Квітень 5, 2020

Василь Володін обговорив з представниками місцевої влади поточну ситуацію щодо коронавірусу

Сьогодні,  5 квітня, відбулася робоча зустріч тимчасово виконуючого обов’язки голови Київської обласної державної адміністрації Василя Володіна з головами міськрад (Анатолій Федорук,  м. Буча ; Володимир Сабадаш, м. Васильків; Михайло Нетяжук, м. Фастів; Ігор Сапожко, м.  Бровари; Геннадій Дикий, м. Біла Церква (он-лайн), народною депутаткою Ольгою Василевською-Смаглюк та представниками департаменту охорони здоров’я та  екстреної медичної допомоги.

Обговорили поточну ситуацію з протидії поширенню коронавірусу в Київській області.  Детально зупинилися на роботі екстреної меддопомоги та зазначили, що на сьогодні найголовніша спільна задача –  забезпечити медперсонал засобами індивідуального захисту.

В області працює 120 бригад екстреної медичної допомоги ( 20 з них – орієнтовані виключно на виклики до хворих з підозрою на коронавірус). Вони забезпечені всім необхідним на найближчий час.  Крім того, вже завтра, 6 квітня, область розраховує на 5 тис. захисних костюмів.  Більшість з яких ( 3 тис. одиниць) одразу піде саме медперсоналу екстреної допомоги. А 2 тис.  одиниць  – у інфекційні відділення медзакладів області.  Їх придбано коштом обласного бюджету. Так само, як і 46 апаратів ШВЛ, перша партія яких  надійде  найближчим часом.

«Київська обласна адміністрація наразі активно укладає договори з постачальниками засобів індивідуального захисту, засобів дезінфекції, медичного обладнання.

Під час зустрічі Василь Володін поінформував:

  • Про партію захисних окулярів (1680 одиниць). Вчора її всю передали профільним медзакладам.
  • Про запуск власного виробництва захисних масок у м. Васильків та м. Богуслав (на потужностях навчально-виробничих закладів). Першу партію область отримає вже завтра.
  • Про труднощі із закупівлею спеціальних респіраторів. Кошти є. Учасники зустрічі обговорили спільні шляхи пошуку нових джерел постачання.
  • Про загальний розподіл засобів індивідуального захисту.

Шарко Оксана, генеральний директор Київського  обласного центру екстреної медичної допомоги доповіла про ситуацію із постачанням пального для машин її служби. На тиждень вони використовують до 5 тон.  Бажаний запас – 10 тон. Того, що мають наразі, вистачить до 10 квітня.  В. Володін взяв вирішення цього питання під особистий контроль.

Він висловив  вдячність міським головам та народним депутатам за те,  що вони розуміють свою відповідальність перед суспільством у вирішенні цієї величезної проблеми: запобігання поширенню коронавірусу.

«Це наша спільна проблема. Тож і вирішувати маємо її разом. Головне  – захистити наших медиків, – вважає В. Володін. – Бо вони першими стикаються з хворобою. Що і робимо. Це пріоритет. Усі наші поставки та закупівлі прозорі. Так само, як і їхній розподіл.  Дякую за діалог та спільну роботу.»  (Документ щодо розподілу засобів індивідуального захисту серед медзакладів області у додатку)

Повідомляє пресслужба КОДА.

Читайте також

Жовтень 26, 2021

Одразу п’ять нових дитсадків з’явиться на Київщині в 2022 році

У 2022 році на Київщині завершать будівництво паралельно п’яти нових дитсадків. Усі проєкти реалізуються в рамках програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво». Про це сьогодні, 26 жовтня, зазначив очільник Київської обласної державної адміністрації Василь Володін. «Київщина стрімко розбудовується. У нас збільшується кількість населення, адже попит оселитись в пристоличному регіоні залишається на високому рівні. Через це виникає гостра […]

Жовтень 26, 2021

У Кагарлику побудують басейн

У Кагарлику на Київщині стартували роботи з будівництва басейну. Завершити проєкт планують у 2022 році. Про це сьогодні, 26 жовтня, повідомив очільник Київської обласної державної адміністрації Василь Володін. «Розвиток спортивної Київщини є для нас одним із пріоритетних напрямків. Працюємо над тим, щоб створювати якісні спортивні локації по всій території регіону. У Кагарлику, наприклад, почали споруджувати басейн. Роботи […]

Жовтень 26, 2021

Захворювання на коронавірус виявили в 787 мешканців Київщини

Захворювання на коронавірус виявили в 787 осіб, у тому числі 46 дітей.Такими є дані обласного центру контролю та профілактики хвороб за минулу добу, 25 жовтня. У розрізі районів ситуація виглядає так: Білоцерківському районі – 161, у т.ч. 9 дітей (Білоцерківська МТГ – 75, з них 1 дитина (м. Біла Церква – 73, с. Дрозди – […]

Жовтень 26, 2021

Прийняття в експлуатацію об’єктів інспекторами ДІАМ здійснюється в межах трьох днів, раніше цей процес займав три місяці, — Олексій Чернишов

Інспектори Державної інспекції архітектури та містобудування розглядають документацію та виїжджають на перевірку об’єктів перед прийняттям їх в експлуатацію у межах трьох днів, хоча раніше цей процес займав до трьох місяців. Понад 140 об’єктів у результаті перевірки не отримали сертифікати про прийняття в експлуатацію через різні порушення — невідповідність проєктній документації, нормам у тому числі з інклюзивності тощо. […]