Квітень 6, 2017

Україна не відступить назад у питаннях реформ – Президент

Президент Петро Порошенко наголошує на відданості України у питаннях впровадження реформ, розбудови спроможних державних інституцій, зміцнені громадянського суспільства та створення передумов економічного зростання держави.

«Стоячи перед вами, хочу запевнити вас: не буде жодного відступу назад у питанні реформ», – звернувся Президент до учасників 10-го Київського безпекового форуму «Старі конфлікти та нові динаміки: стратегії для світу, що змінюється».

Глава держави нагадав свою улюблену цитату Натана Шаранського про три джерела сили вільного світу – сила особистої внутрішньої свободи, вільного суспільства, та солідарності вільного світу. «Маючи дві з них, сьогодні Україна потребує вашої підтримки не лише на полі бою, але й також на її другому фронті – впровадженні реформ», – зазначив він.

Петро Порошенко наголосив, що Україна віддана розбудові спроможних і цілісних державних інституцій, зміцненню українського громадянського суспільства, створенню необхідних передумов для економічного відновлення і зростання.

За словами Глави держави, важливо, що наші міжнародні партнери визнають наш прогрес. «Цього понеділка Виконавча рада МВФ ухвалила рішення надати черговий транш фінансової допомоги Україні. Це рішення своєчасне і заохочуюче. Четвертий раз поспіль Україна виконує всі зобов’язання, виконує Меморандум та користується повагою міжнародної спільноти», – зауважив він.

Президент також нагадав про рішення ЄС щодо макрофінансової допомоги Україні.

Петро Порошенко запевнив, що Україна безумовно продовжить працювати над своєю частиною зміцнення своєї стійкості та додав, що це в найкращих інтересах ЄС, України та усього Вільного Світу.

«Нам усім відомим є бренд «Для Європейського відновлення від Сполучених Штатів Америки».  Сьогодні нам потрібний подібний бренд і для України – «Для українського відновлення від Об’єднаного вільного світу», – зауважив він.

«Я повторюватиму це знову і знову – Україна потребує свого власного «плану Маршала», котрий одного разу допоміг відбудувати Європу з попелу. Цей новий план підтвердить, що друзі з Україною», – сказав Президент та подякував родині Європейської народної партії за підтримку цієї ідеї на Мальтійському Форумі.

Глава Української держави підкреслив, що для нашої стратегії потрібні: об’єднана та рішуча Трансатлантична спільнота на захисті наших, не українських, а спільних цінностей всього Вільного Світу; стійке західне суспільство; жодного компромісу щодо російської агресії, включно з політикою санкцій; відкритий до своїх проєвропейсько налаштованих партнерів та союзників ЄС; практична допомога Україні.

«Це наша найкраща стратегія у мінливому світі старих конфліктів та нових динамік.  Це наш шанс зламати замкнуте коло боротьби українського універсалізму та російського провінціалізму. Це наш шанс підтвердити силу свободи над тиранією», – резюмував Президент.

Інформація офіційного інтернет-представництва Президента України

Читайте також

Травень 25, 2019

На Київщині відзначили Міжнародний день сім’ї

Голова Київської ОДА Олександр Терещук взяв участь в урочистому святкуванні Міжнародного дня сім’ї, яке відбулось у селі Циблі Переяслав-Хмельницького району. З метою популяризації родинних відносин, привернення особливої уваги до питань влаштування на виховання в сім’ї дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування та з нагоди свята родин «Щастя бути разом» очільник Київщини вручив подарунки прийомним, патронатним і […]

Травень 24, 2019

«Україна є і буде!»: в Гостомелі відбулися урочистості з нагоди святкування 4-ої річниці створення військової частини

Голова Київської обласної державної адміністрації Олександр Терещук взяв участь в урочистих заходах із нагоди святкування 4-ї річниці з Дня створення військової частини 3018 в смт Гостомель. З метою вшанування мужності та героїзму захисників України і зміцнення патріотичного духу очільник області Олександр Терещук вручив військовим відзнаки голови Київської обласної державної адміністрації. «Цей підрозділ Нацгвардії бойовий. Ви […]

Травень 24, 2019

Зваблення дітей у мережі – як уважним дорослим впоратися з новим викликом

Міністерство соціальної політики України та Всеукраїнська благодійна організація „Український фонд „Благополуччя дітей” привертають увагу дорослих до проблеми зваблення дітей та підлітків у мережі Інтернет та способів  протистояти та протидіяти. Наше гасло: “Батьківство – це виклик. Будьте пильними, аби чогось не проґавити” «За оціночними даними Ради Європи, кожна п’ята дитина в Україні стикається з сексуальним насильством […]

Травень 24, 2019

На Київщині на 16% зменшився рівень безробіття серед молоді

Про це наголосив директор Київського обласного центру зайнятості Денис Дармостук. Зокрема, він зазначив, що станом на 1 травня 2019 року кількість безробітних з числа молоді скоротилася  на 0,8 тис. осіб, порівняно з минулим роком. Крім того, допомогу по безробіттю за січень-квітень 2019 року отримували 3,2 тис. молодих осіб. «Протягом навчального року наші фахівці регулярно проводять […]