Листопад 28, 2016

У КОДА відбулася розширена нарада з оперативних питань

У понеділок, 28 листопада, голова Київської обласної державної адміністрації Олександр Горган провів розширену нараду з оперативних питань за участю керівників структурних підрозділів облдержадміністрації. Участь у нараді також взяли заступник голови – керівник апарату облдержадміністрації Михайло Царенко, начальник Головного управління ДСНС у Київській області Василь Слободяник, в.о. начальника служби автомобільних доріг у Київській області Володимир Саранча, начальник УОАЗОР Головного управління Національної поліції України в Київській області Анатолій Ходоровський, заступник начальника ГУ ДФС у Київській області Оксана Форсенко, радники голови Київської ОДА та інші запрошені.

Під час наради розглянули питання щодо оперативного стану та криміногенної ситуації в Київській області за минулий тиждень, стану заборгованості та динаміки її змін у Київській області, здійснення інспекції обласних доріг за маршрутом переїзду учасників Асамблеї вкладників Чорнобильського фонду «Укриття» та Асамблеї донорів Рахунку ядерної безпеки на ДСП «Чорнобильська АЕС» 29.11.2016 тощо.

img_9267

Учасники наради заслухали звіт в.о. директора департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Олександра Глушаниці про ситуацію, що склалася у зв’язку з масовим отруєнням дітей творчого колективу «Галатея» (м. Бровари). За результатами доповіді голова Київської ОДА дав доручення розробити регуляторний акт, який встановить чіткий алгоритм взаємодії відповідальних підрозділів під час виїзду дітей за межі Київської області. Також Олександр Горган доручив заступнику голови – керівнику апарату Михайлу Царенку ініціювати міжрегіональну міжвідомчу нараду за підсумками цієї надзвичайної ситуації, щоб убезпечити від подібних загроз дітей і дорослих Київської області.

«Я впевнений, що прийняття регуляторного акту встановить чіткий алгоритм взаємодії структурних підрозділів. Буде вичерпний перелік керівних осіб, які відповідатимуть за роботу у таких ситуаціях», – наголосив голова КОДА.

img_9274

Про ліквідацію пожежі на території колишньої овочевої бази у с. Білогородка Києво-Святошинського району та вжиття профілактичних заходів щодо усунення причин, що сприяли її виникненню доповів начальник ГУ ДСНС у Київській області Василь Слободяник. У своїй доповіді він поінформував щодо діяльності підконтрольних йому органів, які були задіяні у гасінні пожежі.

За результатами доповіді по цьому питанню Олександр Горган доручив директору департаменту з питань цивільного захисту та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи облдержадміністрації Ігорю Аксенову звернутися з листами до компетентних органів державної влади із пропозицією скасувати дію мораторію на обстеження об’єктів загального користування і промисловості на предмет протипожежної безпеки.

Читайте також

Березень 5, 2021

На Київщині активізують боротьбу з нелегальними АЗС

На Київщині активізують боротьбу з автозаправними станціями та нафтобазами, які працюють в межах «тіньового» ринку. Першочергові завдання в цьому напрямі профільні служби регіону вже обговорили на міжвідомчій робочій групі під головуванням першого заступника очільника Київської облдержадміністрації Дмитра Назаренка. «Щоб ефективно протидіяти нелегальному обігу пального на території нашої області, насамперед слід скоординувати зусилля. Тож уже маємо […]

Березень 5, 2021

Асоціація фермерів та приватних землевласників Київщини відзначила своє 30-річчя

4 березня відбулась конференція Асоціації фермерів та приватних землевласників Київської області, яка була присвячена 30-річчю створення асоціації. В її роботі взяли участь заступник голови Київської обласної ради Валерій Ксьондзенко, начальник управління агропромислового розвитку облдержадміністрації Костянтин Довгаль, фермери та приватні землевласники регіону. Костянтин Довгаль вручив фермерам грамоти за вагомий особистий внесок у розвиток агропромислового комплексу, високий […]

Березень 5, 2021

Ще 690 мешканців Київщини захворіли на коронавірус

Захворювання на коронавірус виявили в 690 жителів Київщини. Такими є дані обласного лабораторного центру за минулу добу, 4 березня. Нові випадки COVID-19 зареєстрували в 40 дітей і 650 дорослих. У розрізі районів ситуація виглядає так: В Білоцерківському – 182, у т.ч. 10 дітей (м. Біла Церква – 40 (з них 3 дітей), м. Узин – 11 […]

Березень 4, 2021

Представники КОДА та бізнесу проаналізували можливості для прискореного розвитку громад регіону

Перший заступник голови Київської облдержадміністрації Дмитро Назаренко взяв участь в економічній конференції «Індустріальна релокація: можливості для прискореного розвитку громад та регіонів», яка відбулася 4 березня в м. Фастів. В обговоренні питань інноваційного розвитку Київщини, розбудови інфраструктури індустріальних парків, створення виробничих кластерів та конкурентоспроможності регіону взяли участь представники Кабінету Міністрів України, Офісу із залучення та підтримки […]