Квітень 22, 2019

У ГУ ПФУ у Київській області підвели підсумки роботи за І квартал 2019 року

У м. Чорнобиль відбулося виїзне засідання колегії Головного управління Пенсійного фонду України у Київській області за підсумками роботи у І кварталі 2019 року.

В роботі колегії взяли участь: заступник голови правління Пенсійного фонду України Ірина Ковпашко, заступник голови Київської обласної державної адміністрації В’ячеслав Кучер, депутат Київської обласної ради, голова постійної комісії з питань охорони здоров’я, материнства, дитинства, соціального захисту населення та пенсіонерів Наталія Бігарі, директор Департаменту моніторингу соціальних прав Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Світлана Глущенко, директор департаменту соціального захисту населення Київської обласної державної адміністрації Ігор Мещан, Голова Київської обласної ради професійних спілок Валентин Кононенко, перший заступник начальника Головного територіального управління юстиції у Київській області Андрій Круць, перший заступник начальника Головного управління Держпраці у Київській області Владислав Андрієнко, директор філії Київської міської дирекції ПАТ «Укрпошта» Валентин Олещенко, в.о. Генерального директора, голова комісії з реорганізації державного спеціалізованого підприємства «Чорнобильський спецкомбінат» Володимир Калачик та начальник сектору Державного агентства України з управління зоною відчуження Олександр Гавриденко.

 Перед початком засідання учасники заходу ознайомилися з роботою пункту прийому громадян, який функціонує в приміщенні Державного спеціалізованого підприємства «Чорнобильський спецкомбінат». Відкриття цього пункту саме в зоні відчуження є невипадковим, оскільки тут працює понад 10 тисяч осіб з різних регіонів, які мають змогу отримати висококваліфіковану консультацію з питань пенсійного забезпечення. Начальник Вишгородського об’єднаного управління Оксана Тарасенко ознайомила з організацією роботи прийому в цьому пункті.

На початку колегії начальник Головного управління Василь Фатхутдінов зауважив, що вперше Головне управління Пенсійного фонду України у Київській області підводить підсумки роботи в зоні відчуження, що припадає на 33 роковини від дня Чорнобильської катастрофи.

На колегії були підведені підсумки роботи за І квартал 2019 року щодо: виконання бюджету; реалізації державної політики з питань пенсійного забезпечення та завдань, покладених на органи Фонду Київщини; стану впровадження Стандартів обслуговування громадян, які започатковані за дорученням Пенсійного фонду України.

Під час доповіді Василь Фатхутдінов зазначив, що на обліку в Головному управлінні перебуває понад 560 тис. пенсіонерів, середній розмір пенсії в області становить 2 935,40 грн. В порівнянні з першим кварталом 2018 року він збільшився на 402,70 грн.

Протягом І кварталу 2019 року відбулось 2 перерахунки пенсій цивільним пенсіонерам та 1 – пенсіонерам-військовослужбовцям.

Найбільш соціально-значущою подією І кварталу поточного року стало прийняття постанови Кабінету Міністрів України від 6 лютого 2019 року № 62 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України», відповідно до якої проведено монетизацію субсидій. «Забезпечено виплату майже 121 тис. субсидіантів на суму – 221,9 млн. грн. Робота проведена своєчасно, без зауважень з боку субсидіантів»,- зазначив Василь Фатхутдінов.

Очільник зауважив, що одним із найголовніших питань, які потребують вирішення – це погашення заборгованості по платежах, особливо тих, що впливають на розмір страхових виплат.

По іншому питанню порядку денного доповіла заступник начальника Головного управління Галина Колошмай. Вона звернула увагу, що на сьогодні в області прийом громадян здійснюється щоденно у 36 відділах обслуговування громадян, 76 пунктах прийому громадян та 57 агентських пунктах.

«Велика територія Київської області потребує створення додаткових місць обслуговування громадян, для зменшення соціальної напруги під час пенсійних реформ та з метою обізнаності громадян в пенсійному забезпеченні», – зауважила Галина Колошмай.

Кожному із запрошених керівник Головного управління надав слово.

