Червень 21, 2019

Участь у всеукраїнській акції по збору пластику

Традиційно, як і кожного року, органи Пенсійного фонду Київщини приймають активну участь у всеукраїнській акції по збору пластику для подальшої переробки.

20 червня 2019 року головним управлінням передано одному з координаторів волонтерської групи підтримки учасників операції об’єднаних сил Надії Сухар чергову партію сировини – 36 мішків пластикових кришечок, зібраних колективом головного та підпорядкованих управлінь Фонду області, а також небайдужими відвідувачами громадських приймалень. Дана волонтерська група обрана не спроста –  вони мають великий досвід у відповідній сфері, понад 4 роки, адже вони з початку бойових дій  надавали свою допомогу бійцям.

Зібрана сировина піде на подальшу переробку, а виручені кошти спрямуються на матеріально – технічну підтримку учасників операції об’єднаних сил (далі ООС).

Під час зустрічі начальник головного управління поінформував, що всього по Київській області призначено більше 1140 пенсій по інвалідності учасникам ООС та 411 утриманцям призначено пенсію у разі втрати годувальника за 214 загиблих військовослужбовців, виплати здійснювались вчасно, без порушень термінів встановлених законодавством.

Середній розмір пенсії по інвалідності учасників ООС становить 6 285,18 грн., членів сімей загиблих учасників ООС – 3 578,23 грн.

На постійній основі підвідомчими управліннями проводяться зустрічі з учасниками ООС та членами сімей загиблих військовослужбовців, під час яких роз’яснюються норми чинного законодавства, надається практична допомога у вирішенні питань, які стосуються пенсійного забезпечення.

В кожному територіальному управлінні заведені Літерні справи, в яких накопичуються матеріали щодо проведеної роботи (фото, акти, протоколи) та налагоджена співпраця з громадськими організаціями учасників АТО та громадськими організаціями матерів та дружин учасників АТО.

Надія Сухар висловила захоплення систематичним долученням Фонду до збору пластикових кришечок.

Всього за час усієї акції працівниками Пенсійного фонду Київщини зібрано 81 мішок пластикових кришечок.

Читайте також

Жовтень 18, 2019

Області мають актуалізувати перспективні плани формування територій

З 86 ОТГ, в яких ЦВК призначено перші місцеві вибори на 22 грудня 2019 року, понад 50 ОТГ не передбачені перспективними планами формування територій громад областей, затвердженими Урядом. Що не дозволить цим громадам перейти на прямі міжбюджетні відносини з державою і бути визнаними спроможними. Тому питання актуалізації перспективних планів потребує прискорення. Обласні державні адміністрації мають […]

Жовтень 18, 2019

Держенергоефективності оприлюднило результати моніторингу комерційного обліку тепла і води в регіонах України

За результатами проведеного Держенергоефективності моніторингу комерційного обліку тепла і води, у 24 регіонах та м. Києві вже оснащено лічильниками: – тепла – 79,3% житлових та 78,2% нежитлових будівель; – холодної води – 72,3% житлових та 94,5% нежитлових будівель; – гарячої води – 16,4% житлових та 52,5% нежитлових будівель. Цікаво, що лідерами із обладнання житлових будівель […]

Жовтень 17, 2019

Майбутніх випускників Фастівщини запрошували на навчання

Майже 770 майбутніх випускників Фастова 16 жовтня   2019  року відвідали День кар’єри у приміщенні Фастівського міського палацу культури, який організували фахівці Фастівської міськрайонної філії Київського обласного центру зайнятості спільно з представниками управління освіти виконавчого комітету Фастівської міської ради та відділу освіти Фастівської районної державної адміністрації. Обирали майбутню спеціальність учні Фастівського ЦПТО, Фастівського автомобільно-дорожнього технікуму, загальноосвітніх шкіл […]

Жовтень 17, 2019

На Миронівщині перепоховали воїнів Другої Світової війни

Церемонія перепоховання останків воїнів, які загинули в роки Другої Світової війни відбулася на території Меморіального комплексу в с.Ходорів Миронівського району. Участь в заході взяли заступник голови Київської обласної державної адміністрації В’ячеслав Кучер, керівництво Миронівського району, керівники Всеукраїнської організації ветеранів України і Київської обласної організації ветеранів України, учасники бойових дій ІІ світової війни, Миронівська районна організація […]