Листопад 17, 2017

У Славутичі відкрито алею сакур

У рамках Року Японії в Україні та з нагоди 25-річниці встановлення дипломатичних відносин між Японією та Україною у місті Славутичі проведено низку заходів, які продемонстрували спільність поглядів наших країн на подолання екологічних катастроф. У розвиток співпраці Славутич був включений до участі у “Кампанії 2500 сакур”.

16 листопада біля монументального ансамблю «Білий Ангел Славутича»  відбулася урочиста церемонія відкриття алеї сакур. З цієї нагоди до міста завітав Заступник голови місії, Міністр-радник Посольства Японії в Україні Мічіо Харада.

До висадження дерев активно долучилися сім’ї Шумкових, Осіпових, Бокових, Лапаєвих, Тарасенко, діти яких навчаються у 7-А класі ЗОШ № 1 (класний керівник – Репех Світлана Петрівна). Свої сакури тепер мають і молодіжна рада «Майбутнє Славутича» та рада ветеранів Чорнобильської АЕС.

З вітальними словами до присутніх містян звернулись славутицький міський голова Юрій Фомічев та Міністр-радник Посольства Японії в Україні Мічіо Харада.

Після відкриття пам’ятної дошки кожен бажаючий мав можливість розповісти про своє дерево.

У цей день Мічіо Харада та Юрій Фомічев побували у Центрі розвитку дитини. У Дитячій школі мистецтв гості були приємно вражені юними талантами Ростиславом Максименко (викладач Середицька А.В), Богданом Ляшенко (викладач Яновська Є.М.) та дитячою Гернікою.

Алея сакур – це символ дружби українського та японського народів, що пережили ядерні випробування, а квітка сакури, яка має 5 пелюстків завжди буде нагадувати про 5 важливих аспектів життя: удача, процвітання, здоров’я, радість і мир.

Читайте також

Вересень 24, 2018

28 вересня – Всесвітній день боротьби зі сказом! Що потрібно знати про цю небезпечну хворобу?

Майже до кінця XIX століття засоби проти цього захворювання були відсутні, а будь-яке лікування безрезультатне, тому людина, яка заразилася ним від домашніх або диких тварин, була приречена на смерть. Навіть в наш час у світі щорічно від сказу гине понад 55 тисяч людей. Менш ніж 150 років тому, в 1880 році Луї Пастер розпочав розробку […]

Вересень 24, 2018

МОЗ пояснює, чому виникають хвороби серця і як мінімізувати ризики

Серцево-судинні захворювання є головною причиною смертності українців. Водночас у більшості випадків хворобам серця можна запобігти. Напередодні Всесвітнього дня серця розповідаємо про фактори ризику і профілактику серцево-судинних захворювань. Чому виникають хвороби серця: фактори ризику Головні фактори ризику, які призводять до серцево-судинних захворювань: надлишкова вага Наразі кожен другий українець має різний ступінь надлишкової ваги. Це своєю чергою […]

Вересень 24, 2018

Обережно! Грип птиці!

Швидкі темпи нарощування міжнародних коопераційних зав’язків представляють серйозну загрозу щодо занесення і розповсюдження на території України однієї з небагатьох найнебезпечніших інфекцій – грипу птиці. Вплив на птахівництво призводить до суттєвих економічних збитків (знищення поголів’я птиці, накладення карантинних та інших обмежувальних заходів, заборона торгівлі, додаткові ветеринарно-санітарні заходи) як в розвинених країнах, так і у країнах, що […]

Вересень 24, 2018

Біла Церква – Попаснянщина: перший телеміст заради миру

21 вересня у Білоцерківському навчально-вихованому об’єднанні «Перша Білоцерківська гімназія – школа 1-го ступеня» відбувся перший учнівський телеміст лідерів учнівського самоврядування м.Біла Церква та Попаснянщини Луганської області з нагоди Дня Миру. Міжнародний день миру встановлений резолюцією Генеральної Асамблеї ООН та щорічно відзначається 21 вересня як день глобального припинення вогню і відмовлення від насильства. Тож за допомогою […]