Листопад 17, 2017

У Славутичі відкрито алею сакур

У рамках Року Японії в Україні та з нагоди 25-річниці встановлення дипломатичних відносин між Японією та Україною у місті Славутичі проведено низку заходів, які продемонстрували спільність поглядів наших країн на подолання екологічних катастроф. У розвиток співпраці Славутич був включений до участі у “Кампанії 2500 сакур”.

16 листопада біля монументального ансамблю «Білий Ангел Славутича»  відбулася урочиста церемонія відкриття алеї сакур. З цієї нагоди до міста завітав Заступник голови місії, Міністр-радник Посольства Японії в Україні Мічіо Харада.

До висадження дерев активно долучилися сім’ї Шумкових, Осіпових, Бокових, Лапаєвих, Тарасенко, діти яких навчаються у 7-А класі ЗОШ № 1 (класний керівник – Репех Світлана Петрівна). Свої сакури тепер мають і молодіжна рада «Майбутнє Славутича» та рада ветеранів Чорнобильської АЕС.

З вітальними словами до присутніх містян звернулись славутицький міський голова Юрій Фомічев та Міністр-радник Посольства Японії в Україні Мічіо Харада.

Після відкриття пам’ятної дошки кожен бажаючий мав можливість розповісти про своє дерево.

У цей день Мічіо Харада та Юрій Фомічев побували у Центрі розвитку дитини. У Дитячій школі мистецтв гості були приємно вражені юними талантами Ростиславом Максименко (викладач Середицька А.В), Богданом Ляшенко (викладач Яновська Є.М.) та дитячою Гернікою.

Алея сакур – це символ дружби українського та японського народів, що пережили ядерні випробування, а квітка сакури, яка має 5 пелюстків завжди буде нагадувати про 5 важливих аспектів життя: удача, процвітання, здоров’я, радість і мир.

Читайте також

Червень 19, 2018

АНДРІЙ АНІСІМОВ: «АГЕНЦІЯ ПОВИННА СТАТИ КЛЮЧОВИМ ЕЛЕМЕНТОМ РОЗВИТКУ КИЇВЩИНИ»

19 червня в КОДА відбулося перше організаційне засідання Наглядової ради нещодавно створеної установи «Агенція регіонального розвитку Київської області».Наглядова рада у складі першого заступника голови КОДА Андрія Анісімова, голови постійної комісії Київської обласної ради з питань-соціально економічного розвитку, промисловості,підприємництва,торгівлі,регуляторної, інноваційно-інвестиційної політики, зовнішньо-економічних зв’язків та фінансового забезпечення розвитку області Сергія Кармазіна, президента Київської обласної (регіональної) торгово-промислової палати […]

Червень 19, 2018

АНДРІЙ АНІСІМОВ: ” КИЇВСЬКА ОБЛАСТЬ ЗАЙМАЄ 3-тє МІСЦЕ В УКРАЇНІ ЗА РІВНЕМ СЕРЕДНЬОМІСЯЧНОЇ ЗАРОБІТНОЇ ПЛАТИ”

19 червня відбулося засідання Київської обласної територіальної тристоронньої соціально-економічної ради під головуванням першого заступника голови Київської обласної державної адміністрації, співголови тристоронньої ради Андрія Анісімова. Участь в роботі наради взяли голова Київської обласної ради профспілок, співголова тристоронньої ради Валентин Кононенко, заступник голови правління Київського обласного об’єднання організацій роботодавців Віктор Воронін, голови Київської обласної організації профспілки працівників […]

Червень 19, 2018

Відбулася презентація модернізованого операційного блоку Бориспільської ЦРЛ

У вівторок, 19 червня, відбулась презентація модернізованого операційного блоку в хірургічному відділенні районної лікарні. Операційний блок вдалося устаткувати високопрофесійною апаратурою та зручним медичним інвентарем, що відповідає всім вимогам та стандартам сучасної медицини. Нове обладнання дозволить якісно та оперативно проводити операції мешканцям міста та району. Участь в заході взяли голова Бориспільської районної державної адміністрації Олександр Туренко, […]

Червень 19, 2018

МОЗ презентувало модуль безкоштовного мобільного додатка Ліки Контроль

Сьогодні, 19 червня, Міністерство охорони здоров’я презентувало новий модуль безкоштовного мобільного додатка  Ліки Контроль, що дозволить пацієнтам перевірити наявність призначених лікарем препаратів у Національному переліку основних лікарських засобів. Національний перелік – це короткий перелік основних безпечних препаратів з доведеною ефективністю, якими лікують найпоширеніші захворювання в Україні. Ліки, що входять у Нацперелік, гарантовані державою, тобто їх отримують пацієнти безоплатно […]