Лютий 27, 2019

В Рокитнянському районі буде створено робочу комісію з відновлення доступу громади до річки Рось

Голова Київської обласної державної адміністрації Олександр Терещук здійснив робочу поїздку до Рокитнянського району. В ході поїздки очільник Київщини проінспектував стан Ольшаницької загальноосвітньої опорної школи та Рокитнянської Центральної районної лікарні.

Після перевірки соціальних об’єктів, в Рокитнянському районному будинку культури відбулася виїзна нарада під головуванням Олександра Терещука з вирішення проблемних питань жителів району. В заході взяли участь депутати обласної ради, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, представники місцевого самоврядування та громадськості.

В ході зустрічі підіймались питання забруднення водойм регіону, розбудови інфраструктури району, транспортного обслуговування, тарифів на комунальні послуги, наповнення місцевих бюджетів, оренди водного дзеркала та землі сільськогосподарського призначення, соцзабезпечення учасників АТО/ООС та закупівлі інтерактивних дошок для початкових класів в школи району.

На нараді було окремо розглянуто гостре питання незаконної передачі земель прибережної зони річки Рось в приватне користування. Шляхом численних порушень чинного законодавства було змінено цільове призначення окремих земельних ділянок. Внаслідок цього, громаді Рокитнянщини було заблоковано доступ до води, а на незаконно отриманих ділянках розпочалась активне будівництво приватних котеджів.

Для вирішення даного питання дорученням Голови в Рокитнянському районі буде створену робочу комісію, до складу якої увійдуть представники структурних підрозділів КОДА, правоохоронних органів та місцевого самоврядування.

“Даю доручення якомога швидше створити комісію та розпочати роботу. Зі свого боку, в рамках наших повноважень, до завершення судового процесу зупиняємо будівництво. З цього моменту щоб жодної цеглини не було покладено!” – підкреслив Олександр Терещук.

Читайте також

Травень 26, 2019

Привітання голови Київської ОДА Олександра Терещука з Днем Києва

Дорогі кияни та гості столиці! Прийміть найщиріші вітання з Днем Києва! Столиці нашої держави виповнюється 1537 років! Таке древнє та, водночас, прогресивне місто, яке з прадавніх часів славиться талановитими людьми. Ці люди – і є Київ. Київ – автономна територіальна одиниця, нерозривно пов’язана з Київською областю. Сьогодні між столицею та пристоличним регіоном налагоджена тісна співпраця, […]

Травень 25, 2019

На Київщині відзначили Міжнародний день сім’ї

Голова Київської ОДА Олександр Терещук взяв участь в урочистому святкуванні Міжнародного дня сім’ї, яке відбулось у селі Циблі Переяслав-Хмельницького району. З метою популяризації родинних відносин, привернення особливої уваги до питань влаштування на виховання в сім’ї дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування та з нагоди свята родин «Щастя бути разом» очільник Київщини вручив подарунки прийомним, патронатним і […]

Травень 24, 2019

«Україна є і буде!»: в Гостомелі відбулися урочистості з нагоди святкування 4-ої річниці створення військової частини

Голова Київської обласної державної адміністрації Олександр Терещук взяв участь в урочистих заходах із нагоди святкування 4-ї річниці з Дня створення військової частини 3018 в смт Гостомель. З метою вшанування мужності та героїзму захисників України і зміцнення патріотичного духу очільник області Олександр Терещук вручив військовим відзнаки голови Київської обласної державної адміністрації. «Цей підрозділ Нацгвардії бойовий. Ви […]

Травень 24, 2019

Зваблення дітей у мережі – як уважним дорослим впоратися з новим викликом

Міністерство соціальної політики України та Всеукраїнська благодійна організація „Український фонд „Благополуччя дітей” привертають увагу дорослих до проблеми зваблення дітей та підлітків у мережі Інтернет та способів  протистояти та протидіяти. Наше гасло: “Батьківство – це виклик. Будьте пильними, аби чогось не проґавити” «За оціночними даними Ради Європи, кожна п’ята дитина в Україні стикається з сексуальним насильством […]