Грудень 12, 2019

В Ірпені відбувся Київський обласний молодіжний форум «Молодь всюди»

Захід, який пройшов 9-10 грудня, зібрав 250 учасників з числа представників молодіжних рад, молодіжних центрів, працівників відділів молоді, громадського сектору, студентського середовища Київщини, керівників та членів громадських організацій, які реалізують проєкти на території області.

Форум організовано Управлінням молодіжної політики та національно-патріотичного виховання КОДА спільно з Київським обласним молодіжним центром, Вишкільним пластовим центром та Київською обласною молодіжною радою. Даний захід став підсумковою зустріччю за результатами роботи у 2019 році.

Головна мета проєкту досягнута – створено щорічний комунікаційний майданчик для обміну кращими практиками молодіжної роботи області та напрацювано спільні цілі на 2020 рік.

Спікерами форуму стали представники Мінкультмолодьспорту Олексій Сівірін та Олександр Ярема, які зосередили увагу учасників на масштабному проєкті на 2020 рік – програмі мобільності молоді. На програму в бюджеті країни передбачено 500 млн грн та планується охопити від 80 до 100 тисяч молодих людей.

Присутні обговорили стратегію і пріоритети у реалізації молодіжної політики в Україні, які планують втілити через Міністерство культури, молоді та спорту. Спікери акцентували увагу на темі “Україна для молоді”, можливостях для молоді, головних цілях молодіжної політики та перспективах реалізації проєктів в області за різними напрямками.

Начальниця управління молодіжної політики та національно-патріотичного виховання КОДА Марина Попатенко проінформувала про результати виконання Комплексної програми підтримки та розвитку молоді Київської області на 2015-2020 роки «Молодь Київщини» та «Програми національно-патріотичного виховання в Київській області на 2017-2020 роки».

Зокрема, були оголошені результати конкурсу кращих практик молодіжної роботи в Київській області. Перемогу здобули три проєкти з 32 поданих. А саме:

  • Благодійний фонд «Інститут громадянської освіти та суспільних програм» – проєкт Digital Youth: цифрові технології як інструмент залучення молоді до розвитку громади;
  • Громадська організація «Джем Толока» – проєкт Міжнародний День Вуличної Музики в Переяславі;
  • Громадська ініціатива “Корінь нації” – проєкт “Корінь нації-мандрівка Україною крізь віки”.

Присутні могли ознайомитись з діяльністю Київської обласної молодіжної ради та молодіжних рад Київщини, дізнатись корисні рекомендації щодо відкриття молодіжного центру від практиків діючих центрів в Київській області, познайомитись та налагодити партнерські контакти з Всеукраїнськими ініціативами та донорськими організаціями.

На завершення учасники форуму порушили тему громадянської активності та особистої відповідальності з фронтменом популярного гурту «Антитіла» Тарасом Тополею, який є молодіжним послом UNICEF в Україні.

Читайте також

Серпень 13, 2020

Чергові об’єкти спортивної інфраструктури відкрито на Київщині

12 серпня, в рамках обласної програми «Київщина спортивна», чергові об’єкти спортивної інфраструктури відкрили у с. Катюжанка Вишгородського району та с. Загальці Бородянського району. Workout-майданчики з тренажерним обладнанням та штучним газоном розташовані на території опорного загальноосвітнього закладу Катюжанської ЗОШ І-ІІІ ступенів Вишгородської районної ради та опорного загальноосвітнього навчального закладу Загальцівське навчально-виховне об’єднання «ЗОШ І-ІІІ ступенів – […]

Серпень 13, 2020

До місцевих бюджетів платники Київщини сплатили більше 1,1 млрд грн майнових податків

З початку року платники Київщини спрямували до місцевих бюджетів більше 1,1 млрд грн майнових податків. Про це повідомляють в ГУ ДПС у Київській області. Зокрема, землекористувачі пристоличного регіону забезпечили місцевим скарбницям 831,7 млн грн плати за землю. З цієї суми більша частина сплачена юридичними особами – 702,7 млн грн, решту – 129,1 млн грн – […]

Серпень 13, 2020

Президент оглянув Бориспільську лікарню після капремонту

Президент України Володимир Зеленський відвідав Бориспільську багатопрофільну лікарню інтенсивного лікування в Київській області та ознайомився з результатами ремонтних робіт, які тривали з минулого року за дорученням Глави держави. Разом з ним у медзакладі побували Міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов та голова Київської обласної державної адміністрації Василь Володін. Очільник Київщини презентував результати ремонту в […]

Серпень 13, 2020

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ПОШИРЕННЯ COVID-19 В КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ СТАНОМ НА 13 СЕРПНЯ

За даними Київського обласного лабораторного центру, в області 13 серпня 2020 року на 10:00 офіційно підтверджено 4377 випадків захворювання на коронавірус. В тому числі у 384 дітей та у 643 медичних працівників. За добу підтверджено 70 нових випадків коронавірусної хвороби (COVID-19), у тому числі у 6 дітей віком від 2 до 17 років (м. Біла […]