Серпень 22, 2018

Міжнародний турнір з українською ідентичністю

Ще один міжнародний турнір в Україні та ще й з українською ідентичністю стартував учора, 21 серпня. Загалом до Ірпеня приїхали близько 200 українців з 12 країн світу.

Урочисто відкрили VII Чемпіонат світу з футболу серед діаспорних команд почесні гості та іноземні учасники змагань з українським походженням. Світова першість об’єднала українців Ізраїлю, Іспанії, США, польських Любліна і Вроцлава, Республіки Молдова, Республіки Білорусь, Республіки Чехії, Естонії, Болгарії, Об’єднаних Арабських Еміратів, Австрії.

«Вже три роки поспіль ми підтримуємо цей чемпіонат, і фінансово, і організаційно. З бюджету Міністерства молоді і спорту цього року на підготовку та проведення змагань виділено 250 тисяч гривень. Фінансування традиційно йде від Світового Конгресу українців, які допомагають із приїздом команд. Допомагають командам компанії з країн, де живуть і працюють їхні учасники, дипломатичні установи. Активно до проведення турніру долучилася й громада Ірпеня.

Для нас такі змагання дуже важливі, не тільки зі спортивної точки зору. Україна – це наша рідна земля, і де б не жили українці, вони мають розуміти та відчувати, що їм є куди повертатися – бачитися із рідними, спілкуватися з друзями і навіть грати у футбол. Бажаю всім учасникам чесних змагань, і перемоги – яка одна на всіх людей з українським серцем», – коментує змагання міністр молоді і спорту України Ігор Жданов.

Урочистому відкриттю передувала зустріч з метою обговорення співпраці міністра молоді і спорту з гостями та організаторами чемпіонату. Після чого була проведена прес-конференціяза участю Ігоря Жданова, голови оргкомітету VII чемпіонату світу, директора об’єднання українських громад «Четверта хвиля» Ігора Бокія, голови Київської обласної федерації футболу Ярослава Москаленка, начальника управління фізичної культури і спорту Київської області Сергія Тимофєєва, послів іноземних держав-учасниць та представників діаспор.

І, нарешті, розпочалися матчеві зустрічі. В 1-му турі на поле вийшли США-Польща, Болгарія-Естонія, Ізраїль-Австрія, Чехія-Білорусь, ОАЕ-Польща (Люблін) та Молдова-Іспанія.

Управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

Читайте також

Липень 19, 2019

Голова Київської обласної державної адміністрації перевірив освітні об’єкти Вишгородщини

Голова Київської обласної державної адміністрації Михайло Бно-Айріян здійснив робочий візит до м. Вишгород. Очільник Київщини ознайомився з місцевою інфраструктурою та проінспектував хід будівництва трьох освітніх об’єктів – додаткового навчального корпусу Вишгородської спеціалізованої школи «Сузір’я» і двох дитячих садків. Як виявилося у ході інспекції, кожен із об`єктів має проблемні аспекти, пов`язані із завищеним фінансуванням. «Подивився, зрозумів […]

Липень 18, 2019

Михайло Бно-Айріян ознайомився з роботою єдиного в Україні виробника шин ПрАТ «РОСАВА»

Очільник Київської ОДА Михайло Бно-Айріян здійснив робочий візит до однієї із найпотужніших українських компаній, комплексу з виробництва шин та гумово-технічних виробів «РОСАВА», що розташований у м. Біла Церква. ПрАТ «РОСАВА» – єдиний в Україні виробник шин, який є лідером №1 на ринку вже 47 років. Підприємство спеціалізується на виробництві шин для легкових автомобілів, комерційного транспорту […]

Липень 18, 2019

Голова КОДА виступив з ініціативою нової комплексної перевірки підприємств-забруднювачів в Узині

Голова Київської обласної державної адміністрації Михайло Бно-Айріян з робочим візитом відвідав Узинську ОТГ. Очільник Київщини прибув аби розібратися з екологічною ситуацією, на яку йому поскаржилися місцеві жителі. У ході візиту відбулася зустріч Михайла Кареновича з громадою Узина з вирішення проблемних питань, зокрема з приводу забруднення довкілля місцевими підприємствами ТДВ «Узинський цукровий комбінат» та ТОВ «Узин […]

Липень 18, 2019

Представлено нового очільника поліції Київщини

Голова Київської облдержадміністрації Михайло Бно-Айріян та голова Національної поліції України Сергій Князєв представили новопризначеного керівника Головного управління Національної поліції в Київській області. Ним став Андрій Анатолійович Нєбитов. До цього він обіймав посаду заступника начальника обласного управління поліції. Вітаючи нового керівника поліції, голова КОДА наголосив на потребі спільної відбудови іміджу поліції та попросив Андрія Нєбитова «зосередитися […]