Листопад 19, 2020

Василь Володін: «До кінця 2020 року громади Київщини отримають 35 нових шкільних автобусів»

До кінця цього року для громад Київщини поставлять 35 нових шкільних автобусів. Перші дев’ять уже передали директорам навчальних закладів. Подія відбулась у селі Проліски Бориспільського району.

Про це сьогодні, 19 листопада, повідомив голова обласної державної адміністрації Василь Володін після передачі шкільних автобусів.

Відтак нові транспортні засоби отримали Карапишівський ліцей у Миронівському районі, Халеп’янська школа та Дівчиківське НВО в Обухівському районі, Гайшинське НВО в Переяслав-Хмельницькому районі, Тарасівське НВО в Броварському районі, ліцей у Пісківській ОТГ, а також Іванківська школа №2.

«Саме в цих громадах найбільш гостро стояло питання з підвезенням дітей. Деякі маршрути були перевантажені. Щоб доставити до навчальних закладів усіх, потрібно було щодня робити по декілька рейсів. Так не має бути, саме тому перші шкільні автобуси передаємо їм», – зазначив Василь Володін.

Для забезпечення області в цілому потрібно 53 шкільні автобуси. Голова облдержадміністрації пояснив, що над вирішенням цього питання працюють. Так, дев’ять уже передали, а ще 26 будуть поставлені до кінця року. Решту – у наступному.

Окремо Василь Володін звернувся до водіїв, які щодня підвозять дітей до навчальних закладів.

«Ваша робота дуже відповідальна. Батьки вам довіряють найцінніше – своїх дітей. Тож дуже прошу бути максимально уважними на дорозі. Безпека та життя – понад усе. Зі свого боку ми робимо все, щоб дітям, які живуть у віддалених населених пунктах, було комфортно. Це один із ключових принципів діяльності обласної державної адміністрації. І він для нас – завжди у пріоритеті», – резюмував очільник Київщини.

 

Читайте також

Листопад 27, 2020

Олександр Скляров – новий голова Київської обласної ради

Під час засідання першої сесії Київської обласної ради VIIІ скликання шляхом таємного голосування головою обласної ради було обрано Олександра Склярова, члена партії «Слуга народу», за якого віддали свої голоси 44 депутата. Голова обласної ради склав присягу посадової особи місцевого самоврядування та подякував депутатам за виявлену довіру. До цього Олександр Скляров обіймав посаду першого заступника голови […]

Листопад 27, 2020

І пам’яті свіча не згасне… До Дня пам’яті жертв голодоморів

В останню суботу листопада в Україні вшановують пам’ять жертв голодоморів. У ХХ столітті українці пережили три голодомори: 1921-1923, 1932-1933 і голод 1946-1947 років. Утім, наймасштабнішим був Голодомор 1932-1933 років. У КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для юнацтва» відбулася історична бесіда «І пам’яті свіча не згасне…» та оформлена книжкова виставка, де використані книги пам’яті, спогади наших […]

Листопад 27, 2020

На Київщині власники елітних автомобілів сплатили 11 млн грн транспортного податку

З початку року платники Київщини сплатили у бюджети територіальних громад 11 мільйонів гривень транспортного податку, з яких 6 млн грн забезпечили юридичні особи. У свою чергу, фізичні особи-власники елітних автівок перерахували до місцевих скарбниць 5 млн грн. Про це повідомили в ГУ ДПС Київщини. У податковій Київської області нагадують, транспортний податок сплачують фізичні та юридичні […]

Листопад 27, 2020

В обласній бібліотеці для дітей відбулося відкриття інсталяційного майданчику «Збережи пам’ять! Збережи правду!»

25 листопада, напередодні Дня пам’яті жертв голодоморів, у КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей» відбулося відкриття інсталяційного майданчику, присвяченого 87-роковинам геноциду українців «Збережи пам’ять! Збережи правду!». Учасники вшанували пам’ять жертв Голодомору 1932-1933 років Хвилиною мовчання. У ході заходу відбулася презентація просвітницькоговідеофільму «Пам’яті жертв Голодомору». Було презентовано також книжкову виставку та інформаційний стенд «Розкрита книга» […]