Червень 21, 2019

Участь у всеукраїнській акції по збору пластику

Традиційно, як і кожного року, органи Пенсійного фонду Київщини приймають активну участь у всеукраїнській акції по збору пластику для подальшої переробки.

20 червня 2019 року головним управлінням передано одному з координаторів волонтерської групи підтримки учасників операції об’єднаних сил Надії Сухар чергову партію сировини – 36 мішків пластикових кришечок, зібраних колективом головного та підпорядкованих управлінь Фонду області, а також небайдужими відвідувачами громадських приймалень. Дана волонтерська група обрана не спроста –  вони мають великий досвід у відповідній сфері, понад 4 роки, адже вони з початку бойових дій  надавали свою допомогу бійцям.

Зібрана сировина піде на подальшу переробку, а виручені кошти спрямуються на матеріально – технічну підтримку учасників операції об’єднаних сил (далі ООС).

Під час зустрічі начальник головного управління поінформував, що всього по Київській області призначено більше 1140 пенсій по інвалідності учасникам ООС та 411 утриманцям призначено пенсію у разі втрати годувальника за 214 загиблих військовослужбовців, виплати здійснювались вчасно, без порушень термінів встановлених законодавством.

Середній розмір пенсії по інвалідності учасників ООС становить 6 285,18 грн., членів сімей загиблих учасників ООС – 3 578,23 грн.

На постійній основі підвідомчими управліннями проводяться зустрічі з учасниками ООС та членами сімей загиблих військовослужбовців, під час яких роз’яснюються норми чинного законодавства, надається практична допомога у вирішенні питань, які стосуються пенсійного забезпечення.

В кожному територіальному управлінні заведені Літерні справи, в яких накопичуються матеріали щодо проведеної роботи (фото, акти, протоколи) та налагоджена співпраця з громадськими організаціями учасників АТО та громадськими організаціями матерів та дружин учасників АТО.

Надія Сухар висловила захоплення систематичним долученням Фонду до збору пластикових кришечок.

Всього за час усієї акції працівниками Пенсійного фонду Київщини зібрано 81 мішок пластикових кришечок.

Читайте також

Липень 15, 2019

Михайло Бно-Айріян з робочим візитом відвідав міста Ірпінь та Буча

Очільник Київської області Михайло Бно-Айріян з робочим візитом відвідав міста Ірпінь та Буча. На запрошення керівництва поліції Київщини Михайло Каренович завітав на  освітній захід, організований обласною поліцією для вихованців дитячого табору «Променистий»  – «Безпечне літо». Захід відбувся у Бучанському міському парку. Патрульна поліція, інспектори з ювенальної превенції, кінологічна служба, вибухотехніки та працівники ДСНС у розважальній […]

Липень 14, 2019

Перша робоча зустріч Михайла Бно-Айріяна з колективом КОДА

Голова Київської обласної державної адміністрації Михайло Бно-Айріян провів робочу нараду з колективом. Під час зустрічі познайомилися один з одним, обговорили організаційні питання та напрацювали подальший план роботи. Очільник КОДА зазначив, що робота є ефективною, коли колектив – це команда. «Тому почав сьогодні з елементарних речей – познайомився з усім колективом, поговорив про робочий процес та […]

Липень 12, 2019

Голова КОДА встановив 1 листопада 2019 року граничним терміном добудови Вишнівської ЗОШ №1

Голова Київської обласної державної адміністрації Михайло Бно-Айріян з робочим візитом відвідав м. Вишневе Києво-Святошинського району, де ознайомився з ходом будівництва ІІ черги Вишнівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1. Очільник Київщини оглянув приміщення школи та поспілкувався з представниками місцевої громади щодо проблемних питань. Зустріч відбувалася на базі освітнього закладу за участю уповноваженого президента з прав дитини […]

Липень 12, 2019

В Україні триває відбір команди на Ігри Нескорених 2020 у Гаазі

14 червня на сайті invictusgames.in.ua стартував прийом заявок від кандидатів до збірної, яка представить Україну на міжнародних Іграх Нескорених 2020 в Гаазі. Цього року до національної команди потраплять 20 чоловік — на 5 більше, ніж в минулі роки. Рішення про збільшення української квоти прийняла міжнародна Фундація Ігор Нескорених. Триватиме реєстрація на відбір до збірної України до 20 […]