Січень 10, 2019

В КОДА обговорили питання щодо недопущення затримки відрахувань до Пенсійного фонду

У Київській обласній державній адміністрації відбулась спільна нарада органів виконавчої влади Київської області щодо недопущення заборгованостей Пенсійному фонду України.

Нарада проходила під головуванням заступника голови Київської обласної державної адміністрації В’ячеслава Кучера, за участю начальника Головного управління Пенсійного фонду України в Київській області Василя Фатхутдінова, заступника начальника фінансово-економічного управління Пенсійного фонду Київщини Оксани Антошко, заступника начальника Головного територіального управління юстиції у Київській області Олександра Вольфа, радника начальника Головного управління Державної фіскальної служби України у Київській області Ігоря Орленка, першого заступника начальника Головного управління Держпраці у Київській області Владислава Андрієнка.

В ході наради було піднято низку питань, серед яких погашення заборгованості до Пенсійного фонду, легалізація заробітної плати, виконання планових показників за 2018 рік. Зокрема, розглядались проблеми стягнення заборгованості з фізичних осіб, належного інформування боржників та своєчасного перерахування стягнутих коштів, а також моніторинг відомостей Державного реєстру суб’єктів господарювання та перевірка працівників на факт офіційного працевлаштування за результатами інспекційних відвідувань.

«Результативністю таких спільних заходів у 2018 році стало зменшення кількості застрахованих осіб, яким нараховувалась заробітна плата менше мінімальної, на 12 тис. осіб, а також збільшилась кількість застрахованих осіб на 24 тис», – зазначив начальник Головного управління Пенсійного фонду України в Київській області Василь Фатхутдінов.

Також він повідомив, що протягом 2018 року профінансовано та вчасно виплачено пенсій на 17 млрд. 400 млн. грн., що в порівнянні до 2017 року більше на 3 млрд. 400 млн. грн.

4 січня розпочато виплату пенсій за поточний місяць, в тому числі військовослужбовцям. За 4-8 число вже профінансовано 116 млн. грн. У зв’язку з перерахунком пенсій з 1 січня, потреба на січень на виплату пенсій зросте на 200 млн. грн. і становитиме 1 млрд. 700 млн. грн.

За результатами наради намічено ряд заходів щодо подальшої спільної роботи КОДА та Пенсійного фонду. Також було вирішено проводити подібні наради в регіоні для оптимізації роботи районних виконавчих органів. «Аналогічні наради мають проводитись на місцях під керівництвом голів адміністрацій, або їх заступників. Робота по взаємодії між службами повинна бути налагоджена!» – зазначив заступник голови Київської облдержадміністрації В’ячеслав Кучер.

Читайте також

Січень 24, 2019

У КОДА відбулася зустріч зі спостерігачами Спеціальної Моніторингової Місії ОБСЄ

Заступник голови Київської облдержадміністрації Дмитро Назаренко провів робочу зустріч зі спостерігачами Спеціальної Моніторингової Місії ОБСЄ в Україні за участі заступника голови Київського офісу Місії ОБСЄ Хатуна Мургулія та спостерігача Київського офісу Місії ОБСЄ Інгрід Госсінгер. В діалозі також взяв участь начальник управління культури, національностей та релігій КОДА Ігор Подолянець. Під час зустрічі присутні обговорили ключові […]

Січень 23, 2019

На Київщині відбулася краєзнавча конференція «Соборна Україна»

У приміщенні Фастівського навчально-виховного комплексу «Ліцей інформаційних технологій – Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 9» відбулася краєзнавча конференція «Соборна Україна», присвячена 100-річчю проголошення Акта Злуки Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки. Учасниками конференції стали близько 50 вихованців туристсько-краєзнавчих гуртків, юних краєзнавців, членів пошукових загонів закладів освіти області. Захід проводився з метою висвітлення історії […]

Січень 23, 2019

Семінар-навчання у Бучанській міській об’єднаній територіальній громаді

22 січня 2019 року в приміщені Бучанської міської ради відбувся семінар-нарада з представниками Бучанської міської об’єднаної територіальної громади, захід проводила завідувач сектору методології та організації роботи з обслуговування громадян Ірина Арестенко. На зустрічі були присутні: заступник міського голови Тарас Шаправський,  Гаврилівський староста Олег Покрасьон, староста Блиставиці Світлана Микиша, представник Управління праці, соціального захисту та захисту […]

Січень 23, 2019

Сергій Тимофєєв вручив Кубок переможцям Gavrily4 Masters

Урочисто привітав команду-призера 10-го ювілейного відкритого чемпіонату Києва та Київської області з плавання  «Гаврилич Мастерс» начальник Управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації Сергій Тимофєєв, вручивши здобутий Кубок представнику команди Сергію Фесенкуза здобуте третє місце. Нагадаємо, що змагання відбувалися в листопаді минулого року в броварській «Купаві». Змагалися плавці в категорії «Мастерс» на призи клубу ветеранів плавання та […]