Грудень 3, 2019

У 2020 році Уряд впровадить систему рейтингування голів ОДА

Презентація системи ключових показників ефективності роботи голів обласних державних адміністрацій відбулася під час селекторної наради з керівниками регіонів, яку провів прем’єр-міністр України Олексій Гончарук 3 грудня.

Під час селекторної наради порушили низку питань, взятих на контроль Урядом. Зокрема, обговорили моделювання мереж публічних сервісів та послуг, запровадження електронного обліку деревини в комунальних лісгоспах, розв’язання проблемних питань із відсутністю централізованого постачання питної води в окремих регіонах України, забезпечення швидкісним Інтернетом шкіл, об’єктів культурної та соціальної сфер.

Одним із найважливіших є питання щодо вчасного затвердження перспективних планів формування територій громад.

«Для нас принципово важливо, щоб ми дивилися на область як на територію, на якій має розвиватися кожна профільна мережа з метою, аби люди, зрештою, отримали необхідний стандарт надання адміністративних послуг», – підкреслив Олексій Гончарук.

Прем’єр-міністр також акцентував увагу присутніх і на впровадженні проєкту Президента України, який «умовно називається 100 шкіл, садочків, лікарень, стадіонів».

Голови ОДА отримали відповідні доручення та мають повідомити Уряд про усі об’єкти-довгобуди, які заплановано завершити в 2020 році, а також нові заплановані об’єкти будівництва.

Під час селектору головам облдержадміністрацій презентували систему KPI, за якою у 2020 році будуть оцінювати ефективність їхньої роботи.

Наразі система включає 24 показники ефективності, які охоплюють найважливіші сфери. Зокрема, економіку, фінанси, освіту, медицину, капітальне будівництво та інші. Цю систему збалансовано таким чином, щоб області змагалися між собою за темпами.

Показники ефективності планують затвердити під час найближчого засідання Кабміну. А вже наступного року щоквартально проводити оцінювання роботи керівників областей.

В Київській обласній державній адміністрації система оцінювання ефективності буде проводитись в усіх управліннях та департаментах. Про це за результатами селектору повідомив очільник КОДА Олексій Чернишов.

«Всі KPI будуть розподілені між департаментами та управліннями по своїх напрямках. Їхня кількість у нашому випадку буде більшою, адже в подальшому ми будемо їх деталізувати. За кожним кінцевим показником буде стояти окремий департамент, який об’єктивно оцінюватиметься не лише головою обласної державної адміністрації, але й зовнішньо. Тому прошу поставитися до цього відповідально», – наголосив Олексій Чернишов.

Читайте також

Травень 29, 2020

ВІДБУЛАСЯ ОПЕРАТИВНА НАРАДА КЕРІВНИКА ОБЛАСТІ З СИЛОВИМ БЛОКОМ

У зв’язку із надзвичайною подією, яка сталася сьогодні вранці у м. Бровари, Василь Володін, тимчасово виконуючий обов’язки голови Київської обласної державної адміністрації, зібрав оперативну нараду із силовим блоком області (прокурор Максим Киричук, начальник поліції Андрій Нєбитов, начальник управління стратегічних розслідувань у Київській області Володимир Нідзельський, міський голова м. Броварів Ігор Сапожко та інші). Учасники наради […]

Травень 29, 2020

Встановлені збитки, спричинені перестрілкою в Броварах

Заступник голови Київської обласної державної адміністрації Андрій Лісовик сьогодні, 29 травня, відвідав м. Бровари. На місці він проінспектував наслідки, що були спричиненні ранковим інцидентом. Перевіривши результати роботи комісії житлово-комунального господарства Броварської міської ради А. Лісовик надав відповідні доручення департаментам КОДА щодо взаємодії для допомоги постраждалим громадянам. За результатами огляду складений відповідний акт. «Разом з комісією […]

Травень 29, 2020

Онлайн брифінг Міністра охорони здоров’я Максима Степанова

30 травня відбудеться онлайн брифінг Міністра охорони здоров’я Максима Степанова. Початок заходу: 9:00 Брифінг відбудеться в онлайн-режимі. •    Трансляція брифінгу – на ютуб каналі КМУ  та https://www.facebook.com/moz.ukr/; •    На телеканалах; •    Відео – на сайті Міністерства охорони здоров’я. Поставити питання можна в онлайн формі . https://moz.gov.ua/article/announcements/onlajn-brifing%c2%a0ministra-ohoroni-zdorovja-maksima-stepanova30.05

Травень 29, 2020

КОДА надасть необхідну допомогу мешканцям будинків у Броварах, чиї квартири могли постраждати внаслідок перестрілки

Стало відомо, що у наслідок ранішньої надзвичайної події у Броварах постраждало майно мешканців міста. На місце події виїхав Андрій Лісовик, заступник голови Київської обласної державної адміністрації. Він має встановити розміри збитків та організувати допомогу, яка потрібна мешканцям квартир, що могли постраждати від стрілянини. «Василь Володін, тимчасово виконуючий обов’язки голови КОДА доручив терміново розібратися із ситуацією […]