Квітень 5, 2020

Василь Володін обговорив з представниками місцевої влади поточну ситуацію щодо коронавірусу

Сьогодні,  5 квітня, відбулася робоча зустріч тимчасово виконуючого обов’язки голови Київської обласної державної адміністрації Василя Володіна з головами міськрад (Анатолій Федорук,  м. Буча ; Володимир Сабадаш, м. Васильків; Михайло Нетяжук, м. Фастів; Ігор Сапожко, м.  Бровари; Геннадій Дикий, м. Біла Церква (он-лайн), народною депутаткою Ольгою Василевською-Смаглюк та представниками департаменту охорони здоров’я та  екстреної медичної допомоги.

Обговорили поточну ситуацію з протидії поширенню коронавірусу в Київській області.  Детально зупинилися на роботі екстреної меддопомоги та зазначили, що на сьогодні найголовніша спільна задача –  забезпечити медперсонал засобами індивідуального захисту.

В області працює 120 бригад екстреної медичної допомоги ( 20 з них – орієнтовані виключно на виклики до хворих з підозрою на коронавірус). Вони забезпечені всім необхідним на найближчий час.  Крім того, вже завтра, 6 квітня, область розраховує на 5 тис. захисних костюмів.  Більшість з яких ( 3 тис. одиниць) одразу піде саме медперсоналу екстреної допомоги. А 2 тис.  одиниць  – у інфекційні відділення медзакладів області.  Їх придбано коштом обласного бюджету. Так само, як і 46 апаратів ШВЛ, перша партія яких  надійде  найближчим часом.

«Київська обласна адміністрація наразі активно укладає договори з постачальниками засобів індивідуального захисту, засобів дезінфекції, медичного обладнання.

Під час зустрічі Василь Володін поінформував:

  • Про партію захисних окулярів (1680 одиниць). Вчора її всю передали профільним медзакладам.
  • Про запуск власного виробництва захисних масок у м. Васильків та м. Богуслав (на потужностях навчально-виробничих закладів). Першу партію область отримає вже завтра.
  • Про труднощі із закупівлею спеціальних респіраторів. Кошти є. Учасники зустрічі обговорили спільні шляхи пошуку нових джерел постачання.
  • Про загальний розподіл засобів індивідуального захисту.

Шарко Оксана, генеральний директор Київського  обласного центру екстреної медичної допомоги доповіла про ситуацію із постачанням пального для машин її служби. На тиждень вони використовують до 5 тон.  Бажаний запас – 10 тон. Того, що мають наразі, вистачить до 10 квітня.  В. Володін взяв вирішення цього питання під особистий контроль.

Він висловив  вдячність міським головам та народним депутатам за те,  що вони розуміють свою відповідальність перед суспільством у вирішенні цієї величезної проблеми: запобігання поширенню коронавірусу.

«Це наша спільна проблема. Тож і вирішувати маємо її разом. Головне  – захистити наших медиків, – вважає В. Володін. – Бо вони першими стикаються з хворобою. Що і робимо. Це пріоритет. Усі наші поставки та закупівлі прозорі. Так само, як і їхній розподіл.  Дякую за діалог та спільну роботу.»  (Документ щодо розподілу засобів індивідуального захисту серед медзакладів області у додатку)

Повідомляє пресслужба КОДА.

Читайте також

Січень 26, 2022

Облрада на Київщині знову відтягує сесію. Пристоличному регіону загрожує ще місяць залишатися без бюджету, – Василь Володін

Пристоличний регіон досі залишається без обласного бюджету. Депутати Київської облради так і не розглянули на сесії ні бюджет утримання, ні бюджет розвитку. А це загрожує дестабілізації в економічній та соціальній сферах області. На цьому сьогодні, 26 січня, акцентував очільник Київської обласної державної адміністрації Василь Володін. «Перший раз проєкт обласного бюджету ми подали на розгляд облради […]

Січень 26, 2022

У рамках «Великого будівництва» на Київщині планують реконструювати Броварський спортивний фаховий коледж

У рамках програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво» планується проведення реконструкції Броварського спортивного фахового коледжу. Завдяки цьому потужність закладу вдасться розширити до більш ніж пів тисячі учнів. Про це сьогодні, 26 січня, зазначив очільник Київської обласної державної адміністрації Василь Володін. «Цього року ми будемо продовжувати посилювати спортивну сферу пристоличного регіону. Зокрема в фокусі уваги […]

Січень 26, 2022

Майже 2,5 тисячі жителів сіл Київщини вакцинувались проти коронавірусу за тиждень мобільними бригадами

За минулий тиждень послугами мобільних бригад, які проводять вакцинацію населення, скористались 2 487 жителів сіл Київщини. Про це сьогодні, 26 січня, зазначив очільник Київської обласної державної адміністрації Василь Володін. «Ми створюємо всі можливі умови, щоб жителям пристоличного регіону було зручно отримати щеплення проти коронавірусу. Для цього в нас функціонують пункти та центри щеплень. Додатково по […]

Січень 26, 2022

Олексій Чернишов: Фонд енергоефективності збільшить компенсації для учасників програми «Енергодім» у 2022 році

Програма Фонду енергоефективності «Енергодім» покликана заощаджувати до 70% витрат на проведення енергоефективних заходів. Наразі триває робота над збільшенням проєктів та розміру компенсації для учасників Програми. Про це повідомив Міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов під час відкриття Восьмої Координаційної ради донорів «Фонду енергоефективності», у якій взяли участь заступниця генерального директора Директорату з питань добросусідства та […]