Квітень 22, 2019

У ГУ ПФУ у Київській області підвели підсумки роботи за І квартал 2019 року

У м. Чорнобиль відбулося виїзне засідання колегії Головного управління Пенсійного фонду України у Київській області за підсумками роботи у І кварталі 2019 року.

В роботі колегії взяли участь: заступник голови правління Пенсійного фонду України Ірина Ковпашко, заступник голови Київської обласної державної адміністрації В’ячеслав Кучер, депутат Київської обласної ради, голова постійної комісії з питань охорони здоров’я, материнства, дитинства, соціального захисту населення та пенсіонерів Наталія Бігарі, директор Департаменту моніторингу соціальних прав Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Світлана Глущенко, директор департаменту соціального захисту населення Київської обласної державної адміністрації Ігор Мещан, Голова Київської обласної ради професійних спілок Валентин Кононенко, перший заступник начальника Головного територіального управління юстиції у Київській області Андрій Круць, перший заступник начальника Головного управління Держпраці у Київській області Владислав Андрієнко, директор філії Київської міської дирекції ПАТ «Укрпошта» Валентин Олещенко, в.о. Генерального директора, голова комісії з реорганізації державного спеціалізованого підприємства «Чорнобильський спецкомбінат» Володимир Калачик та начальник сектору Державного агентства України з управління зоною відчуження Олександр Гавриденко.

 Перед початком засідання учасники заходу ознайомилися з роботою пункту прийому громадян, який функціонує в приміщенні Державного спеціалізованого підприємства «Чорнобильський спецкомбінат». Відкриття цього пункту саме в зоні відчуження є невипадковим, оскільки тут працює понад 10 тисяч осіб з різних регіонів, які мають змогу отримати висококваліфіковану консультацію з питань пенсійного забезпечення. Начальник Вишгородського об’єднаного управління Оксана Тарасенко ознайомила з організацією роботи прийому в цьому пункті.

На початку колегії начальник Головного управління Василь Фатхутдінов зауважив, що вперше Головне управління Пенсійного фонду України у Київській області підводить підсумки роботи в зоні відчуження, що припадає на 33 роковини від дня Чорнобильської катастрофи.

На колегії були підведені підсумки роботи за І квартал 2019 року щодо: виконання бюджету; реалізації державної політики з питань пенсійного забезпечення та завдань, покладених на органи Фонду Київщини; стану впровадження Стандартів обслуговування громадян, які започатковані за дорученням Пенсійного фонду України.

Під час доповіді Василь Фатхутдінов зазначив, що на обліку в Головному управлінні перебуває понад 560 тис. пенсіонерів, середній розмір пенсії в області становить 2 935,40 грн. В порівнянні з першим кварталом 2018 року він збільшився на 402,70 грн.

Протягом І кварталу 2019 року відбулось 2 перерахунки пенсій цивільним пенсіонерам та 1 – пенсіонерам-військовослужбовцям.

Найбільш соціально-значущою подією І кварталу поточного року стало прийняття постанови Кабінету Міністрів України від 6 лютого 2019 року № 62 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України», відповідно до якої проведено монетизацію субсидій. «Забезпечено виплату майже 121 тис. субсидіантів на суму – 221,9 млн. грн. Робота проведена своєчасно, без зауважень з боку субсидіантів»,- зазначив Василь Фатхутдінов.

Очільник зауважив, що одним із найголовніших питань, які потребують вирішення – це погашення заборгованості по платежах, особливо тих, що впливають на розмір страхових виплат.

По іншому питанню порядку денного доповіла заступник начальника Головного управління Галина Колошмай. Вона звернула увагу, що на сьогодні в області прийом громадян здійснюється щоденно у 36 відділах обслуговування громадян, 76 пунктах прийому громадян та 57 агентських пунктах.

«Велика територія Київської області потребує створення додаткових місць обслуговування громадян, для зменшення соціальної напруги під час пенсійних реформ та з метою обізнаності громадян в пенсійному забезпеченні», – зауважила Галина Колошмай.

Кожному із запрошених керівник Головного управління надав слово.

