Квітень 6, 2017

Україна не відступить назад у питаннях реформ – Президент

Президент Петро Порошенко наголошує на відданості України у питаннях впровадження реформ, розбудови спроможних державних інституцій, зміцнені громадянського суспільства та створення передумов економічного зростання держави.

«Стоячи перед вами, хочу запевнити вас: не буде жодного відступу назад у питанні реформ», – звернувся Президент до учасників 10-го Київського безпекового форуму «Старі конфлікти та нові динаміки: стратегії для світу, що змінюється».

Глава держави нагадав свою улюблену цитату Натана Шаранського про три джерела сили вільного світу – сила особистої внутрішньої свободи, вільного суспільства, та солідарності вільного світу. «Маючи дві з них, сьогодні Україна потребує вашої підтримки не лише на полі бою, але й також на її другому фронті – впровадженні реформ», – зазначив він.

Петро Порошенко наголосив, що Україна віддана розбудові спроможних і цілісних державних інституцій, зміцненню українського громадянського суспільства, створенню необхідних передумов для економічного відновлення і зростання.

За словами Глави держави, важливо, що наші міжнародні партнери визнають наш прогрес. «Цього понеділка Виконавча рада МВФ ухвалила рішення надати черговий транш фінансової допомоги Україні. Це рішення своєчасне і заохочуюче. Четвертий раз поспіль Україна виконує всі зобов’язання, виконує Меморандум та користується повагою міжнародної спільноти», – зауважив він.

Президент також нагадав про рішення ЄС щодо макрофінансової допомоги Україні.

Петро Порошенко запевнив, що Україна безумовно продовжить працювати над своєю частиною зміцнення своєї стійкості та додав, що це в найкращих інтересах ЄС, України та усього Вільного Світу.

«Нам усім відомим є бренд «Для Європейського відновлення від Сполучених Штатів Америки».  Сьогодні нам потрібний подібний бренд і для України – «Для українського відновлення від Об’єднаного вільного світу», – зауважив він.

«Я повторюватиму це знову і знову – Україна потребує свого власного «плану Маршала», котрий одного разу допоміг відбудувати Європу з попелу. Цей новий план підтвердить, що друзі з Україною», – сказав Президент та подякував родині Європейської народної партії за підтримку цієї ідеї на Мальтійському Форумі.

Глава Української держави підкреслив, що для нашої стратегії потрібні: об’єднана та рішуча Трансатлантична спільнота на захисті наших, не українських, а спільних цінностей всього Вільного Світу; стійке західне суспільство; жодного компромісу щодо російської агресії, включно з політикою санкцій; відкритий до своїх проєвропейсько налаштованих партнерів та союзників ЄС; практична допомога Україні.

«Це наша найкраща стратегія у мінливому світі старих конфліктів та нових динамік.  Це наш шанс зламати замкнуте коло боротьби українського універсалізму та російського провінціалізму. Це наш шанс підтвердити силу свободи над тиранією», – резюмував Президент.

Інформація офіційного інтернет-представництва Президента України

Читайте також

Лютий 14, 2019

Колегія Державного архіву Київської області визначила головні завдання на 2019 рік

Заступник голови КОДА Алла Шкуро взяла участь в розширеному засіданні колегії Державного архіву Київської області у м.Бровари, на якому було розглянуто підсумки роботи архівних установ Київщини у 2018 році та їхні завдання на 2019 рік. Також участь у заході взяли голова Броварської РДА Микола Клименко, директор Державного архіву Київської області Соф‘я Каменєва та керівники архівних […]

Лютий 14, 2019

Заступник голови Київської ОДА В’ячеслав Кучер провів черговий особистий прийом громадян

14 лютого особистий прийом громадян провів заступник голови Київської обласної державної адміністрації В’ячеслав Кучер. За допомогою та підтримкою до заступника голови звернулися мешканці Вишгородського, Кагарлицького, Фастівського, Рокитнянського районів та м. Біла Церква. Під час особистого прийому були розглянуті звернення громадян щодо: приватизації земельної ділянки, яка межує з кладовищем; присвоєння статусу вдови учасника ліквідації аварії на […]

Лютий 14, 2019

Захист соціальних та трудових прав громадян є пріоритетним завданням влади

Відбулося засідання колегії Державної служби України з питань праці на якому підведено підсумки роботи щодо забезпечення дотримання законодавства про працю суб’єктами господарювання за 2018 рік, а також перспективи та напрямки роботи на 2019 рік. В роботі колегії від Київської облдержадміністрації взяв участь та виступив заступник голови обласної державної адміністрації В’ячеслав Кучер. Виступаючи В’ячеслав Кучер наголосив, […]

Лютий 14, 2019

В рамках медичної реформи на Київщині буде створено три Центри серцево-судинних подій

Під керівництвом заступника голови КОДА Алли Арешкович в рамках проекту «Пульс» відбувся практикум з питань реформування системи охорони здоров’я. Участь у заході взяли начальник відділу з організації надання медичної допомоги населенню департаменту охорони здоров’я Київської облдержадміністрації Олена Коваленко та виконавчий директор Київського регіонального відділення Асоціації міст України Гаррі Мартін. У ході роботи учасники обговорили питання […]