Травень 22, 2020

В. Володін відвідав Сквирщину з робочим візитом

Сьогодні, 22 травня, очільник Київської облдержадміністрації Василь Володін відвідав з робочим візитом Сквирський район.

В с. Рогізна разом з народним депутатом Олегом Дундою і депутатом облради Василем Скрипою обсудив головне питання, що турбує мешканців – газифікацію села. Наразі за кошти мешканців збудовані і повністю готові до запуску вуличні розподільчі газопроводи розраховані на села Рогізна, Краснянка та Дунайка. Зараз питання полягає в необхідності будівництва підвідного газопроводу. В «Київоблгазі» вважають реалізацію цього проєкту реальною. Василь Володін поставив задачу вивчити це питання та знайти шляхи фінансування у співпраці з депутатами.

Після цього В. Володін передав два автомобіля «Рено Дастер» амбулаторіям первинної медичної допомоги сіл Шамраївка і Пустоварівка. Разом з депутатом облради Леонідом Глиняним поспілкувався з громадами та керівництвом медзакладів, оглянув будівництво нових амбулаторій.

Наступний пункт, що відвідав т.в.о. голови КОДА, – ТОВ «Сквирський комбінат хлібопродуктів».Ознайомився з виробництвом підприємства. Воно розпочало свою роботу ще до часів Другої світової війни і зараз представляє собою сучасниймістоутворюючий комбінат, що переробляє більше5000 тон зерна на місяць. Виготовляє продукцію під ТМ «Сквирянка» та «SKVIRA», яка продається в понад 60 країн світу, 50 % продукції іде на експорт. За 2019 рік являється одним з великих платників податків Сквирського району. У 2019 році забезпечив надходження до бюджетів різнихрівнів 28911818,32 грн.

Потім В. Володін побував на стадіоні ім. Почесного працівника фізичної культури і спорту, ветерана спорту Шварцбурга Л.Х. в Сквирі. Оглянувматеріальнотехнічну базу стадіону.

Після перегляду всіх об‘єктів і спілкування з громадами Василь Володін прийняв участь у нараді в Сквирській райдержадміністрації, де вислухав та означив шляхи вирішення багатьох проблемних питань, що накопичилися за багато років у підприємців. А також звернувся з закликом до спільної роботи між представниками державної влади та місцевого самоврядування.

Під час заходу голова РДА Оксана Славінська надала звіт про сто днів своєї роботи на посту керівниці адміністрації.

«Основна проблема, що стоїть зараз перед керівниками всіх рівнів – боротьба з коронавірусною інфекцією COVID-19. Маємо на місцях зробити все, щоб убезпечити населення, а на самперед медиків, що стикаються з хворобою віч на віч. Працюємо над цим спільно. І продовжимовзаємодію, щоб якнайшвидше позбутися цієї біди. Але це не все, що має турбувати нас зараз. Маємо також не забувати про економіку. Від якісної роботи підприємств, залучення інвестицій залежить добробут усіх мешканців Київщини. Їх сімей, міст та районів, регіону в цілому. Тож працюймо далі. Зупинятися часу не маємо», – звернувся до очільниці РДА та всіх присутніх на нараді т.в.о. голови КОДА Василь Володін.

Читайте також

Травень 30, 2020

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ПОШИРЕННЯ КОРОНАВІРУСНОЇ ІНФЕКЦІЇ COVID-19 СТАНОМ НА 30 ТРАВНЯ

За даними Київського обласного лабораторного центру, в області 30 травня 2020 року на 10:00 офіційно підтверджено 1556 випадків захворювання на коронавірус (у т.ч. 123 дитини та 287 медпрацівників (за весь період). Нових випадків за останню добу – 21. Лабораторно підтверджені випадки: – в Обухівському р-ні – 237 (м. Обухів -​ 112, смт Козин – 25, […]

Травень 30, 2020

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19

За даними Центру громадського здоров’я, станом на 9:00 30 травня в Україні 23204 лабораторно підтверджені випадки COVID-19, з них 696 летальних, 9311 пацієнтів одужало. Загалом захворіли 1700 дітей та 4475 медиків. За добу зафіксовано 393 нові випадки. Наразі коронавірусна хвороба виявлена: Вінницька область — 958 випадків; Волинська область — 887 випадків; Дніпропетровська область — 933 […]

Травень 29, 2020

ВІДБУЛАСЯ ОПЕРАТИВНА НАРАДА КЕРІВНИКА ОБЛАСТІ З СИЛОВИМ БЛОКОМ

У зв’язку із надзвичайною подією, яка сталася сьогодні вранці у м. Бровари, Василь Володін, тимчасово виконуючий обов’язки голови Київської обласної державної адміністрації, зібрав оперативну нараду із силовим блоком області (прокурор Максим Киричук, начальник поліції Андрій Нєбитов, начальник управління стратегічних розслідувань у Київській області Володимир Нідзельський, міський голова м. Броварів Ігор Сапожко та інші). Учасники наради […]

Травень 29, 2020

Встановлені збитки, спричинені перестрілкою в Броварах

Заступник голови Київської обласної державної адміністрації Андрій Лісовик сьогодні, 29 травня, відвідав м. Бровари. На місці він проінспектував наслідки, що були спричиненні ранковим інцидентом. Перевіривши результати роботи комісії житлово-комунального господарства Броварської міської ради А. Лісовик надав відповідні доручення департаментам КОДА щодо взаємодії для допомоги постраждалим громадянам. За результатами огляду складений відповідний акт. «Разом з комісією […]