Червень 30, 2021

В КОДА розглянули стан розвитку місцевого самоврядування та підписали два меморандуми

У Київській обласній державній адміністрації сьогодні, 30 червня, відбулася розширена нарада голови ОДА Василя Володіна з міськими, сільськими, селищними головами Київської області.

Участь у заході взяли Міністр аграрної політики та продовольства України Роман Лещенко, перший заступник Міністра аграрної політики та продовольства України Тарас Висоцький, Представник Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини в північних областях Вікторія Пєхова, голова Всеукраїнської асоціації громад Микола Фурсенко, представники асоціації, керівники органів місцевого самоврядування та структурних підрозділів Київської ОДА.

«Розвиток сільськогосподарської сфери Київщини є дуже важливим. Усі присутні це розуміють. І зараз, завдяки земельній реформі Президента України Володимира Зеленського, ми отримаємо можливість працювати в цьому напрямку ще потужніше разом із Міністерством аграрної політики та продовольства й Всеукраїнською асоціацією громад», – зазначив голова ОДА Василь Володін.

Міністр аграрного розвитку Роман Лещенко повідомив присутніх про заходи, що вживаються на рівні центральної влади для вирішення існуючих проблем розвитку місцевого самоврядування, побудови прозорого ринку землі. Разом з головами територіальних громад розглянули проблемні питання розвитку регіону.

Після обговорення відбулося підписання меморандуму про співпрацю між Міністерством аграрної політики та продовольства України, Київською обласною державною адміністрацією та Всеукраїнською асоціацією громад.

«Впевнений, що синергія центральної та обласної влади, а також органів місцевого самоврядування дасть поштовх для ще ефективнішого розвитку. Взаємодія такого рівня є кращим досвідом розвитку європейських країн. І наш регіон став пілотним в Україні в цьому напрямку. Від усієї області я висловлюю вдячність за надану нам довіру. Будемо активно працювати», – підкреслив голова КОДА.

Далі представник Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини в північних областях Вікторія Пєхова доповіла про стан додержання встановлених прав і свобод людини і громадянина в Київській області.

Про відкриття локацій проєкту «Активні парки – локації здорової України» в рамках реалізації програми Президента України «Здорова Україна» повідомив начальник управління молоді та спорту Київської ОДА Сергій Тимофєєв.

Також на засіданні йшлося про проблемні питання щодо співфінансування з місцевих бюджетів об’єктів, замовником яких виступає департамент регіонального розвитку Київської обласної державної адміністрації; про актуальний стан та проблемні питання у сфері цивільного захисту.

Наприкінці Київська ОДА в особі голови адміністрації Василя Володіна підписала ще один меморандум з Асоціацією об’єднаних територіальних громад.

«Зараз громади отримали безліч інструментів для покращення життя на своїх територіях. Це стало можливим завдяки реформі децентралізації. Усі ми – активні учасники цього процесу. І разом зможемо досягти ще більших результатів, якщо об’єднаємо наші зусилля й будемо працювати пліч-о-пліч», – підкреслив голова ОДА Василь Володін.

Він також висловив переконання, що тільки постійна взаємодія між обласною владою та органами місцевого самоврядування є запорукою успіху кожної громади та всього регіону в цілому.

«Київщина має і надалі розвиватись збалансовано. Запорукою якісних змін є сильне та ефективне партнерство об’єднаних територіальних громад. Це  невід’ємна складова становлення міцного, спроможного та  самодостатнього   місцевого самоврядування європейського зразка», – підсумував очільник Київщини Василь Володін.

Повідомляє пресслужба Київської ОДА.

 

 

Читайте також

Жовтень 26, 2021

У Кагарлику побудують басейн

У Кагарлику на Київщині стартували роботи з будівництва басейну. Завершити проєкт планують у 2022 році. Про це сьогодні, 26 жовтня, повідомив очільник Київської обласної державної адміністрації Василь Володін. «Розвиток спортивної Київщини є для нас одним із пріоритетних напрямків. Працюємо над тим, щоб створювати якісні спортивні локації по всій території регіону. У Кагарлику, наприклад, почали споруджувати басейн. Роботи […]

Жовтень 26, 2021

Захворювання на коронавірус виявили в 787 мешканців Київщини

Захворювання на коронавірус виявили в 787 осіб, у тому числі 46 дітей.Такими є дані обласного центру контролю та профілактики хвороб за минулу добу, 25 жовтня. У розрізі районів ситуація виглядає так: Білоцерківському районі – 161, у т.ч. 9 дітей (Білоцерківська МТГ – 75, з них 1 дитина (м. Біла Церква – 73, с. Дрозди – […]

Жовтень 26, 2021

Прийняття в експлуатацію об’єктів інспекторами ДІАМ здійснюється в межах трьох днів, раніше цей процес займав три місяці, — Олексій Чернишов

Інспектори Державної інспекції архітектури та містобудування розглядають документацію та виїжджають на перевірку об’єктів перед прийняттям їх в експлуатацію у межах трьох днів, хоча раніше цей процес займав до трьох місяців. Понад 140 об’єктів у результаті перевірки не отримали сертифікати про прийняття в експлуатацію через різні порушення — невідповідність проєктній документації, нормам у тому числі з інклюзивності тощо. […]

Жовтень 25, 2021

На Київщині спорт доступний кожному

В Київській області продовжується відкриття “активних” парків. Спортивні майданчики встановлюють в рамках проєкту Президента України Володимира Зеленського “Здорова Україна”. Наразі на Київщині встановлено 59 сучасних, спортивних локацій. “Для мене важливо, щоб кожен бажаючий, в кожній громаді, міг займатися спортом в будь-який зручний для себе час. Мені приємно констатувати, що проєкт “Активні” парки працює. Вже відкрито […]