Листопад 17, 2017

У Славутичі відкрито алею сакур

IMG_0595

У рамках Року Японії в Україні та з нагоди 25-річниці встановлення дипломатичних відносин між Японією та Україною у місті Славутичі проведено низку заходів, які продемонстрували спільність поглядів наших країн на подолання екологічних катастроф. У розвиток співпраці Славутич був включений до участі у “Кампанії 2500 сакур”.

16 листопада біля монументального ансамблю «Білий Ангел Славутича»  відбулася урочиста церемонія відкриття алеї сакур. З цієї нагоди до міста завітав Заступник голови місії, Міністр-радник Посольства Японії в Україні Мічіо Харада.

До висадження дерев активно долучилися сім’ї Шумкових, Осіпових, Бокових, Лапаєвих, Тарасенко, діти яких навчаються у 7-А класі ЗОШ № 1 (класний керівник – Репех Світлана Петрівна). Свої сакури тепер мають і молодіжна рада «Майбутнє Славутича» та рада ветеранів Чорнобильської АЕС.

З вітальними словами до присутніх містян звернулись славутицький міський голова Юрій Фомічев та Міністр-радник Посольства Японії в Україні Мічіо Харада.

Після відкриття пам’ятної дошки кожен бажаючий мав можливість розповісти про своє дерево.

У цей день Мічіо Харада та Юрій Фомічев побували у Центрі розвитку дитини. У Дитячій школі мистецтв гості були приємно вражені юними талантами Ростиславом Максименко (викладач Середицька А.В), Богданом Ляшенко (викладач Яновська Є.М.) та дитячою Гернікою.

Алея сакур – це символ дружби українського та японського народів, що пережили ядерні випробування, а квітка сакури, яка має 5 пелюстків завжди буде нагадувати про 5 важливих аспектів життя: удача, процвітання, здоров’я, радість і мир.

Читайте також

IMG_1824
Грудень 13, 2017

Роботи учнів із Переяслав-Хмельницького ввійшли до унікальної “Книги добра”

9 грудня у “Мистецькому арсеналі” (м.Київ) відбулася презентація Книги Добра. “Книга добра” – це міжнародний соціальний проект, який об’єднав тисячі дітей і дорослих з метою пошуку унікальних історій про добро в усіх його проявах. “Книгу добра” буде передано до бібліотек 50 країн світу. Насамперед – до Національної бібліотеки Ватикану, бібліотеки Конгресу США, до Королівської книгозбірні […]

Грудень 13, 2017

Українці на 100% будуть забезпечені життєво необхідними, якісними та безпечними ліками, – рішення Уряду

Кабінет Міністрів України ухвалив постанову, що формулює політику забезпечення населення якісними та ефективними ліками у 2018 році. Сьогодні, 13 грудня 2017 року, на засіданні Уряд проголосував за 2 постанови, що передбачають забезпечення українців медичними препаратами у наступному році. Мова йде про оновлену версію Національного переліку основних лікарських засобів та зміни до постанови №1303, якою забезпечуються ліками пільгові групи […]

анонс
Грудень 13, 2017

15 грудня відбудеться відкриття виставки ікон «Духовна спадщина Київського Полісся»

15 грудня 2017 року о 15:00 в Історичному музеї Вишгородського історико-культурного заповідника відбудеться відкриття виставки ікон та хрестів Х-ХІХ ст. «Духовна спадщина Київського Полісся» із фондової колекції ВІКЗ. Як зазначає директор Заповідника Влада Литовченко, «такі заходи дуже важливі, адже вони демонструють єднання минулого й сучасності, доль людей та життя регіону». Кожен із предметів є відображенням […]

1
Грудень 13, 2017

В Ірпені відбулась фінальна гра щорічного обласного заходу «Обери майбутнє»

У Центрі творчості м. Ірпінь відбулась фінальна гра щорічного обласного профорієнтаційного змагально-мотиваційного заходу серед учнівської молоді «Обери майбутнє». На фінал право першості виборювали шість найкращих команд, кожна з яких мала свою родзинку. Фінальний етап конкурсу зібрав повну залу глядачів, які аплодисментами нагороджували учасників. Вітаючи учасників конкурсу, директор Київського обласного центру зайнятості Денис Дармостук побажав подальшого […]