Травень 12, 2017

«Урок реального життя» провели працівники Переяслав-Хмельницького центру зайнятості

Працівники Переяслав-Хмельницького міськрайонного центру зайнятості з метою підвищення фінансової та економічної грамотності молодого покоління провели для учнів випускних класів Переяслав-Хмельницької ЗОШ  І-ІІІ ст. №2  «Урок реального життя», організувавши для них навчальну екскурсію до Переяслав-Хмельницького відділення ПАТ КБ «ПриватБанк».

Екскурсію офісом банку провела керівник відділення Олена Пархоменко. Вона показала, в яких умовах працюють співробітники,  висвітлила їх функції і завдання, також поінформувала про взаємодію між усіма відділами банку. На прикладі установи показала, як працює банківська система України, створюються інноваційні продукти, а також які можливості і перспективи чекають на працівників банку. Олена Анатоліївна ознайомила учнів з департаментами відділення та інноваціями у банківській сфері,  розповіла, які людські та професійні якості потрібні для того, щоб працювати банкіром, дала відповідь на всі запитання учнів стосовно складності і відповідальності в роботі та проходження всіх етапів кар’єри банківського співробітника.

Під час екскурсії учні поспілкувалися з клієнт-менеджером банку, спеціалістом по обслуговуванню фізичних осіб, менеджером по обслуговуванню корпоративних клієнтів, мали змогу побачити роботу касира, і навіть прослідкувати, як за допомогою детектору валют визначають оригінальність купюри.

Випускники висловили щиру подяку колективу ПАТ КБ «ПриватБанк» за можливість поглибити свої знання з фінансової грамотності та розширити уявлення про світ економічних спеціальностей.

Після заходу учні завітали до Переяслав-Хмельницького міськрайонного центру зайнятості для перегляду анімаційних відеороликів про професії, які актуальні в банківських установах, ознайомились з барометром професій, що користуються попитом на ринку праці Переяславщини та пройшли тестування.

Профорієнтаційна робота служби зайнятості з учнівською молоддю має на меті формування у школярів активної життєвої позиції, готовності до професійного самовизначення, розуміння наскільки важливий і відповідальний крок – вибір майбутньої професійної долі, а також вивчення своїх інтересів, схильностей, характеру, фізичних можливостей тощо.

Читайте також

Квітень 3, 2020

Благодійники передали Київщині тести для виявлення коронавірусу та засоби захисту

Під час епідемії коронавірусу, що захопила майже увесь світ, до людей приходить розуміння того, що лише злагодженими діями, об‘єднавши зусилля в спільний боротьбі, можливо подолати хворобу. Київщина не є винятком. Представники влади і бізнесу об’єднуються заради забезпечення обладнанням та засобами захисту лікарів, які сьогодні опинилися на передовій війни з вірусом, та хворих. Тимчасово виконуючий обов‘язки […]

Квітень 3, 2020

АНОНС: 4 квітня відбудеться онлайн-брифінг заступника Міністра охорони здоров’я України Віктора Ляшка

4 квітня відбудеться онлайн-брифінг щодо заходів з протидії поширенню коронавірусної інфекції. Учасник брифінгу: Заступник Міністра охорони здоров’я України Віктор Ляшко. Початок заходу: 10:00. Увага! Брифінг відбудеться в онлайн-режимі з перекладом жестовою мовою. Трансляція брифінгу – на ютуб каналі КМУ та https://www.facebook.com/moz.ukr/. Відео – на сайті Міністерства охорони здоров’я. Поставити запитання можна в онлайн формі до 9:30. Трансляція за посиланням https://www.youtube.com/watch?v=H-m6zhbjqMA Департамент комунікацій […]

Квітень 3, 2020

УВАГА!!! ШАХРАЇ!!!

З метою контролю за дотриманням обмежувальних заходів, направлених на недопущення поширення інфекції, спричиненої COVID-19, робочі групи у складі спеціалістів районних управлінь Головного управління Держпродспоживслужби в Київській області, спільно з представниками органів виконавчої влади, місцевого самоврядування та Національної поліції, здійснюють комісійні моніторингові перевірки суб’єктів господарювання, діяльність яких пов’язана з реалізацією продуктів харчування, лікарських засобів, предметів медичного […]

Квітень 3, 2020

Головне управління Держпродспоживслужби в Київській області ЗАСТЕРІГАЄ!

У зв’язку з впровадженням обмежувальних заходів, направлених на недопущення поширення інфекції, спричиненої COVID-19 та убезпечення від захворювання нею людей, було призупинено роботу агропродовольчих ринків. Це ініціювало появу великої кількості оголошень на різних веб-ресурсах, в месенджерах та інших онлайн-платформах щодо пропозицій реалізації м’яса, молока, яєць, меду, м’ясних, молочних, рибних та інших харчових продуктів. В багатьох випадках […]