Жовтень 23, 2018

У Володарці провели традиційний ярмарок професій для випускників

У Володарському районному будинку культури на традиційному Ярмарку професій цього року зібралося 150 майбутніх випускників загальноосвітніх шкіл району та їх батьків.

За словами учасників Ярмарку професій, проведений захід допоміг краще зорієнтуватись у власному професійному виборі, розширив їх світогляд та уявлення про діяльність та послуги служби зайнятості.

Спеціалісти Володарського районного центру зайнятості спільно з навчальними закладами різних рівнів акредитації та Відділом освіти Володарської райдержадміністрації об’єднали зусилля, щоб допомогти учням свідомо обрати майбутній фах, навчити орієнтуватися у світі професій та надати інформацію про особливості й переваги актуальних професій.

Головна мета профорієнтаційного Ярмарку професій – навчити майбутніх випускникыв грамотно будувати свій професійний план.

На заході представники з різних навчальних закладів розповіли про правила прийому та перспективи подальшого працевлаштування випускників. Такою інформацією з учасниками поділилися Національний університет оборони, Національна академія керівних кадрів культури і мистецтв, Національний транспортний університет та багато інших. Під час проведення профорієнтаційного заходу майбутні абітурієнти мали змогу поспілкуватися із представниками навчальних закладів та студентами, отримати розгорнуті відповіді на запитання. Всі бажаючі могли пройти профдіагностичне тестування.

Відвідування Ярмарку професій сприяло усвідомленому вибору професії з урахуванням побажань, можливостей та реальних потреб регіонального ринку праці. Крім цього, на заході учасникам видали листівки, буклети, довідники та папки з описами професій, які містять корисну для майбутнього працівника інформацію.

Інформація Київського обласного центру зайнятості

Читайте також

Квітень 16, 2021

Завтра Київщина отримає першу партію вакцини від Pfizer-BioNTech

Завтра, 17 квітня, Київщина планує отримати першу партію вакцини Сomirnaty виробництва компанії Pfizer-BioNTech. Йдеться про 1170 доз. Про це зазначив очільник Київської облдержадміністрації Василь Володін. «Кампанія з імунізації на Київщині знаходиться в активній фазі. Уже завтра наша область однією з перших отримає вакцини виробництва компанія Pfizer-BioNTech. Їх використання розпочнемо вже цієї неділі, 18 квітня. Зазначу, що […]

Квітень 16, 2021

Василь Володін прокоментував затримання на хабарі працівника Київської ОДА

Київська облдержадміністрація підтверджує інформацію щодо затримання одного з працівників під час отримання неправомірної вигоди. «Маємо інформацію, що затриманому повідомили про підозру за ч. 3 ст. 369-2 (зловживання впливом) Кримінального кодексу України. Наразі триває досудове розслідування. Чекаємо на його результати. Після цього матеріали передадуть до суду, який і виноситиме вирок по справі. Для нас немає недоторканих. […]

Квітень 16, 2021

Майстрів Київщини запрошують долучитись до віртуальної виставки по писанкарству

Київський обласний центр народної творчості та культурно-освітньої роботи до Великодня проведе віртуальну виставка майстрів декоративно-прикладного мистецтва по писанкарству «Великодній передзвін», а також майстер-клас по писанкарству. Заходи проходитимуть з 19 по 29 квітня за підтримки Київської облдержадміністрації. Участь у виставці можуть взяти всі майстри декоративно-прикладного мистецтва по писанкарству Київщини. Важливо: фото творчих робіт і відео майстер-класів […]

Квітень 16, 2021

Села на Київщині мають можливість під’єднатись до Інтернету за кошти держбюджету

Села Київщини мають можливість отримати субвенцію з державного бюджету, щоб підключити до Інтернету навчальні, медичні та культурні заклади, які розташовуються у їх населених пунктах. Реалізацію відповідного проєкту ініціювало Міністерство цифрової трансформації України. Про це зазначив заступник голови Київської обласної державної адміністрації з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Денис Шугалій. «Рекомендую жителям сіл нашої […]