Жовтень 17, 2020

У Бучанській ОТГ відкрили нову сільську амбулаторію

У Луб’янці Бучанської ОТГ завершилось зведення нової сільської амбулаторії. Її послугами зможуть користуватись жителі всіх навколишніх сіл.

Офіційно відкрили заклад первинної медичної допомоги сьогодні, 17 жовтня, очільник Київщини Василь Володін, народна депутатка України Ольга Василевська-Смаглюк, заступник голови обласної ради Ярослав Добрянський і Бучанський міський голова Анатолій Федорук.

Будівля, у якій в Луб’янці до цього приймали хворих, була збудована ще в 19 столітті. Умови для роботи лікарів потрібно було терміново покращувати.

Спорудження нової амбулаторії стартувало в листопаді 2019 року. За цей час підрядники звели будівлю медичного закладу, утеплили фасад, влаштували інженерні мережі та водостічну систему. Окрім цього, вони встановили необхідні меблі та обладнання, а також провели благоустрій прилеглої території.

«Нічого важливішого за людське здоров’я та життя немає. І особливо це відчувається зараз, коли триває пандемія коронавірусу. Ми намагаємось надати всю необхідну підтримку медичній галузі. Будуємо нові амбулаторії та приймальні відділення, реконструюємо опорні лікарні, встановлюємо сучасне обладнання і закуповуємо засоби захисту для медиків. Як це виглядає на практиці – сьогодні ви бачите на прикладі Луб’янської амбулаторії. Щиро сподіваюсь, що тут лікарям буде комфортно працювати, а людям – отримувати якісні медичні послуги», – наголосив Василь Володін.

Зазначимо: на Київщині реалізується 18 проєктів зі зведення нових сільських амбулаторій. Йдеться про 14 будівництв із нуля, три реконструкції та один капітальний ремонт. Роботи тривають, згідно з плановими графіками. При цьому повністю завершили наразі два об’єкта – амбулаторії у Луб’янці Бучанської ОТГ і Шамраївці Сквирського району.

Читайте також

Червень 21, 2021

Президент 22 червня в межах Всеукраїнського форуму презентує загальнонаціональну програму «Здорова Україна»

Президент Володимир Зеленський у вівторок долучиться до роботи Всеукраїнського форуму «Україна 30. Здорова Україна», що триватиме в Києві 22-24 червня. У перший день заходу, який буде присвячено темі «Активна Україна», Глава держави презентує загальнонаціональну програму «Здорова Україна». Учасники форуму, серед яких – представники Офісу Президента, Кабінету Міністрів, Верховної Ради, міжнародних, спортивних та громадських організацій, а […]

Червень 21, 2021

Питання допомоги постраждалим внаслідок пожежі в селі Білогородка на контролі Василя Володіна

Очільник Київської облдержадміністрації Василь Володін тримає на особистому контролі питання допомоги жителям Білогородки Бучанського району, які постраждали внаслідок пожежі у п’ятиповерхівці. Одна людина загинула. «Пожежу вдалось локалізувати. Проте рятувальники продовжують свою работу. Є постраждалі. Згідно з оперативними даними, одна людина загинула. В лікарню в стані середньої важкості доставили 13-річну дитину та двох дорослих чоловіків. Мешканці […]

Червень 21, 2021

За останню добу на коронавірус захворіли 14 жителів Київщини

Захворювання на коронавірус виявили в 14 жителів Київщини. Такими є дані обласного лабораторного центру за минулу добу, 20 червня. У розрізі районів ситуація виглядає так: Білоцерківському – 1 (смт. Гребінки – 1), Броварському – 8 (м. Бровари – 8), Бучанському – 3 (смт. Коцюбинське – 1, м. Ірпінь – 2), Обухівському – 1 (м. Васильків […]

Червень 20, 2021

Привітання Василя Володіна з Днем медика

Шановні лікарі, фельдшери, медсестри – всі працівники системи охорони здоров’я! Прийміть найщиріші вітання з вашим професійним святом! Напевно, немає для людини важливішого, ніж здоров’я, і не лише своє власне, а передусім – здоров’я дітей та батьків. А, отже, немає в світі більш важливої професії, ніж професія медика. До вас звертаються у найскрутнішу годину, на вас […]