Так, Андрій Круць зауважив на тому, що у Київській області проводиться широка роз’яснювальна робота. Але для того, щоб попередити звернення осіб до судових інстанцій, необхідно проводити ще більшу інформкампанію.

Владислав Андрієнко повідомив, що завдяки інформації, що надають органи Пенсійного фонду, проводяться певні перевірки інспекторами праці щодо легального працевлаштування громадян.

Світлана Глущенко відмітила, що жодних нарікань від громадян про порушення прав людини щодо несвоєчасного отримання відповіді на звернення громадян, в частині пенсійного забезпечення, на адресу Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини не надходило.

В свою чергу, Наталія Бігарі та В’ячеслав Кучер подякували за плідну співпрацю та відзначили високий рівень та індивідуальний підхід в роботі, а також завзятість працівників Фонду.

В’ячеслав Кучер вручив подяки голови Київської обласної державної адміністрації Олександра Терещука за позитивні результати в роботі.

Підсумовуючи, заступник голови правління Фонду Ірина Ковпашко зосередила увагу щодо особливого ставлення до осіб з обмеженими можливостями та шляхів їх спілкування з працівниками Фонду. Ірина Ковпашко зауважила, що реалії сьогодення вимагають більшої віддачі від працівників Фонду і реорганізація, що наразі відбувається, має на меті не скоротити персонал, а налагодити інший, більш якісніший, підхід до обслуговування громадян.

Також учасники заходу долучились до покладання квітів до пам’ятного меморіалу «Тим, хто врятував світ».

Читайте також

Липень 19, 2019

Михайло Бно-Айріян: «Необхідно максимально мобілізувати всі ресурси для забезпечення якісних прозорих виборів у неділю»

Під керівництвом голови Київської обласної державної адміністрації Михайла Бно-Айріяна відбулася нарада із силовим блоком області – поліцією Нєбитовим Андрієм Анатолійовичем, прокуратурою Максим Киричук, СБУ Дем’яненко Дмитром Сергійовичем та заступником голови ЦВК Конопольським Олегом Миколайовичем. У ході роботи присутні обговорили питання щодо забезпечення під час виборчого процесу дотримання громадського порядку, безпеки виборців і членів виборчих комісій, […]

Липень 19, 2019

Голова Київської обласної державної адміністрації перевірив освітні об’єкти Вишгородщини

Голова Київської обласної державної адміністрації Михайло Бно-Айріян здійснив робочий візит до м. Вишгород. Очільник Київщини ознайомився з місцевою інфраструктурою та проінспектував хід будівництва трьох освітніх об’єктів – додаткового навчального корпусу Вишгородської спеціалізованої школи «Сузір’я» і двох дитячих садків. Як виявилося у ході інспекції, кожен із об`єктів має проблемні аспекти, пов`язані із завищеним фінансуванням. «Подивився, зрозумів […]

Липень 18, 2019

Михайло Бно-Айріян ознайомився з роботою єдиного в Україні виробника шин ПрАТ «РОСАВА»

Очільник Київської ОДА Михайло Бно-Айріян здійснив робочий візит до однієї із найпотужніших українських компаній, комплексу з виробництва шин та гумово-технічних виробів «РОСАВА», що розташований у м. Біла Церква. ПрАТ «РОСАВА» – єдиний в Україні виробник шин, який є лідером №1 на ринку вже 47 років. Підприємство спеціалізується на виробництві шин для легкових автомобілів, комерційного транспорту […]

Липень 18, 2019

Голова КОДА виступив з ініціативою нової комплексної перевірки підприємств-забруднювачів в Узині

Голова Київської обласної державної адміністрації Михайло Бно-Айріян з робочим візитом відвідав Узинську ОТГ. Очільник Київщини прибув аби розібратися з екологічною ситуацією, на яку йому поскаржилися місцеві жителі. У ході візиту відбулася зустріч Михайла Кареновича з громадою Узина з вирішення проблемних питань, зокрема з приводу забруднення довкілля місцевими підприємствами ТДВ «Узинський цукровий комбінат» та ТОВ «Узин […]