Березень 22, 2019

У березні на Київщині запрацювали 4 нові амбулаторії сімейної медицини

Голова Київської обласної державної адміністрації Олександр Терещук відвідав відкриття двох сучасних амбулаторій загальної практики сімейної медицини у Києво-Святошинському та Васильківському районах Київської області. Урочистості відбулись за участі представників депутатського корпусу, місцевої влади та громадськості.

В березні на Київщині запрацювало вже 4 нові амбулаторії з 17-ти, включених до програми Президента України «Медична реформа в сільській місцевості». Будівництво ще 11-ти амбулаторій заплановано завершити до кінця першого півріччя 2019 року.

На зведення амбулаторії загальної практики сімейної медицини у с. Білогородка Києво-Святошинського району пішло майже 2 роки. Вартість будівельно-монтажних робіт склала 58 млн грн. Фінансувався проект з районного та сільського бюджетів. Для функціонування Білогородської АЗПСМ вже закуплено необхідне новітнє медичне обладнання та інвентар на 9 млн грн. Медичний персонал забезпечений всім необхідним, поряд з амбулаторією збудоване службове житло для двох лікарських сімей. Послугами АЗПСМ зможуть користуватись понад 11 тисяч пацієнтів.

Амбулаторія загальної практики сімейної медицини в с. Іванковичі Васильківського району була збудована за рахунок коштів державного бюджету та співфінансування місцевих бюджетів. Іванковичківська АЗПСМ оснащена сучасним медичним обладнанням. В амбулаторії є можливість проводити пацієнтам: ультразвукові та лабораторні дослідження, вакцинацію дітей та дорослих, електрокардіографію, отолоскопію, швидкі тести. Також в закладі є стоматологічний кабінет.

Завдяки впровадженню телемедицини пацієнти мають можливість дистанційно отримувати консультації, що забезпечує доступність високоспеціалізованої медичної допомоги.

«Продовження медичної реформи – один з пріоритетів діяльності Президента України у 2019 році. І, хочу сказати, що успішність і результат медичної реформи залежить не від Президента, Прем’єра чи міністрів – а від кожного з нас. Цей результат залежить від керівників на місцях, від їхньої ефективної управлінської діяльності, від злагодженої роботи колективів і кожного медичного працівника. Нарешті якісні медичні послуги почали отримувати мешканці найвіддаленіших сіл та містечок. Переконаний, ми рухаємося в правильному напрямку. Адже здоров’я наших громадян – на першому місці! Здорова нація – це сильна Україна!», – підкреслив Олександр Терещук.

Читайте також

Липень 17, 2019

Алла Шкуро провела робочу зустріч щодо діяльності Вишкільного пластового центру

Під головуванням заступника голови Київської обласної державної адміністрації Алли Шкуро відбулася робоча зустріч щодо діяльності Вишкільного пластового центру. У ході роботи було обговорено питання фінансування діяльності закладу. Заступник голови Київської облдержадміністрації зауважила, що Вишкільний пластовий центр має стратегічне значення для розвитку молодіжної політики та національно-патріотичного виховання молоді області. «Центр є ключовою базою для розвитку потенціалу […]

Липень 17, 2019

Президент підпише указ щодо боротьби з рейдерством у сфері реєстрації

Президент України Володимир Зеленський разом із керівництвом Офісу Президента відвідав село Путрівка Київської області аби пересвідчитися у правдивості інформації щодо незаконної діяльності місцевого комунального реєстратора, яка надійшла йому напередодні. Участь у візиті також взяли перший заступником міністра юстиції України Олена Сукманова та голова Київської облдержадміністрації Михайло Бно-Айріян. Як з’ясувалося, у приміщенні, де за документами перебуває […]

Липень 17, 2019

Феєрично завершилися літні профільні тематичні зміни для обдарованих дітей Київщин

Заступник голови Київської обласної державної адміністрації Алла Шкуро взяла участь в урочистому закритті літніх профільних тематичних змін для обдарованої учнівської молоді Київщини «VolodarkaCamp – Triumphofsuccess: #МАН -2019», які відбулися в комунальному закладі Київської обласної ради «Володарська спеціалізована загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів – центр реабілітації». Алла Шкуро вручила нагороди переможцям Всеукраїнських та міжнародних конкурсів науково-дослідницьких робіт, […]

Липень 16, 2019

Розвиток спорту в Київській області: результати І півріччя 2019 року

Управлінням фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації проведено: Чемпіонатів та кубків області: з олімпійських видів спорту –  50 з неолімпійських видів спорту – 16 Навчально-тренувальних зборів збірних команд області: з олімпійських видів спорту –  70 з неолімпійських видів спорту – 21 Забезпечено виїздів збірних команд області для участі у змаганнях національного рівня – 121. У […]