Травень 4, 2017

У Фастівському районі відбувся районний етап військово-патріотичної гри «Сокіл («Джура»)

27-28 квітня у Фастівському районі, на базі відпочинку «Лісова» моторвагонного депо станції Фастів-1, відбувся 1-й (районний) етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл («Джура»), у якій змагалися  команди (козацькі рої)  десяти  загальноосвітніх навчальних закладів району. Найперше – урочисто підняли Державного прапора.

За два дні юні учасники пройшли випробування на одинадцяти етапах гри, серед яких – «Добре діло», «Впоряд», «Відун», «Рятівник», «Топографія», «Стрільба з пневматичної гвинтівки», «Ватра», «Туристсько-спортивна смуга перешкод», «Бойове розгортання» (розгортання рукавів пожежної машини), «Перетягування линви», «Таборування».

Організаторами гри були Фастівська районна рада та райдержадміністрація, відділ освіти та відділ культури, молоді і спорту Фастівської райдержадміністрації,  районний еколого-етнографічний центр, об’єднаний міський військовий комісаріат та Фастівський курінь Українського козацтва. Безпосередніми організаторами стали Громадська організація «Козацький лицарський клуб» (керівник Олег Чернишенко, учасник бойових дій в АТО) та члени Фастівського куреня Українського козацтва.

За перебігом змагань спостерігали та оцінювали їх результати начальник штабу гри Юрій Волков (заступник голови райдержадміністрації), голова районної ради Геннадій Сиваненко, директор Державного підприємства «Фастівське лісове господарство» Олег Чемерський, голова ради старійшин Фастівського куреня Українського козацтва Василь Мазуренко, отаман Фастівського куреня Українського козацтва Андрій Шаповал, голова Громадської організації  «Спортивна нація» Михайло Петренко, представник Фастівського об’єднаного міського військового комісаріату майор Олександр Савченко, директор Українського державного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді Сергій Неділько (один із засновників всеукраїнської гри), помічник народного депутата України Р.Сольвара Андрій Січка,  директор благодійного фонду «Сварог» Оксана Ясьмо (смт Борова) та інші.

Працівники військового комісаріату та учасники АТО, які є членами Фастівського куреня Українського козацтва, провели майстер-клас із розборки автомата АК-74. Представники ГО «Козацький лицарський клуб» провели майстер-клас зі стрільби з лука.

Переможців було відзначено грамотами із кожного виду змагань, а серед роїв за результатами змагань місця розподілились таким чином:

Перше місце і перехідний кубок (статуетка Козака) – це трофей рою «Соколята 101-ої бригади» Малоснітинської ЗОШ І-ІІІ ст.;

друге місце виборов рій «Побратими» Фастівецької ЗОШ І-ІІІ ст.;

третє місце справедливо присуджене двом учасникам – рою «Отамани» Пилипівської ЗОШ І-ІІІ ст. та рою «Гетьман» Мотовилівської ЗОШ І-ІІ ст.

Переможці нагороджені перехідним кубком Фастівського куреня Українського козацтва, грамотами та цінними подарунками ГО «Козацький лицарський клуб».

-_урочисто_пiднято_Державний_прапор

-_пiд_козац_кими,_бойовими_та_державними_прапорами

-_бiля_пожежноi_машини

-_змагання_з_розбирання_гвинтiвки

-_на_лiнii_вогню

-_Хто_сил_нiший_6

-_команда-переможниця

-_Олег_Чернишенко_з_переможцями

Читайте також

Червень 14, 2019

Мобільний додаток “Dосrаdar” рятує життя!

До уваги всеукраїнських федерацій з видів сопрту, керівників підпорядкованих організацій та всіх зацікавлених осіб: “Міністерство молоді та спорту України на  звернення Мінітерства охорони здоров’я України про запровадження заходів із розширення можливостей у наданні екстреної допомоги, у тому числі першої медичної допомоги населенню у разі виникнення надзвичайного стану, дорожньо-транспортної пригоди тощо, інформує. З урахуванням основних вимог міжнародних […]

Червень 14, 2019

Міжнародна конференція архівів «Польські та українські архіви в умовах викликів сучасного світу – подібність та специфіка»

Конференцію відкрив Генеральний директор державних архівів Республіки Польща Павло Петжик, який відзначив стратегічне партнерство та тісні відносини між українськими та польськими архівами. У церемонії відкриття взяв участь Надзвичайний і Повноважний Посол України в Республіці Польща Андрій Дещиця, який у своєму вітальному слові до учасників конференції наголосив на важливості міжнародного архівного співробітництва для відкритості та обміну […]

Червень 14, 2019

«Ігри Нескорених»: Міністерство у справах ветеранів закликало підтримати воїнів-спортсменів

В Україні засіданням Міжурядової робочої групи з питань забезпечення організації відбору, підготовки та участі України у «Іграх Нескорених» на державному рівні стартувала кампанія з підготовки до міжнародних спортивних змагань «Ігри нескорених». Міжнародний спортивно-реабілітаційний захід, для бійців, що зазнали травм Invictus Games відбудеться 9-16 травня 2020 року у Гаазі (Нідерланди). У дев’яти адаптивних видах спорту змагатимуться 19 країн-учасниць, серед яких і Україна. Відповідальність […]

Червень 13, 2019

У закладах освіти Київської області продовжують роботу літні табори

У закладах освіти Київської області функціонують 662 літніх пришкільних та мовних табори. Ще 8 таборів готуються до роботи у липні та серпні. У 17 районах, містах, ОТГ до мовних таборів (в т. ч. до таборів GoCamp) вже прибули 44 волонтери з різних країн світу: Сполучених Штатів Америки, Англії, Швейцарії, Ізраїлю, Австралії, Великої Британії (Північної Ірландії), […]