Жовтень 31, 2018

У Київській ОДА обговорили готовність служб області до роботи в осінньо-зимовий період 2018/2019 року

30 жовтня голова Київської обласної державної адміністрації Олександр Терещук провів першу робочу нараду з керівниками структурних підрозділів облдержадміністрації, головами районних державних дміністрацій, мерами міст обласного значення, головами ОТГ та керівниками територіальних органів виконавчої влади Київської області.

На порядок денний наради було винесено питання щодо готовності усіх служб області до роботи в осінньо-зимовий період.

Опалювальний сезон 2018/2019 року в Київській області розпочався 5 жовтня. На сьогоднішній день в області до теплопостачання підключено 440 дошкільних навчальних закладів з 484, 623 учбових заклади із 692, 62 лікарні із 65 та 2264 житлових будинки із 3081. Про це повідомила виконуюча обов’язки директора департаменту регіонального розвитку та житлово-комунального господарства Галина Король.

За словами в.о. директора департаменту, актуальним питанням на сьогодні залишається опалення споживачів селища Коцюбинське, де послуги з теплопостачання надаються УЖКГ «Біличі», а також окремих населених пунктів, де послуги з теплопостачання надаються комунальними підприємствами Київської обласної ради, а саме: Переяслав-Хмельницькатепломережа та Києво-Святошинськатепломережа через відсутність підтверджених номінацій.

Серед інших проблемних питань – заборгованість підприємствам за надані пільги і житлові субсидії через недофінансування з державного бюджету. Залишок заборгованості по області на сьогодні складає 458,2 млн грн.

Також під час наради про ситуацію, що склалася з теплопостачанням у селищі Коцюбинське заслухали селищного голову Ольгу Матюшину.

За результатами заслуханих доповідей, голова Київської ОДА Олександр Терещук дав доручення провести окрему нараду щодо ситуації, яка склалася з опаленням споживачів селища Коцюбинське.

Про підготовку автомобільних доріг загального користування області до експлуатації в осінньо-зимовий період заслухали начальника Служби автомобільних доріг у Київській області Володимира Козака. За його словами, в термін до 1 листопада 2018 року Службою передбачено заготівлю технічної солі та піску – не менше 60% від потреби, холодних емульсійно-мінеральних сумішей – 60%, а також не зменшуваний 10-ти денний резервний запас паливно-мастильних матеріалів. Наразі триває підготовка та ремонт дорожньої техніки, яка буде задіяна на зимовому утриманні доріг. Загалом планується задіяти 485 одиниць дорожньої техніки.

«Сьогодні, в першу чергу, для населення повинні бути розчищені дороги – до кожного села, до медичних закладів, шкіл, дитячих садочків, сфери соціального обслуговування з постійним перебуванням людей», – підкреслив Олександ Терещук та анонсував, що всі кошти, які будуть витрачені на паливно-мастильні матеріали будуть відшкодовані.

Окремо учасники наради зупинилися на проблемних питаннях, пов’язаних з підготовкою автомобільних доріг як державного, так і місцевого значення до експлуатації в осінньо-зимовий період. Серед них – усунення критичної ямковості дорожнього полотна, розробка детального плану місць відстою великовагових та великогабаритних транспортних засобів, відсутність важкої техніки для розчистки доріг, ліквідація районних управлінь Служби, які відповідають за утримання доріг державного значення та інші.

Начальник Управління патрульної поліції в Київській області Департаменту патрульної поліції НПУ Ілля Єнакієв поінформував про взаємодію поліції з органами місцевого самоврядування та зі службою автомобільних доріг у випадку виникнення несприятливих погодних умов та надзвичайних ситуацій.

Як повідомив на чальник Головного управління ДСНС України у Київській області Василь Слободяник, з  метою організації своєчасного оперативного реагування на надзвичайні ситуації у зимовий період Головним управлінням організовано підготовку інженерної, спеціальної техніки, пожежних автоцистерн підвищеної прохідності. Для обігріву в підпорядкованих підрозділах підготовлено до застосування мобільні пункти обігріву – 26 наметів та 3 на базі КУНГ. Також у підпорядкованих підрозділах визначено до застосування 56 одиниць техніки підвищеної прохідності, 3 одиниці техніки, яку можна використовувати в якості тягачів, 34 електростанції, що можуть бути задіяні при потребі.

За результатами обговорень, Олександр Терещук дав доручення відповідальним особам у встановлені терміни додатково опрацювати підняті на нараді проблемні питання.

Фото Володимира Давиденка

Читайте також

Вересень 30, 2020

Голова КОДА відвідав Інститут механізації та електрифікації сільського господарства

З діяльністю та новими винаходами Інституту механізації та електрифікації сільського господарства ознайомилися сьогодні, 30 вересня, голова Київської облдержадміністрації Василь Володін і його перший заступник Олександр Скляров. Науковий центр працює в смт Глеваха Київської області з 1930 року. Підприємство займається розробкою сучасних механізованих технологій виробництва сільськогосподарської продукції та конкуренто-спроможної техніки. Голова Київщини познайомився з новими розробками […]

Вересень 30, 2020

Василь Володін відвідав дитбудинок сімейного типу на Сквирщині

Голова Київської обласної державної адміністрації Василь Володін ознайомився з життям родини Петра та Зінаїди Бондарів з Тарасівки Сквирського району. Пара вже понад 20 років виховує прийомних дітей. Їх дитячий будинок сімейного типу очільник Київщини відвідав сьогодні, 30 вересня. Приїхав, щоб особисто привітати родину з Днем усиновлення, а Зінаїду Бондар – із ювілеєм. «Переступивши поріг вашого […]

Вересень 30, 2020

За кілька місяців на Київщині з’явились пів сотні нових майданчиків, – Василь Володін

Упродовж трьох місяців на Київщині офіційно відкрили 51 спортивний майданчик. Будівництво цих об’єктів спортивної інфраструктури завершили за перші 100 днів роботи Василя Володіна на посаді голови обласної державної адміністрації. Очільник Київщини деталізував, що вже функціонують сім міні-футбольних полів, вісім мультифункціональних майданчиків і 36 work-out майданчиків із тренажерним обладнанням. «Наша область має потужні досягнення в спортивній […]

Вересень 30, 2020

Василь Володін представив громаді Володарки нову очільницю РДА

Голова Київської обласної державної адміністрації Василь Володін представив громаді Володарки новопризначену очільницю районної державної адміністрації. Згідно з розпорядженням Президента України, нею стала Світлана Шелест. На офіційній частині, яка відбулась сьогодні, 30 вересня, були присутні начальник Головного управління СБУ у м. Києві та Київській області Олег Головаш, заступник начальника Головного управління Національної поліції в Київській області […]