Листопад 29, 2017

У Білій Церкві розпочала роботу виставка-ярмарок «Руками створена краса»

29 листопада в Білоцерківському міськрайонному центрі зайнятості відбулося відкриття Благодійної виставки-ярмарку робіт декоративно-ужиткового мистецтва майстрів-осіб з обмеженими фізичними можливостями «Руками створена краса». Виставка проводиться вже другий рік поспіль і приурочена до Міжнародного дня інвалідів та з метою привернення уваги суспільства до вирішення проблем людей з інвалідністю.

Захід проводиться за підтримки Білоцерківської міської ради та Білоцерківського міськрайонного центру зайнятості. Організаторами та координаторами виступили: заступник директора КП БМР «Агенція стратегічного розвитку Білої Церкви» Оксана Сахарова та голова Білоцерківської міської Громадської організації інвалідів «Лідер власної долі» Олена Дмитраш.

Усіх присутніх привітав депутат міської ради Андрій Король, який наголосив, що люди з інвалідністю є частиною нашого суспільства, а роботи, представлені на виставці створені з любов’ю, талановитими людьми, і основним завданням є сприяти розвитку, адаптації людей із вадами до життя в суспільстві.

Директор Білоцерківського міськрайонного центру зайнятості Володимир Бобрик побажав усім присутнім позитивних вражень від заходу, успіхів та натхнення.

Голова Білоцерківської міської Громадської організації інвалідів «Лідер власної долі» Олена Дмитраш висловила вдячність за надану можливість організувати цю ярмарку, наголосила, що вона дає можливість об’єднати всіх небайдужих та надихати на добрі справи. Також вручила подяки учасникам виставки. Представник громадської організації «Ми особливі» Ніна Камінна відмітила, що підтримка та розуміння, що їх дає змогу відчути цей захід, є дуже важливими та потрібними, а особливо для тих, хто цього найбільше потребує.

Варто відмітити, що основними завданнями виставки-ярмарки є: залучення людей з фізичними вадами, передовсім молоді, до різних видів художньої творчості; виявлення нових талантів, удосконалення професійної майстерності митців – людей з інвалідністю; розширення творчих контактів людей з обмеженими фізичними можливостями; обмін досвідом реабілітації та адаптації людей з інвалідністю в суспільстві тощо.

Свої роботи на виставці представили представники громадських організацій Білої Церкви, Центру дитячо-юнацьких клубів за місцем проживання, ЗОШ №11 та СЗОШ №19, Білоцерківської міської організації Товариства Червоного Хреста України та ін. На виставці були представлені картини, вишивки, роботи з глини, паперу, берести, різні обереги тощо. Також відбувся майстер-клас зі створення зачісок та макіяжу, проведений представниками Білоцерківський коледжем сервісу та дизайну.

Творчі виступи під час заходу дарував гурт «Два серця», учасниками якого є вихованці дитячого будинку-інтернату.

У заході взяли участь: представники громадськості, комунальних та громадських організацій міської ради, журналісти місцевих ЗМІ.

Триватиме виставка-ярмарок два дні – 29 та 30 листопада.

imgbig (1)

imgbig (2)

imgbig (3)

imgbig (4)

imgbig (5)

Читайте також

Лютий 23, 2018

Зміни, які відбулися у 2017 році, роблять європейську інтеграцію України незворотною, – Іванна Климпуш-Цинцадзе

міни, які відбулися у 2017 році, роблять європейську інтеграцію України незворотною. Про це заявила Віце-прем`єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванни Климпуш-Цинцадзе на презентації Звіту про виконання Угоди про асоціацію. В презентації взяли участь представники Європейського Союзу, Уряду, Парламенту, громадянського суспільства. Звіт складається з 24 розділів, що відповідають розділам Угоди про асоціацію та […]

Лютий 23, 2018

Через професійну орієнтацію – до майбутнього

В Київській обласній службі зайнятості питому вагу користувачів профорієнтаційних послуг із числа зайнятих осіб, а це – майже 60% – складає саме молодь: учні, студенти навчальних закладів різних типів. З метою орієнтації безробітної молоді на здобуття актуальних на ринку праці професій, впродовж 2017 року проведено 1398 профорієнтаційних заходів за  участю більш як 14 тисяч осіб […]

Лютий 23, 2018

Презентація роботодавця ТОВ «Пісківський завод скловиробів»

Бородянським районним центром зайнятості проведено презентацію роботодавця ТОВ «Пісківський завод скловиробів» за участі директора з управління персоналом підприємства  Олега Омельченка та інспектора з кадрів Юлії Гузюк. Також на захід завітали начальник відділу економічного розвитку, торгівлі та промисловості Бородянської РДА Юлія Самсонова, редактор газети «Вперед» Марія Комар, Головний Державний інспектор з праці Головного управління Держпраці у […]

Лютий 23, 2018

33 тисячі консультацій отримали громадяни в рамках проекту «Я МАЮ ПРАВО!» у 2018 році

За 2 місяці поточного року громадяни в рамках реалізації проекту «Я МАЮ ПРАВО!» отримали 33 тисячі консультацій фахівців юстиції та системи безоплатної правової допомоги. Здебільшого допомогу надавали в рамках роботи мобільних пунктів безоплатної правової допомоги та гарячими телефонними лініями при головних територіальних управліннях юстиції. З початку року було запущено нову ініціативу – «Я МАЮ ПРАВО […]