Грудень 3, 2019

У 2020 році Уряд впровадить систему рейтингування голів ОДА

Презентація системи ключових показників ефективності роботи голів обласних державних адміністрацій відбулася під час селекторної наради з керівниками регіонів, яку провів прем’єр-міністр України Олексій Гончарук 3 грудня.

Під час селекторної наради порушили низку питань, взятих на контроль Урядом. Зокрема, обговорили моделювання мереж публічних сервісів та послуг, запровадження електронного обліку деревини в комунальних лісгоспах, розв’язання проблемних питань із відсутністю централізованого постачання питної води в окремих регіонах України, забезпечення швидкісним Інтернетом шкіл, об’єктів культурної та соціальної сфер.

Одним із найважливіших є питання щодо вчасного затвердження перспективних планів формування територій громад.

«Для нас принципово важливо, щоб ми дивилися на область як на територію, на якій має розвиватися кожна профільна мережа з метою, аби люди, зрештою, отримали необхідний стандарт надання адміністративних послуг», – підкреслив Олексій Гончарук.

Прем’єр-міністр також акцентував увагу присутніх і на впровадженні проєкту Президента України, який «умовно називається 100 шкіл, садочків, лікарень, стадіонів».

Голови ОДА отримали відповідні доручення та мають повідомити Уряд про усі об’єкти-довгобуди, які заплановано завершити в 2020 році, а також нові заплановані об’єкти будівництва.

Під час селектору головам облдержадміністрацій презентували систему KPI, за якою у 2020 році будуть оцінювати ефективність їхньої роботи.

Наразі система включає 24 показники ефективності, які охоплюють найважливіші сфери. Зокрема, економіку, фінанси, освіту, медицину, капітальне будівництво та інші. Цю систему збалансовано таким чином, щоб області змагалися між собою за темпами.

Показники ефективності планують затвердити під час найближчого засідання Кабміну. А вже наступного року щоквартально проводити оцінювання роботи керівників областей.

В Київській обласній державній адміністрації система оцінювання ефективності буде проводитись в усіх управліннях та департаментах. Про це за результатами селектору повідомив очільник КОДА Олексій Чернишов.

«Всі KPI будуть розподілені між департаментами та управліннями по своїх напрямках. Їхня кількість у нашому випадку буде більшою, адже в подальшому ми будемо їх деталізувати. За кожним кінцевим показником буде стояти окремий департамент, який об’єктивно оцінюватиметься не лише головою обласної державної адміністрації, але й зовнішньо. Тому прошу поставитися до цього відповідально», – наголосив Олексій Чернишов.

Читайте також

Грудень 13, 2019

Київська ОДА долучилась до Всеукраїнської конференції Мінкультури України

Конференція Міністерства культури, молоді та спорту з нагоди нагородження переможців грантової програми «Малі міста – великі враження» відбулася 12 грудня в ArtHall D12 м. Київ. У 2019 році проєкт діяв відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 10 липня 2019 р. № 535-р «Про затвердження переліку культурно-мистецьких проектів – переможців конкурсу культурно-мистецьких проектів «Малі міста – […]

Грудень 13, 2019

У рамках проєкту «Бранці Кремля» відбулась зустріч з Героєм України Володимиром Жемчуговим

У читальній залі Ірпінської центральної міської бібліотеки пройшла зустріч з учасником АТО, Героєм України Володимиром Жемчуговим. Воїн розповів молодому поколінню про війну на сході України та події на Донбасі. Володимир Жемчугов закликав усіх не бути сторонніми спостерігачами того, що відбувається зараз в нашій державі. Володимир Жемчугов – учасник супротиву російської агресії. З травня 2014 року – організатор […]

Грудень 12, 2019

Кабмін перерозподілить держсубвенції місцевим бюджетам на потреби сімей

Це дасть змогу своєчасно виплатити соціальну допомогу на дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, батькам-вихователям і прийомним батькам, а також профінансувати пільги та субсидії на оплату житлово-комунальних послуг. «Одним з пріоритетів Міністерства соціальної політики є розвиток патронатних сімей, поширення сімейних форм виховання та допомога сім’ям, які опинились у складних життєвих обставинах. Адже лише 15% коштів, виділених […]

Грудень 12, 2019

Працівники культури Київщини визначили напрями роботи на 2020 рік

Відбулося засідання колегії управління культури, національностей та релігій КОДА. Президія під керівництвом начальника обласного управління культури Ігоря Золотоверха засідала 11 грудня. У ході засідання члени колегії виступили із доповідями у сфері культури та мистецтва. Участь у заході взяли працівники обласного управління культури, працівники КОДА та КОР, директор КЗВО КОР «Академія  мистецтв імені Павла Чубинського», голова […]