Так, Андрій Круць зауважив на тому, що у Київській області проводиться широка роз’яснювальна робота. Але для того, щоб попередити звернення осіб до судових інстанцій, необхідно проводити ще більшу інформкампанію.

Владислав Андрієнко повідомив, що завдяки інформації, що надають органи Пенсійного фонду, проводяться певні перевірки інспекторами праці щодо легального працевлаштування громадян.

Світлана Глущенко відмітила, що жодних нарікань від громадян про порушення прав людини щодо несвоєчасного отримання відповіді на звернення громадян, в частині пенсійного забезпечення, на адресу Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини не надходило.

В свою чергу, Наталія Бігарі та В’ячеслав Кучер подякували за плідну співпрацю та відзначили високий рівень та індивідуальний підхід в роботі, а також завзятість працівників Фонду.

В’ячеслав Кучер вручив подяки голови Київської обласної державної адміністрації Олександра Терещука за позитивні результати в роботі.

Підсумовуючи, заступник голови правління Фонду Ірина Ковпашко зосередила увагу щодо особливого ставлення до осіб з обмеженими можливостями та шляхів їх спілкування з працівниками Фонду. Ірина Ковпашко зауважила, що реалії сьогодення вимагають більшої віддачі від працівників Фонду і реорганізація, що наразі відбувається, має на меті не скоротити персонал, а налагодити інший, більш якісніший, підхід до обслуговування громадян.

Також учасники заходу долучились до покладання квітів до пам’ятного меморіалу «Тим, хто врятував світ».

Читайте також

Травень 29, 2020

ВІДБУЛАСЯ ОПЕРАТИВНА НАРАДА КЕРІВНИКА ОБЛАСТІ З СИЛОВИМ БЛОКОМ

У зв’язку із надзвичайною подією, яка сталася сьогодні вранці у м. Бровари, Василь Володін, тимчасово виконуючий обов’язки голови Київської обласної державної адміністрації, зібрав оперативну нараду із силовим блоком області (прокурор Максим Киричук, начальник поліції Андрій Нєбитов, начальник управління стратегічних розслідувань у Київській області Володимир Нідзельський, міський голова м. Броварів Ігор Сапожко та інші). Учасники наради […]

Травень 29, 2020

Встановлені збитки, спричинені перестрілкою в Броварах

Заступник голови Київської обласної державної адміністрації Андрій Лісовик сьогодні, 29 травня, відвідав м. Бровари. На місці він проінспектував наслідки, що були спричиненні ранковим інцидентом. Перевіривши результати роботи комісії житлово-комунального господарства Броварської міської ради А. Лісовик надав відповідні доручення департаментам КОДА щодо взаємодії для допомоги постраждалим громадянам. За результатами огляду складений відповідний акт. «Разом з комісією […]

Травень 29, 2020

Онлайн брифінг Міністра охорони здоров’я Максима Степанова

30 травня відбудеться онлайн брифінг Міністра охорони здоров’я Максима Степанова. Початок заходу: 9:00 Брифінг відбудеться в онлайн-режимі. •    Трансляція брифінгу – на ютуб каналі КМУ  та https://www.facebook.com/moz.ukr/; •    На телеканалах; •    Відео – на сайті Міністерства охорони здоров’я. Поставити питання можна в онлайн формі . https://moz.gov.ua/article/announcements/onlajn-brifing%c2%a0ministra-ohoroni-zdorovja-maksima-stepanova30.05

Травень 29, 2020

КОДА надасть необхідну допомогу мешканцям будинків у Броварах, чиї квартири могли постраждати внаслідок перестрілки

Стало відомо, що у наслідок ранішньої надзвичайної події у Броварах постраждало майно мешканців міста. На місце події виїхав Андрій Лісовик, заступник голови Київської обласної державної адміністрації. Він має встановити розміри збитків та організувати допомогу, яка потрібна мешканцям квартир, що могли постраждати від стрілянини. «Василь Володін, тимчасово виконуючий обов’язки голови КОДА доручив терміново розібратися із ситуацією […]