Листопад 29, 2017

У Білій Церкві розпочала роботу виставка-ярмарок «Руками створена краса»

imgbig (1)

29 листопада в Білоцерківському міськрайонному центрі зайнятості відбулося відкриття Благодійної виставки-ярмарку робіт декоративно-ужиткового мистецтва майстрів-осіб з обмеженими фізичними можливостями «Руками створена краса». Виставка проводиться вже другий рік поспіль і приурочена до Міжнародного дня інвалідів та з метою привернення уваги суспільства до вирішення проблем людей з інвалідністю.

Захід проводиться за підтримки Білоцерківської міської ради та Білоцерківського міськрайонного центру зайнятості. Організаторами та координаторами виступили: заступник директора КП БМР «Агенція стратегічного розвитку Білої Церкви» Оксана Сахарова та голова Білоцерківської міської Громадської організації інвалідів «Лідер власної долі» Олена Дмитраш.

Усіх присутніх привітав депутат міської ради Андрій Король, який наголосив, що люди з інвалідністю є частиною нашого суспільства, а роботи, представлені на виставці створені з любов’ю, талановитими людьми, і основним завданням є сприяти розвитку, адаптації людей із вадами до життя в суспільстві.

Директор Білоцерківського міськрайонного центру зайнятості Володимир Бобрик побажав усім присутнім позитивних вражень від заходу, успіхів та натхнення.

Голова Білоцерківської міської Громадської організації інвалідів «Лідер власної долі» Олена Дмитраш висловила вдячність за надану можливість організувати цю ярмарку, наголосила, що вона дає можливість об’єднати всіх небайдужих та надихати на добрі справи. Також вручила подяки учасникам виставки. Представник громадської організації «Ми особливі» Ніна Камінна відмітила, що підтримка та розуміння, що їх дає змогу відчути цей захід, є дуже важливими та потрібними, а особливо для тих, хто цього найбільше потребує.

Варто відмітити, що основними завданнями виставки-ярмарки є: залучення людей з фізичними вадами, передовсім молоді, до різних видів художньої творчості; виявлення нових талантів, удосконалення професійної майстерності митців – людей з інвалідністю; розширення творчих контактів людей з обмеженими фізичними можливостями; обмін досвідом реабілітації та адаптації людей з інвалідністю в суспільстві тощо.

Свої роботи на виставці представили представники громадських організацій Білої Церкви, Центру дитячо-юнацьких клубів за місцем проживання, ЗОШ №11 та СЗОШ №19, Білоцерківської міської організації Товариства Червоного Хреста України та ін. На виставці були представлені картини, вишивки, роботи з глини, паперу, берести, різні обереги тощо. Також відбувся майстер-клас зі створення зачісок та макіяжу, проведений представниками Білоцерківський коледжем сервісу та дизайну.

Творчі виступи під час заходу дарував гурт «Два серця», учасниками якого є вихованці дитячого будинку-інтернату.

У заході взяли участь: представники громадськості, комунальних та громадських організацій міської ради, журналісти місцевих ЗМІ.

Триватиме виставка-ярмарок два дні – 29 та 30 листопада.

imgbig (1)

imgbig (2)

imgbig (3)

imgbig (4)

imgbig (5)

Читайте також

IMG_1824
Грудень 13, 2017

Роботи учнів із Переяслав-Хмельницького ввійшли до унікальної “Книги добра”

9 грудня у “Мистецькому арсеналі” (м.Київ) відбулася презентація Книги Добра. “Книга добра” – це міжнародний соціальний проект, який об’єднав тисячі дітей і дорослих з метою пошуку унікальних історій про добро в усіх його проявах. “Книгу добра” буде передано до бібліотек 50 країн світу. Насамперед – до Національної бібліотеки Ватикану, бібліотеки Конгресу США, до Королівської книгозбірні […]

Грудень 13, 2017

Українці на 100% будуть забезпечені життєво необхідними, якісними та безпечними ліками, – рішення Уряду

Кабінет Міністрів України ухвалив постанову, що формулює політику забезпечення населення якісними та ефективними ліками у 2018 році. Сьогодні, 13 грудня 2017 року, на засіданні Уряд проголосував за 2 постанови, що передбачають забезпечення українців медичними препаратами у наступному році. Мова йде про оновлену версію Національного переліку основних лікарських засобів та зміни до постанови №1303, якою забезпечуються ліками пільгові групи […]

анонс
Грудень 13, 2017

15 грудня відбудеться відкриття виставки ікон «Духовна спадщина Київського Полісся»

15 грудня 2017 року о 15:00 в Історичному музеї Вишгородського історико-культурного заповідника відбудеться відкриття виставки ікон та хрестів Х-ХІХ ст. «Духовна спадщина Київського Полісся» із фондової колекції ВІКЗ. Як зазначає директор Заповідника Влада Литовченко, «такі заходи дуже важливі, адже вони демонструють єднання минулого й сучасності, доль людей та життя регіону». Кожен із предметів є відображенням […]

1
Грудень 13, 2017

В Ірпені відбулась фінальна гра щорічного обласного заходу «Обери майбутнє»

У Центрі творчості м. Ірпінь відбулась фінальна гра щорічного обласного профорієнтаційного змагально-мотиваційного заходу серед учнівської молоді «Обери майбутнє». На фінал право першості виборювали шість найкращих команд, кожна з яких мала свою родзинку. Фінальний етап конкурсу зібрав повну залу глядачів, які аплодисментами нагороджували учасників. Вітаючи учасників конкурсу, директор Київського обласного центру зайнятості Денис Дармостук побажав подальшого […]