Січень 10, 2019

В КОДА обговорили питання щодо недопущення затримки відрахувань до Пенсійного фонду

У Київській обласній державній адміністрації відбулась спільна нарада органів виконавчої влади Київської області щодо недопущення заборгованостей Пенсійному фонду України.

Нарада проходила під головуванням заступника голови Київської обласної державної адміністрації В’ячеслава Кучера, за участю начальника Головного управління Пенсійного фонду України в Київській області Василя Фатхутдінова, заступника начальника фінансово-економічного управління Пенсійного фонду Київщини Оксани Антошко, заступника начальника Головного територіального управління юстиції у Київській області Олександра Вольфа, радника начальника Головного управління Державної фіскальної служби України у Київській області Ігоря Орленка, першого заступника начальника Головного управління Держпраці у Київській області Владислава Андрієнка.

В ході наради було піднято низку питань, серед яких погашення заборгованості до Пенсійного фонду, легалізація заробітної плати, виконання планових показників за 2018 рік. Зокрема, розглядались проблеми стягнення заборгованості з фізичних осіб, належного інформування боржників та своєчасного перерахування стягнутих коштів, а також моніторинг відомостей Державного реєстру суб’єктів господарювання та перевірка працівників на факт офіційного працевлаштування за результатами інспекційних відвідувань.

«Результативністю таких спільних заходів у 2018 році стало зменшення кількості застрахованих осіб, яким нараховувалась заробітна плата менше мінімальної, на 12 тис. осіб, а також збільшилась кількість застрахованих осіб на 24 тис», – зазначив начальник Головного управління Пенсійного фонду України в Київській області Василь Фатхутдінов.

Також він повідомив, що протягом 2018 року профінансовано та вчасно виплачено пенсій на 17 млрд. 400 млн. грн., що в порівнянні до 2017 року більше на 3 млрд. 400 млн. грн.

4 січня розпочато виплату пенсій за поточний місяць, в тому числі військовослужбовцям. За 4-8 число вже профінансовано 116 млн. грн. У зв’язку з перерахунком пенсій з 1 січня, потреба на січень на виплату пенсій зросте на 200 млн. грн. і становитиме 1 млрд. 700 млн. грн.

За результатами наради намічено ряд заходів щодо подальшої спільної роботи КОДА та Пенсійного фонду. Також було вирішено проводити подібні наради в регіоні для оптимізації роботи районних виконавчих органів. «Аналогічні наради мають проводитись на місцях під керівництвом голів адміністрацій, або їх заступників. Робота по взаємодії між службами повинна бути налагоджена!» – зазначив заступник голови Київської облдержадміністрації В’ячеслав Кучер.

Читайте також

Червень 20, 2019

НОК закликає здійняти прапори на честь Європейських ігор!

На честь Європейських Ігор за ініціативою НОКу та при підтримці його регіональних відділень Україною котиться хвиля підняття державного прапору України та прапору Національного олімпійського комітету України – знамена майорітимуть на центральних площах та вулицях обласних центрів України, в дитячих оздоровчих та спортивних таборах, палацах спорту, центральних стадіонах тощо. НОК рекомендує провести церемонію підняття державного та олімпійського прапорів «Свято олімпійського прапора» […]

Червень 20, 2019

МОЗ: Вперше в Україні ввели системний підхід до виявлення домашнього насильства та надання медичної допомоги

МОЗ України затвердило наказ, що регламентує надання медичної допомоги дітям і дорослим, які постраждали від домашнього насильства. Затверджений порядок – принципово новий підхід, що включає алгоритми дій медиків і пацієнтів у разі сексуального, фізичного чи психологічного насилля. Наказ МОЗ України №278 від 01.02.2019 р. “Про затвердження Порядку проведення та документування результатів медичного обстеження постраждалих осіб […]

Червень 20, 2019

МОН: Сільські та районні ради зможуть об’єднуватися для створення освітніх округів та самостійно формувати мережу опорних шкіл

Місцева влада сіл, селищ, районів та об’єднаних територіальних громад в межах одного або кількох регіонів зможе об’єднуватися для створення освітніх округів. До них мають увійти опорні школи, заклади позашкільної освіти, культури та спорту. Це визначено Положенням про освітній округ та опорний заклад, яке було затверджено сьогодні, 19 червня 2019 року, під час засідання Кабміну. “У […]

Червень 19, 2019

На Київщині відбулося урочисте відкриття ІІ обласного етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)

Національно-патріотичне виховання учнівської молоді, формування активної громадянської позиції та готовності до захисту України є як ніколи актуальним для нашої держави. З цією метою департаментом освіти і науки Київської обласної державної адміністрації, Комунальним закладом Київської обласної ради «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини» було організовано проведення ІІ обласного етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»). Тематичні […]