Вересень 14, 2021

Василь Володін і Петра Пецкова обговорили шляхи співпраці Київщини та Центральночеського краю

14 вересня голова Київської обласної державної адміністрації Василь Володін провів зустріч з Гетьманкою Центральночеського краю Чеської республіки Петрою Пецковою, яка на запрошення голови Ода прибула на Київщину з триденним візитом,  послом Чеської Республіки в Україні Радеком Матулою, представниками чеської делегації.

Обговорили сучасний стан та перспективи розвитку міжрегіональної співпраці Київської області та Центральночеського краю.

 

«Київська область та Центральночеський край мають схожі характеристики. Обидва регіони є столичними, мають вигідне географічне розташування, розвинуту транспортну інфраструктуру. Тому маю надію, що нам вдасться реалізувати потенціал взаємовигідної співпраці», – зазначив у вітальному слові голова ОДА Василь Володін.

 

Він додав, що Київщина має багато перспективних напрямків для інвестування, які можуть бути цікавими для чеських інвесторів. Зокрема, машинобудування, харчова промисловість, енергетика, сільське господарство, туризм, транспорт та логістика.

 

Очільниця Центральночеського краю Петра Пецкова висловила зацікавленість у розширенні співробітництва з Київською областю на основі Меморандуму про співпрацю, підписаного у 2019 році між Київською обласною державною адміністрацією та Центральночеським краєм.

 

Сторони презентували економічні, культурно-гуманітарні, туристичні можливості обох регіонів та обговорили потенційні напрямки взаємодії. Також чеським гостям презентували роботу Агенції регіонального розвитку Київщини. Ознайомили їх з туристичними магнітами, головний з яких – Чорнобильська зона.

 

Представники обласного архіву Київщини ознайомили гостей з архівними документами, в яких відображено багаторічну історію зв’язків між Київщиною і Чехією.

 

Візит чеської делегації на Київщину триватиме протягом трьох днів. Гості зустрінуться з керівництвом обласної ради, відвідають виставку на честь Святої Людмили Чеської у Свято-Михайлівському соборі ПЦУ, потужні промислові підприємства та туристичні локації регіону.

 

Повідомляє пресслужба Київської ОДА.

Читайте також

Вересень 27, 2021

В Київській ОДА презентували “Цифрову Академію Київщини”

Сьогодні, 27 вересня, в Київській обласній державній адміністрації презентували “Цифрову Академію Київщини”. Розробили освітній проєкт в Департаменті економіки та цифровізації КОДА. Навчання проходитиме на базі регіонального центру підвищення кваліфікації Київської області. Академія допоможе опанувати нові технології, навчаючи користуватися електронними сервісами. Проєкт розділений на 2-етапи. Під час першого, навчання пройдуть працівники КОДА. Під час другого, навчитися […]

Вересень 27, 2021

У аеропорту «Бориспіль» відкрили туристично-інформаційний центр про Київщину

У міжнародному аеропорту «Бориспіль» почав працювати туристично-інформаційний центр про Київщину. У відкритті, яке відбулось сьогодні, 27 вересня, взяли участь голова правління “Visit Ukraine” Антон Тараненко, голова Державного агентства розвитку туризму України Мар’яна Олеськів, радник голови Київської ОДА Марина Чернишова, начальниця управління туризму Київської ОДА Анна Куценко, генеральний директор аеропорту “Бориспіль” Олексій Дубревський і член правління […]

Вересень 27, 2021

На Білоцерківщині капітально ремонтують дорогу між двома селами

У Білоцерківському районі триває капітальний ремонт дороги між селами Кошів і Бурківці в рамках програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво». Населені пункти розташовуються на території Тетїівської громади. Про це сьогодні, 27 вересня, зазначив очільник Київської обласної державної адміністрації Василь Володін. «Розвиток дорожньої інфраструктури в регіоні продовжується. Зокрема з травня роботи тривають і на Білоцерківщині. […]

Вересень 27, 2021

«ЕКО-стежки Київщини» чекають на гостей

Департамент екології та природних ресурсів Київської ОДА до Міжнародного Дня туризму запрошує у мандрівку Київщиною та пропонує відвідати еколого-просвітницькі маршрути, створені в рамках проєкту «ЕКО-стежки Київщини». Еко-стежки відкривають чаріні куточки природи нашого краю та знайомлять з природно-заповідними територіями: «Лісові скарби Вишгородського району» – маршрут поєднав у собі 15 точок інтересу у Вишгородському районі, з яких […]