Листопад 17, 2017

У Славутичі відкрито алею сакур

У рамках Року Японії в Україні та з нагоди 25-річниці встановлення дипломатичних відносин між Японією та Україною у місті Славутичі проведено низку заходів, які продемонстрували спільність поглядів наших країн на подолання екологічних катастроф. У розвиток співпраці Славутич був включений до участі у “Кампанії 2500 сакур”.

16 листопада біля монументального ансамблю «Білий Ангел Славутича»  відбулася урочиста церемонія відкриття алеї сакур. З цієї нагоди до міста завітав Заступник голови місії, Міністр-радник Посольства Японії в Україні Мічіо Харада.

До висадження дерев активно долучилися сім’ї Шумкових, Осіпових, Бокових, Лапаєвих, Тарасенко, діти яких навчаються у 7-А класі ЗОШ № 1 (класний керівник – Репех Світлана Петрівна). Свої сакури тепер мають і молодіжна рада «Майбутнє Славутича» та рада ветеранів Чорнобильської АЕС.

З вітальними словами до присутніх містян звернулись славутицький міський голова Юрій Фомічев та Міністр-радник Посольства Японії в Україні Мічіо Харада.

Після відкриття пам’ятної дошки кожен бажаючий мав можливість розповісти про своє дерево.

У цей день Мічіо Харада та Юрій Фомічев побували у Центрі розвитку дитини. У Дитячій школі мистецтв гості були приємно вражені юними талантами Ростиславом Максименко (викладач Середицька А.В), Богданом Ляшенко (викладач Яновська Є.М.) та дитячою Гернікою.

Алея сакур – це символ дружби українського та японського народів, що пережили ядерні випробування, а квітка сакури, яка має 5 пелюстків завжди буде нагадувати про 5 важливих аспектів життя: удача, процвітання, здоров’я, радість і мир.

Читайте також

Лютий 23, 2018

Зміни, які відбулися у 2017 році, роблять європейську інтеграцію України незворотною, – Іванна Климпуш-Цинцадзе

міни, які відбулися у 2017 році, роблять європейську інтеграцію України незворотною. Про це заявила Віце-прем`єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванни Климпуш-Цинцадзе на презентації Звіту про виконання Угоди про асоціацію. В презентації взяли участь представники Європейського Союзу, Уряду, Парламенту, громадянського суспільства. Звіт складається з 24 розділів, що відповідають розділам Угоди про асоціацію та […]

Лютий 23, 2018

Через професійну орієнтацію – до майбутнього

В Київській обласній службі зайнятості питому вагу користувачів профорієнтаційних послуг із числа зайнятих осіб, а це – майже 60% – складає саме молодь: учні, студенти навчальних закладів різних типів. З метою орієнтації безробітної молоді на здобуття актуальних на ринку праці професій, впродовж 2017 року проведено 1398 профорієнтаційних заходів за  участю більш як 14 тисяч осіб […]

Лютий 23, 2018

Презентація роботодавця ТОВ «Пісківський завод скловиробів»

Бородянським районним центром зайнятості проведено презентацію роботодавця ТОВ «Пісківський завод скловиробів» за участі директора з управління персоналом підприємства  Олега Омельченка та інспектора з кадрів Юлії Гузюк. Також на захід завітали начальник відділу економічного розвитку, торгівлі та промисловості Бородянської РДА Юлія Самсонова, редактор газети «Вперед» Марія Комар, Головний Державний інспектор з праці Головного управління Держпраці у […]

Лютий 23, 2018

33 тисячі консультацій отримали громадяни в рамках проекту «Я МАЮ ПРАВО!» у 2018 році

За 2 місяці поточного року громадяни в рамках реалізації проекту «Я МАЮ ПРАВО!» отримали 33 тисячі консультацій фахівців юстиції та системи безоплатної правової допомоги. Здебільшого допомогу надавали в рамках роботи мобільних пунктів безоплатної правової допомоги та гарячими телефонними лініями при головних територіальних управліннях юстиції. З початку року було запущено нову ініціативу – «Я МАЮ ПРАВО […]