Листопад 29, 2017

У Білій Церкві розпочала роботу виставка-ярмарок «Руками створена краса»

29 листопада в Білоцерківському міськрайонному центрі зайнятості відбулося відкриття Благодійної виставки-ярмарку робіт декоративно-ужиткового мистецтва майстрів-осіб з обмеженими фізичними можливостями «Руками створена краса». Виставка проводиться вже другий рік поспіль і приурочена до Міжнародного дня інвалідів та з метою привернення уваги суспільства до вирішення проблем людей з інвалідністю.

Захід проводиться за підтримки Білоцерківської міської ради та Білоцерківського міськрайонного центру зайнятості. Організаторами та координаторами виступили: заступник директора КП БМР «Агенція стратегічного розвитку Білої Церкви» Оксана Сахарова та голова Білоцерківської міської Громадської організації інвалідів «Лідер власної долі» Олена Дмитраш.

Усіх присутніх привітав депутат міської ради Андрій Король, який наголосив, що люди з інвалідністю є частиною нашого суспільства, а роботи, представлені на виставці створені з любов’ю, талановитими людьми, і основним завданням є сприяти розвитку, адаптації людей із вадами до життя в суспільстві.

Директор Білоцерківського міськрайонного центру зайнятості Володимир Бобрик побажав усім присутнім позитивних вражень від заходу, успіхів та натхнення.

Голова Білоцерківської міської Громадської організації інвалідів «Лідер власної долі» Олена Дмитраш висловила вдячність за надану можливість організувати цю ярмарку, наголосила, що вона дає можливість об’єднати всіх небайдужих та надихати на добрі справи. Також вручила подяки учасникам виставки. Представник громадської організації «Ми особливі» Ніна Камінна відмітила, що підтримка та розуміння, що їх дає змогу відчути цей захід, є дуже важливими та потрібними, а особливо для тих, хто цього найбільше потребує.

Варто відмітити, що основними завданнями виставки-ярмарки є: залучення людей з фізичними вадами, передовсім молоді, до різних видів художньої творчості; виявлення нових талантів, удосконалення професійної майстерності митців – людей з інвалідністю; розширення творчих контактів людей з обмеженими фізичними можливостями; обмін досвідом реабілітації та адаптації людей з інвалідністю в суспільстві тощо.

Свої роботи на виставці представили представники громадських організацій Білої Церкви, Центру дитячо-юнацьких клубів за місцем проживання, ЗОШ №11 та СЗОШ №19, Білоцерківської міської організації Товариства Червоного Хреста України та ін. На виставці були представлені картини, вишивки, роботи з глини, паперу, берести, різні обереги тощо. Також відбувся майстер-клас зі створення зачісок та макіяжу, проведений представниками Білоцерківський коледжем сервісу та дизайну.

Творчі виступи під час заходу дарував гурт «Два серця», учасниками якого є вихованці дитячого будинку-інтернату.

У заході взяли участь: представники громадськості, комунальних та громадських організацій міської ради, журналісти місцевих ЗМІ.

Триватиме виставка-ярмарок два дні – 29 та 30 листопада.

imgbig (1)

imgbig (2)

imgbig (3)

imgbig (4)

imgbig (5)

Читайте також

Вересень 24, 2018

28 вересня – Всесвітній день боротьби зі сказом! Що потрібно знати про цю небезпечну хворобу?

Майже до кінця XIX століття засоби проти цього захворювання були відсутні, а будь-яке лікування безрезультатне, тому людина, яка заразилася ним від домашніх або диких тварин, була приречена на смерть. Навіть в наш час у світі щорічно від сказу гине понад 55 тисяч людей. Менш ніж 150 років тому, в 1880 році Луї Пастер розпочав розробку […]

Вересень 24, 2018

МОЗ пояснює, чому виникають хвороби серця і як мінімізувати ризики

Серцево-судинні захворювання є головною причиною смертності українців. Водночас у більшості випадків хворобам серця можна запобігти. Напередодні Всесвітнього дня серця розповідаємо про фактори ризику і профілактику серцево-судинних захворювань. Чому виникають хвороби серця: фактори ризику Головні фактори ризику, які призводять до серцево-судинних захворювань: надлишкова вага Наразі кожен другий українець має різний ступінь надлишкової ваги. Це своєю чергою […]

Вересень 24, 2018

Обережно! Грип птиці!

Швидкі темпи нарощування міжнародних коопераційних зав’язків представляють серйозну загрозу щодо занесення і розповсюдження на території України однієї з небагатьох найнебезпечніших інфекцій – грипу птиці. Вплив на птахівництво призводить до суттєвих економічних збитків (знищення поголів’я птиці, накладення карантинних та інших обмежувальних заходів, заборона торгівлі, додаткові ветеринарно-санітарні заходи) як в розвинених країнах, так і у країнах, що […]

Вересень 24, 2018

Біла Церква – Попаснянщина: перший телеміст заради миру

21 вересня у Білоцерківському навчально-вихованому об’єднанні «Перша Білоцерківська гімназія – школа 1-го ступеня» відбувся перший учнівський телеміст лідерів учнівського самоврядування м.Біла Церква та Попаснянщини Луганської області з нагоди Дня Миру. Міжнародний день миру встановлений резолюцією Генеральної Асамблеї ООН та щорічно відзначається 21 вересня як день глобального припинення вогню і відмовлення від насильства. Тож за допомогою […]