Листопад 17, 2017

У Славутичі відкрито алею сакур

У рамках Року Японії в Україні та з нагоди 25-річниці встановлення дипломатичних відносин між Японією та Україною у місті Славутичі проведено низку заходів, які продемонстрували спільність поглядів наших країн на подолання екологічних катастроф. У розвиток співпраці Славутич був включений до участі у “Кампанії 2500 сакур”.

16 листопада біля монументального ансамблю «Білий Ангел Славутича»  відбулася урочиста церемонія відкриття алеї сакур. З цієї нагоди до міста завітав Заступник голови місії, Міністр-радник Посольства Японії в Україні Мічіо Харада.

До висадження дерев активно долучилися сім’ї Шумкових, Осіпових, Бокових, Лапаєвих, Тарасенко, діти яких навчаються у 7-А класі ЗОШ № 1 (класний керівник – Репех Світлана Петрівна). Свої сакури тепер мають і молодіжна рада «Майбутнє Славутича» та рада ветеранів Чорнобильської АЕС.

З вітальними словами до присутніх містян звернулись славутицький міський голова Юрій Фомічев та Міністр-радник Посольства Японії в Україні Мічіо Харада.

Після відкриття пам’ятної дошки кожен бажаючий мав можливість розповісти про своє дерево.

У цей день Мічіо Харада та Юрій Фомічев побували у Центрі розвитку дитини. У Дитячій школі мистецтв гості були приємно вражені юними талантами Ростиславом Максименко (викладач Середицька А.В), Богданом Ляшенко (викладач Яновська Є.М.) та дитячою Гернікою.

Алея сакур – це символ дружби українського та японського народів, що пережили ядерні випробування, а квітка сакури, яка має 5 пелюстків завжди буде нагадувати про 5 важливих аспектів життя: удача, процвітання, здоров’я, радість і мир.

Читайте також

Грудень 10, 2018

«Київщина спортивна»: відкриття футбольного поля у Великій Димерці

Свято спорту відзначали цієї суботи у Великодимерській об’єднаній територіальній громаді на Броварщині Київської області. І привід для свята був чудовий – офіційне відкриття нового об’єкту спортивної інфраструктури, який об’єднує в собі міні-футбольне поле зі штучним покриттям у парковій зоні та майданчик з вуличними  тренажерами, який розмістили на іншій стороні села. Побудований об’єкт за обласною програмою «Київщина спортивна»: фінансується закупівля спортивного […]

Грудень 7, 2018

Вітання Олександра Терещука з Днем місцевого самоврядування

Шановні депутати та працівники органів місцевого самоврядування! Прийміть мої щирі вітання з нагоди вашого професійного свята – Дня місцевого самоврядування! Усі ви є тією частиною влади, на яку покладена особлива відповідальність, яка вимагає щоденної кропіткої роботи. Адже місцеве самоврядування завжди було і лишається інститутом народовладдя. Воно гуртує людей незалежно від їхнього віку, поглядів та уподобань, […]

Грудень 7, 2018

Відкриття інклюзивно-ресурсного центру у Володарському районі

6 грудня 2018 року відбулося урочисте відкриття комунального закладу «Володарський районний інклюзивно-ресурсний центр», який покликаний забезпечити реалізацію прав дітей з особливими освітніми потребами на здобуття дошкільної та загальної середньої освіти. ІРЦ відкрито на базі комунального закладу «Володарський районний центр дітей та юнацтва». На відкриття інклюзивно-ресурсного центру завітали в.о. голови Володарської райдержадміністрації Андрій Пентелейчук, голова Володарської […]

Грудень 7, 2018

Заступник голови КОДА В’ячеслав Кучер провів черговий прийом громадян

Керівництвом Київської обласної державної адміністрації систематично проводяться особисті прийоми громадян. 7 грудня проблемні питання жителів області під час особистого прийому громадян розглянув заступник голови Київської облдержадміністрації В’ячеслав Кучер. В роботі прийому взяли участь директор департаменту соціального захисту населення Ігор Мещан, начальник служби у справах дітей та сім’ї Наталія Онопрієнко-Капустіна, заступник директора департаменту освіти і науки […]