Серпень 3, 2020

В КОДА обговорили можливості впровадження проєкту будівництва каналізаційної насосної станції у Баришівці

3 серпня в Київській обласній державній адміністрації відбулася нарада щодо можливості впровадження проєкту будівництва каналізаційної насосної станції у смт Баришівка. Провів захід заступник голови облдержадміністрації Андрій Лісовик за участі заступника голови Євгена Калініна.

Питання будівництва каналізаційної насосної станції на території селища Баришівка, в районі провулку Заводський, виникло у зв’язку зі скаргами місцевих жителів на постійний неприємний запах, що йде від мулових полів фільтрації стічних вод приватного підприємства «Шкіряний завод».

Відтак обговорити шляхи вирішення проблеми на нараді в КОДА зібралися директор  департаменту житлово-комунального господарства та енергоефективності Галина Король, директор департаменту екології та природних ресурсів облдержадміністрації Вікторія Киреєва, голова Баришівської РДА Валентина Зозуля, голова Баришівської ОТГ Олександр Вареніченко, голова КП Баришівської районної ради «Райводоканал» Володимир Олексюк, директор ТОВ «ТД Річмен» Володимир Суходольський та голова ГО «Офіс реформ» у Баришівському районі Юрій Лагутін.

У ході наради учасники обговорили екологічну ситуацію на території Баришівського району, розглянули можливості впровадження проєкту будівництва каналізаційної насосної станції в селищі, а також надали пропозиції щодо вирішення проблеми.

«Дане питання потрібно вирішувати спільними зусиллями і обласній адміністрації, і району, і ОТГ, і водоканалу, і даному підприємству, – підкреслив заступник голови КОДА  Андрій Лісовик. – Зі свого боку облдержадміністрація на це готова, адже ми хочемо, щоб Баришівський район активно розвивався».

За результатами наради домовились у тижневий термін розробити дорожню карту вирішення даного питання у вигляді протоколу.

Читайте також

Жовтень 1, 2020

Науковці МАН Київщини обговорили з ученими питання новітніх технологій в технічній галузі

У науковому відділенні технічних наук Київського обласного територіального відділення МАН відбулась онлайн-зустріч з ученими в рамках реалізації обласного науково-освітнього проєкту «STEM-простір МАН». Майбутні автори дослідницьких проєктів та їх керівники  спілкувалися з науковцями Інституту матеріалознавства та зварювання ім. Є. О. Патона Національного технічного університету України  «КПІ імені Ігоря Сікорського». Під час зустрічі піднімали питання про комп’ютерне […]

Жовтень 1, 2020

26 шкіл Київщини закрито на карантин повністю, ще 94 – частково

В 126 закладах освіти Київської області виявлено 141 учня та 160 вчителів, які хворіють на СOVID-19.  Про це повідомив голова Київської облдержадміністрації Василь Володін. «У зв’язку із виявленими підтвердженими випадками захворювання на самоізоляції знаходяться 164 окремі класи у 94 закладах освіти (4068 учнів та працівників). Повністю переведено на дистанційну форму навчання 26 закладів загальної середньої […]

Жовтень 1, 2020

На Київщині невпинно зростає кількість хворих на коронавірус

В Київській області за даними обласного лабораторного центру 1 жовтня 2020 року на 10:00 офіційно підтверджено вже 9279 випадків захворювання на коронавірус. В тому числі у 767 дітей та у 983 медичних працівників. Про це повідомив голова Київської облдержадміністрації Василь Володін. «Щодоби кількість хворих на коронавірус зростає більш ніж на сотню. Прошу всіх не забувати […]

Жовтень 1, 2020

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції 2019-nCoV

За даними Центру громадського здоров’я, станом на 1 жовтня в Україні зафіксовано 4 069 ​нових випадків коронавірусної хвороби COVID-19. Кількість активних хворих становить 114 437осіб. Загалом в Україні 213 028 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, із них 4 193 летальних, 94 398 пацієнтів одужали. Проведено 2 308 415 тестувань методом ПЛР. За добу одужало 2 038 пацієнтів. […]