Березень 22, 2019

У березні на Київщині запрацювали 4 нові амбулаторії сімейної медицини

Голова Київської обласної державної адміністрації Олександр Терещук відвідав відкриття двох сучасних амбулаторій загальної практики сімейної медицини у Києво-Святошинському та Васильківському районах Київської області. Урочистості відбулись за участі представників депутатського корпусу, місцевої влади та громадськості.

В березні на Київщині запрацювало вже 4 нові амбулаторії з 17-ти, включених до програми Президента України «Медична реформа в сільській місцевості». Будівництво ще 11-ти амбулаторій заплановано завершити до кінця першого півріччя 2019 року.

На зведення амбулаторії загальної практики сімейної медицини у с. Білогородка Києво-Святошинського району пішло майже 2 роки. Вартість будівельно-монтажних робіт склала 58 млн грн. Фінансувався проект з районного та сільського бюджетів. Для функціонування Білогородської АЗПСМ вже закуплено необхідне новітнє медичне обладнання та інвентар на 9 млн грн. Медичний персонал забезпечений всім необхідним, поряд з амбулаторією збудоване службове житло для двох лікарських сімей. Послугами АЗПСМ зможуть користуватись понад 11 тисяч пацієнтів.

Амбулаторія загальної практики сімейної медицини в с. Іванковичі Васильківського району була збудована за рахунок коштів державного бюджету та співфінансування місцевих бюджетів. Іванковичківська АЗПСМ оснащена сучасним медичним обладнанням. В амбулаторії є можливість проводити пацієнтам: ультразвукові та лабораторні дослідження, вакцинацію дітей та дорослих, електрокардіографію, отолоскопію, швидкі тести. Також в закладі є стоматологічний кабінет.

Завдяки впровадженню телемедицини пацієнти мають можливість дистанційно отримувати консультації, що забезпечує доступність високоспеціалізованої медичної допомоги.

«Продовження медичної реформи – один з пріоритетів діяльності Президента України у 2019 році. І, хочу сказати, що успішність і результат медичної реформи залежить не від Президента, Прем’єра чи міністрів – а від кожного з нас. Цей результат залежить від керівників на місцях, від їхньої ефективної управлінської діяльності, від злагодженої роботи колективів і кожного медичного працівника. Нарешті якісні медичні послуги почали отримувати мешканці найвіддаленіших сіл та містечок. Переконаний, ми рухаємося в правильному напрямку. Адже здоров’я наших громадян – на першому місці! Здорова нація – це сильна Україна!», – підкреслив Олександр Терещук.

Читайте також

Квітень 22, 2019

У ГУ ПФУ у Київській області підвели підсумки роботи за І квартал 2019 року

У м. Чорнобиль відбулося виїзне засідання колегії Головного управління Пенсійного фонду України у Київській області за підсумками роботи у І кварталі 2019 року. В роботі колегії взяли участь: заступник голови правління Пенсійного фонду України Ірина Ковпашко, заступник голови Київської обласної державної адміністрації В’ячеслав Кучер, депутат Київської обласної ради, голова постійної комісії з питань охорони здоров’я, […]

Квітень 17, 2019

Уряд дав Нафтогазу тиждень для того, щоб знизити ціни на газ для населення

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман сьогодні під час засідання Кабінету Міністрів України висловив стурбованість нахабством державної компанії НАК «Нафтогаз України», яка «спілкується» зі своїм акціонером – українським народом – мовою шантажу. Газовий монополіст всіма можливими шляхами добивається підняття ціни на газ для українців. Але кон’юнктура на ринку газу в Україні і в світі демонструє зниження ціни. […]

Квітень 16, 2019

Підписано Меморандум про співпрацю між службою зайнятості та ГУ ДСНС України Київської області

Директор Київського обласного центру зайнятості Денис Дармостук та начальник Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України у Київській області Василь Слободяник підписали Меморандум про співпрацю та взаємодію між організаціями. «Наша співпраця продовжується вже понад два роки. За цей час проведено понад 40 заходів – це ярмарки вакансій, презентації роботодавця. З 184 вакансій, що надійшли […]

Квітень 16, 2019

В КОДА розглянули питання своєчасності виплати пенсій

В КОДА відбулась селекторна нарада під головуванням заступника голови Київської обласної державної адміністрації В’ячеслава Кучера. В нараді взяли участь представники обласних контролюючих та виконавчих органів влади, зокрема: Державної фіскальної служби, Державної виконавчої служби, Пенсійного фонду, а також заступники голів райдержадміністрацій та міськвиконкомів, керівники Департаменту соціального захисту населення та АТ «Укрпошта». Під час селектору було розглянуто […]