Серпень 12, 2020

В КОДА обговорили трансформацію ЦНАПів РДА в центри надання адмінпослуг органів місцевого самоврядування

Сьогодні, 12 серпня, у Київській облдержадміністрації відбулась онлайн нарада з розгляду проблемних питань трансформації центрів надання адміністративних послуг, утворених районними державними адміністраціями та створення ЦНАПів органів місцевого самоврядування. Провів захід перший заступник голови облдержадміністрації Олександр Скляров.

Участь в обговоренні взяли державний експерт Міністерства цифрової трансформації України по Київській області Світлана Здрилюк, старший експерт напряму з покращення якості надання адміністративних послуг для населення  Програми «U-LEAD з Європою» Петро Макаренко, виконуюча обов’язки директора департаменту економік і цифровізації КОДА Наталія Погребна, голови РДА, мери міст, голови ОТГ,сільських, селищних та міських рад області.

Ліквідацію ЦНАПів райдержадміністрацій та надання послуг виключно ЦНАПами органів місцевого самоврядування передбачено прийнятим у першому читанні законопроектом № 2679 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо оптимізації мережі та функціонування центрів надання адміністративних послуг та удосконалення доступу до адміністративних послуг, які надаються в електронній формі».

Відповідне розпорядження, яким затверджено план заходів з підготовки до трансформації центрів надання адміністративних послуг районних державних адміністрацій Київської області голова Київської облдержадміністрації Василь Володін підписав 4 серпня 2020 року за №380.

У ході наради учасники обговорили положення законопроекту 2679, основні заходи плану облдержадміністрації, результати аналізу ситуації щодо матеріального забезпечення ЦНАПів та окреслили подальші кроки для створення належних ЦНАПів в органах місцевого самоврядування та трансформації ЦНАПів РДА.

За результатами обговорення учасники погодились, що виконання плану заходів, розроблених Київською обласною державною адміністрацією дозволить зберегти майновий та кадровий потенціал ЦНАПів, утворених райдержадміністраціями, а також зробити процес трансформації максимально правильним і «безболісним» як для жителів громад, так і для співробітників центрів.

Читайте також

Вересень 29, 2020

Підприємства Київщини сплатили до Державного бюджету майже 2 млрд грн податку на прибуток

За період січень-серпень підприємства Київщини сплатили до Державного бюджету майже 2 млрд грн  податку на прибуток, збільшивши суму відрахувань на 15% або 261 мільйон гривень. Про це повідомили в ГУ ДПС у Київській області. Зокрема, найбільші суми забезпечили підприємства Києво-Святошинського району – 292,4 млн грн, Броварського – 237,6 млн грн та Бориспільського районів – 228,1 млн […]

Вересень 29, 2020

Київщина єдина в Україні ініціювала офіційну співпрацю з мобільними операторами

Київська область єдина в Україні започаткувала співпрацю з мобільними операторами на офіційному рівні. Наміри задекларували у відповідному меморандумі. Про це заявив голова ОДА Василь Володін сьогодні, 29 вересня, під час звітної пресконференції. «Ми розуміємо важливість оперативної та якісної комунікації у сучасному світі, тож поставили собі за мету покращити в області рівень надання послуг мобільного зв’язку […]

Вересень 29, 2020

Очільник Київщини Василь Володін: «За час епідемії коронавірусу точок доступу до кисню в лікарнях збільшили вдесятеро»

Для лікарень Київської області придбали нові точки доступу пацієнтів до кисню. У десять разів збільшити їх кількість вдалось лише за кілька місяців. Основні кроки в напрямі протидії поширенню хвороби голова ОДА Василь Володін озвучив журналістам сьогодні, 29 вересня, під час пресконференції. «Для ефективної боротьби з коронавірусом важливо було оптимально консолідувати всі можливі зусилля і забезпечити […]

Вересень 29, 2020

Презентовано інноваційні трансформації змісту та форм роботи Київського обласного територіального відділення МАН

Якою має бути сучасна  модель науково-освітнього простору в Малій академії наук учнівської молоді? Які нові конкурсні платформи та наукові проєкти очікують на  учасників освітнього процесу в системі позашкільної освіти дослідницько-екпериментального напряму? Ці та інші важливі питання були в полі зору учасників консалт-студії «Інноваційні трансформації змісту та форм роботи  Київського обласного територіального відділення МАН», що відбулася […]