Серпень 22, 2018

Міжнародний турнір з українською ідентичністю

Ще один міжнародний турнір в Україні та ще й з українською ідентичністю стартував учора, 21 серпня. Загалом до Ірпеня приїхали близько 200 українців з 12 країн світу.

Урочисто відкрили VII Чемпіонат світу з футболу серед діаспорних команд почесні гості та іноземні учасники змагань з українським походженням. Світова першість об’єднала українців Ізраїлю, Іспанії, США, польських Любліна і Вроцлава, Республіки Молдова, Республіки Білорусь, Республіки Чехії, Естонії, Болгарії, Об’єднаних Арабських Еміратів, Австрії.

«Вже три роки поспіль ми підтримуємо цей чемпіонат, і фінансово, і організаційно. З бюджету Міністерства молоді і спорту цього року на підготовку та проведення змагань виділено 250 тисяч гривень. Фінансування традиційно йде від Світового Конгресу українців, які допомагають із приїздом команд. Допомагають командам компанії з країн, де живуть і працюють їхні учасники, дипломатичні установи. Активно до проведення турніру долучилася й громада Ірпеня.

Для нас такі змагання дуже важливі, не тільки зі спортивної точки зору. Україна – це наша рідна земля, і де б не жили українці, вони мають розуміти та відчувати, що їм є куди повертатися – бачитися із рідними, спілкуватися з друзями і навіть грати у футбол. Бажаю всім учасникам чесних змагань, і перемоги – яка одна на всіх людей з українським серцем», – коментує змагання міністр молоді і спорту України Ігор Жданов.

Урочистому відкриттю передувала зустріч з метою обговорення співпраці міністра молоді і спорту з гостями та організаторами чемпіонату. Після чого була проведена прес-конференціяза участю Ігоря Жданова, голови оргкомітету VII чемпіонату світу, директора об’єднання українських громад «Четверта хвиля» Ігора Бокія, голови Київської обласної федерації футболу Ярослава Москаленка, начальника управління фізичної культури і спорту Київської області Сергія Тимофєєва, послів іноземних держав-учасниць та представників діаспор.

І, нарешті, розпочалися матчеві зустрічі. В 1-му турі на поле вийшли США-Польща, Болгарія-Естонія, Ізраїль-Австрія, Чехія-Білорусь, ОАЕ-Польща (Люблін) та Молдова-Іспанія.

Управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

Читайте також

Листопад 16, 2018

Алла Арешкович взяла участь у Всеукраїнській нараді з питань реформ охорони здоров’я

Cьогодні, 16 жовтня, у Вінниці відбулася Всеукраїнська нарада з питань реформи охорони здоров‘я під головуванням прем‘єр-міністра України Володимира Гройсмана. В заході взяла участь заступник голови Київської ОДА Алла Арешкович. Під час зустрічі Глава уряду закликав органи місцевої влади максимально інвестувати в покращення сервісу та якості медичних послуг. Окрім цього, серед пріоритетних завдань зазначено: -завершення реформи […]

Листопад 16, 2018

На Київщині поширюється безбар’єрний простір: доступ забезпечено до 90 відсотків шкіл

На сьогодні установи та заклади системи соціального захисту населення, управління Пенсійного Фонду України, заклади державної служби зайнятості області повністю доступні для громадян з обмеженими можливостями (облаштовані пандусами, кнопками виклику, написами шрифтом Брайля). У 90% закладах загальної середньої освіти створено умови для безбар’єрного доступу до них дітей з обмеженими можливостями. Серед закладів охорони здоров’я Київської області […]

Листопад 16, 2018

Заступник голови Київської ОДА В’ячеслав Кучер провів черговий особистий прийом громадян

Керівництвом Київської обласної державної адміністрації систематично проводяться особисті прийоми громадян. 16 листопада проблемні питання жителів області під час особистого прийому громадян розглянув заступник голови Київської облдержадміністрації В’ячеслав Кучер. У роботі прийому також взяли участь директор департаменту соціального захисту населення Ігор Мещан, заступник начальника управління житлово-комунального господарства Лілія Резніченко, представники служби у справах дітей та відділу […]

Листопад 16, 2018

Вітання голови Київської ОДА Олександра Терещука з нагоди Дня працівників радіо, телебачення та зв’язку

Шановні працівники радіо, телебачення та зв’язку! Щиро вітаю вас із професійним святом! Незалежні та об’єктивні ЗМІ – запорука демократії в Україні. Демократія забезпечується наполегливою працею всіх, хто безпосередньо бере участь у створенні новин. Саме завдяки журналістам українці мають можливість отримувати правдиву інформацію, бути причетними до суспільних процесів у державі та за її межами. В час, […]