Листопад 29, 2017

У Білій Церкві розпочала роботу виставка-ярмарок «Руками створена краса»

29 листопада в Білоцерківському міськрайонному центрі зайнятості відбулося відкриття Благодійної виставки-ярмарку робіт декоративно-ужиткового мистецтва майстрів-осіб з обмеженими фізичними можливостями «Руками створена краса». Виставка проводиться вже другий рік поспіль і приурочена до Міжнародного дня інвалідів та з метою привернення уваги суспільства до вирішення проблем людей з інвалідністю.

Захід проводиться за підтримки Білоцерківської міської ради та Білоцерківського міськрайонного центру зайнятості. Організаторами та координаторами виступили: заступник директора КП БМР «Агенція стратегічного розвитку Білої Церкви» Оксана Сахарова та голова Білоцерківської міської Громадської організації інвалідів «Лідер власної долі» Олена Дмитраш.

Усіх присутніх привітав депутат міської ради Андрій Король, який наголосив, що люди з інвалідністю є частиною нашого суспільства, а роботи, представлені на виставці створені з любов’ю, талановитими людьми, і основним завданням є сприяти розвитку, адаптації людей із вадами до життя в суспільстві.

Директор Білоцерківського міськрайонного центру зайнятості Володимир Бобрик побажав усім присутнім позитивних вражень від заходу, успіхів та натхнення.

Голова Білоцерківської міської Громадської організації інвалідів «Лідер власної долі» Олена Дмитраш висловила вдячність за надану можливість організувати цю ярмарку, наголосила, що вона дає можливість об’єднати всіх небайдужих та надихати на добрі справи. Також вручила подяки учасникам виставки. Представник громадської організації «Ми особливі» Ніна Камінна відмітила, що підтримка та розуміння, що їх дає змогу відчути цей захід, є дуже важливими та потрібними, а особливо для тих, хто цього найбільше потребує.

Варто відмітити, що основними завданнями виставки-ярмарки є: залучення людей з фізичними вадами, передовсім молоді, до різних видів художньої творчості; виявлення нових талантів, удосконалення професійної майстерності митців – людей з інвалідністю; розширення творчих контактів людей з обмеженими фізичними можливостями; обмін досвідом реабілітації та адаптації людей з інвалідністю в суспільстві тощо.

Свої роботи на виставці представили представники громадських організацій Білої Церкви, Центру дитячо-юнацьких клубів за місцем проживання, ЗОШ №11 та СЗОШ №19, Білоцерківської міської організації Товариства Червоного Хреста України та ін. На виставці були представлені картини, вишивки, роботи з глини, паперу, берести, різні обереги тощо. Також відбувся майстер-клас зі створення зачісок та макіяжу, проведений представниками Білоцерківський коледжем сервісу та дизайну.

Творчі виступи під час заходу дарував гурт «Два серця», учасниками якого є вихованці дитячого будинку-інтернату.

У заході взяли участь: представники громадськості, комунальних та громадських організацій міської ради, журналісти місцевих ЗМІ.

Триватиме виставка-ярмарок два дні – 29 та 30 листопада.

imgbig (1)

imgbig (2)

imgbig (3)

imgbig (4)

imgbig (5)

Читайте також

Червень 19, 2018

АНДРІЙ АНІСІМОВ: «АГЕНЦІЯ ПОВИННА СТАТИ КЛЮЧОВИМ ЕЛЕМЕНТОМ РОЗВИТКУ КИЇВЩИНИ»

19 червня в КОДА відбулося перше організаційне засідання Наглядової ради нещодавно створеної установи «Агенція регіонального розвитку Київської області».Наглядова рада у складі першого заступника голови КОДА Андрія Анісімова, голови постійної комісії Київської обласної ради з питань-соціально економічного розвитку, промисловості,підприємництва,торгівлі,регуляторної, інноваційно-інвестиційної політики, зовнішньо-економічних зв’язків та фінансового забезпечення розвитку області Сергія Кармазіна, президента Київської обласної (регіональної) торгово-промислової палати […]

Червень 19, 2018

АНДРІЙ АНІСІМОВ: ” КИЇВСЬКА ОБЛАСТЬ ЗАЙМАЄ 3-тє МІСЦЕ В УКРАЇНІ ЗА РІВНЕМ СЕРЕДНЬОМІСЯЧНОЇ ЗАРОБІТНОЇ ПЛАТИ”

19 червня відбулося засідання Київської обласної територіальної тристоронньої соціально-економічної ради під головуванням першого заступника голови Київської обласної державної адміністрації, співголови тристоронньої ради Андрія Анісімова. Участь в роботі наради взяли голова Київської обласної ради профспілок, співголова тристоронньої ради Валентин Кононенко, заступник голови правління Київського обласного об’єднання організацій роботодавців Віктор Воронін, голови Київської обласної організації профспілки працівників […]

Червень 19, 2018

Відбулася презентація модернізованого операційного блоку Бориспільської ЦРЛ

У вівторок, 19 червня, відбулась презентація модернізованого операційного блоку в хірургічному відділенні районної лікарні. Операційний блок вдалося устаткувати високопрофесійною апаратурою та зручним медичним інвентарем, що відповідає всім вимогам та стандартам сучасної медицини. Нове обладнання дозволить якісно та оперативно проводити операції мешканцям міста та району. Участь в заході взяли голова Бориспільської районної державної адміністрації Олександр Туренко, […]

Червень 19, 2018

МОЗ презентувало модуль безкоштовного мобільного додатка Ліки Контроль

Сьогодні, 19 червня, Міністерство охорони здоров’я презентувало новий модуль безкоштовного мобільного додатка  Ліки Контроль, що дозволить пацієнтам перевірити наявність призначених лікарем препаратів у Національному переліку основних лікарських засобів. Національний перелік – це короткий перелік основних безпечних препаратів з доведеною ефективністю, якими лікують найпоширеніші захворювання в Україні. Ліки, що входять у Нацперелік, гарантовані державою, тобто їх отримують пацієнти безоплатно […]