Листопад 29, 2017

У Білій Церкві розпочала роботу виставка-ярмарок «Руками створена краса»

29 листопада в Білоцерківському міськрайонному центрі зайнятості відбулося відкриття Благодійної виставки-ярмарку робіт декоративно-ужиткового мистецтва майстрів-осіб з обмеженими фізичними можливостями «Руками створена краса». Виставка проводиться вже другий рік поспіль і приурочена до Міжнародного дня інвалідів та з метою привернення уваги суспільства до вирішення проблем людей з інвалідністю.

Захід проводиться за підтримки Білоцерківської міської ради та Білоцерківського міськрайонного центру зайнятості. Організаторами та координаторами виступили: заступник директора КП БМР «Агенція стратегічного розвитку Білої Церкви» Оксана Сахарова та голова Білоцерківської міської Громадської організації інвалідів «Лідер власної долі» Олена Дмитраш.

Усіх присутніх привітав депутат міської ради Андрій Король, який наголосив, що люди з інвалідністю є частиною нашого суспільства, а роботи, представлені на виставці створені з любов’ю, талановитими людьми, і основним завданням є сприяти розвитку, адаптації людей із вадами до життя в суспільстві.

Директор Білоцерківського міськрайонного центру зайнятості Володимир Бобрик побажав усім присутнім позитивних вражень від заходу, успіхів та натхнення.

Голова Білоцерківської міської Громадської організації інвалідів «Лідер власної долі» Олена Дмитраш висловила вдячність за надану можливість організувати цю ярмарку, наголосила, що вона дає можливість об’єднати всіх небайдужих та надихати на добрі справи. Також вручила подяки учасникам виставки. Представник громадської організації «Ми особливі» Ніна Камінна відмітила, що підтримка та розуміння, що їх дає змогу відчути цей захід, є дуже важливими та потрібними, а особливо для тих, хто цього найбільше потребує.

Варто відмітити, що основними завданнями виставки-ярмарки є: залучення людей з фізичними вадами, передовсім молоді, до різних видів художньої творчості; виявлення нових талантів, удосконалення професійної майстерності митців – людей з інвалідністю; розширення творчих контактів людей з обмеженими фізичними можливостями; обмін досвідом реабілітації та адаптації людей з інвалідністю в суспільстві тощо.

Свої роботи на виставці представили представники громадських організацій Білої Церкви, Центру дитячо-юнацьких клубів за місцем проживання, ЗОШ №11 та СЗОШ №19, Білоцерківської міської організації Товариства Червоного Хреста України та ін. На виставці були представлені картини, вишивки, роботи з глини, паперу, берести, різні обереги тощо. Також відбувся майстер-клас зі створення зачісок та макіяжу, проведений представниками Білоцерківський коледжем сервісу та дизайну.

Творчі виступи під час заходу дарував гурт «Два серця», учасниками якого є вихованці дитячого будинку-інтернату.

У заході взяли участь: представники громадськості, комунальних та громадських організацій міської ради, журналісти місцевих ЗМІ.

Триватиме виставка-ярмарок два дні – 29 та 30 листопада.

imgbig (1)

imgbig (2)

imgbig (3)

imgbig (4)

imgbig (5)

Читайте також

Грудень 7, 2018

Вітання Олександра Терещука з Днем місцевого самоврядування

Шановні депутати та працівники органів місцевого самоврядування! Прийміть мої щирі вітання з нагоди вашого професійного свята – Дня місцевого самоврядування! Усі ви є тією частиною влади, на яку покладена особлива відповідальність, яка вимагає щоденної кропіткої роботи. Адже місцеве самоврядування завжди було і лишається інститутом народовладдя. Воно гуртує людей незалежно від їхнього віку, поглядів та уподобань, […]

Грудень 7, 2018

Відкриття інклюзивно-ресурсного центру у Володарському районі

6 грудня 2018 року відбулося урочисте відкриття комунального закладу «Володарський районний інклюзивно-ресурсний центр», який покликаний забезпечити реалізацію прав дітей з особливими освітніми потребами на здобуття дошкільної та загальної середньої освіти. ІРЦ відкрито на базі комунального закладу «Володарський районний центр дітей та юнацтва». На відкриття інклюзивно-ресурсного центру завітали в.о. голови Володарської райдержадміністрації Андрій Пентелейчук, голова Володарської […]

Грудень 7, 2018

Заступник голови КОДА В’ячеслав Кучер провів черговий прийом громадян

Керівництвом Київської обласної державної адміністрації систематично проводяться особисті прийоми громадян. 7 грудня проблемні питання жителів області під час особистого прийому громадян розглянув заступник голови Київської облдержадміністрації В’ячеслав Кучер. В роботі прийому взяли участь директор департаменту соціального захисту населення Ігор Мещан, начальник служби у справах дітей та сім’ї Наталія Онопрієнко-Капустіна, заступник директора департаменту освіти і науки […]

Грудень 7, 2018

У Білій Церкві відкрито новий сучасний Центр обслуговування клієнтів – споживачів природного газу

7 грудня у Білій Церкві відбулося відкриття Центру обслуговування клієнтів, який розташований за адресою вул.Шевченка, 118. Це вже шостий Центр обслуговування клієнтів у Київській області, який відкривається за останні два роки. Центр розрахований для 100 тис. споживачів Білої Церкви та Білоцерківського району, обладнаний усіма сучасними атрибутами та покликаний надавати весь спектр газових послуг за принципом […]