Червень 23, 2020

Три workout-майданчики відкрито на Київщині

23 червня в Київській області відбулося урочисте відкриття відразу трьох спортивних майданчиків з тренажерним обладнанням для занять workout, обладнаних штучним газоном у Білоцерківському та Ставищенському районах. Відкрили спортивні об’єкти начальник управління фізичної культури і спорту ОДА Сергій Тимофєєв, представники районних адміністрацій, місцевого самоврядування та небайдужа громадськість.

Відбулися святкові заходи з дотриманням всіх рекомендацій Уряду, Мінмолодьспорту та протиепідемічних правил, встановлених МОЗ.

Воркаут-майданчики запрацювали в селі Озерна Білоцерківського району на території Озернянська ЗОШ І-ІІІ ступенів по вулиці Шкільній, 17. Ще два воркаути було відкрито у Ставищенському районі – в Іванівці, в ОЗНЗ «Іванівська ЗОШ І-ІІІ ст.» (вул. Леніна, 56) та Красилівці, на території опорного закладу освіти «Красилівський академічний ліцей» (вул. Голощапова, 6).

Відзначимо, що Управлінням фізичної культури і спорту у 2019 році передано комплекти спортивного обладнання та технологічних комплектуючих на загальну суму 323 533,50 грн кожен для облаштування у 2020-му на території опорних загальноосвітніх закладів 46 майданчиків для workout.

Воркаут-майданчик складається з 11 тренажерів: жим від грудей – верхня тяга, СК Воркаут, жим ногами, маятник–твістер, повітряний ходок, батерфляй (без сидінь), гребний тренажер, Хос Райдер, степпер–тренажер для привідних та відвідних мʼязів стегна, орбітрек, важільна тяга. А також тут облаштована лава та урна.

Після хвиль послаблень карантину один за одним на теренах Київщини відкриваються новозбудовані спортивні об’єкти. Із запланованих 46 аналогічних воркаут-майданчиків вже офіційно відкрито шість об’єктів у Шкарівці (Білоцерківський район), Гоголеві (Броварський район), Жукині (Вишгородський район), Стайках (Кагарлицький район), Потіку (Миронівський район), Студениках (Переяславський район, Студениківська ОТГ).

За яким графіком працюватимуть споруди, залежатиме від епідемічної ситуації в регіоні. Адже 17 червня на засіданні Уряду Кабінет Міністрів України підтримав ініціативу Міністерств охорони здоров’я України щодо продовження адаптивного карантину до 31 липня.

У рамках робочого візиту Київщиною керівник обласного управління фізичної культури також здійснив інспекцію спортивної інфраструктури.

Довідка

На території Київської області діє програма розвитку фізичної культури і спорту «Київщина спортивна» на 2017—2020 роки, в рамках якої з метою розвитку спортивної інфраструктури Управлінням фізичної культури і спорту Київської облдержадміністрації закуповується обладнання та технологічні комплектуючі для облаштування спортивних майданчиків з тренажерним комплексом. Встановлення спортивних майданчиків проводиться за рахунок коштів місцевого бюджету.

Цьогоріч в рамках Програми заплановано зведення наступних 68 об’єктів:

– 15 мультифункціональних майданчиків з гумовим покриттям розміром 32х18 м для занять чотирма ігровими видами спорту

– 7 міні-футбольних полів зі штучним покриттям розміром 42х22 м та майданчиками з вуличними тренажерами

– 46 майданчиків для Workout зі штучним газоном та тренажерами на території опорних закладів.

В процесі будівництва спортивних майданчиків Управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації оперативно інформує про розвиток спортивної інфраструктури в різних регіонах нашої області протягом 2020 року.

Спортивній інфраструктурі – бути!

Читайте також

Вересень 24, 2021

Екологічні уроки та висадка декоративних композицій – екологи КОДА залучають молодь Київщини до озеленення регіону

Департамент екології та природних ресурсів КОДА провів екологічні уроки для учнів Бучанської НВК СЗОШ І-ІІІ ступенів – ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3. Подібну роботу представники КОДА проводять на регулярній основі. Основна ціль побідних бесід з дітьми та підлітками – це підвищення екологічної свідомості, привернення уваги до усвідомленого позитивного ставлення до довкілля та впливу на здоров’я […]

Вересень 24, 2021

Понад шість тисяч людей вакцинувались на Київщині минулої доби

На Київщині лише впродовж минулої доби вакцинувались 6 644 жителів. Усього ж з початку вакцинальної кампанії в області зробили понад 742 тис. щеплень проти коронавірусу. На цьому сьогодні, 24 вересня, акцентував очільник Київської обласної державної адміністрації Василь Володін. «Ми залишаємось в лідерах в Україні за відсотком вакцинованих жителів. Однак, темпи потрібно нарощувати. Дякую всім нашим […]

Вересень 24, 2021

В Київській ОДА обговорили вдосконалення харчової індустрії Київщини

Представники бізнесу, науки, громадськості і влади провели зустріч “Смарт-спеціалізація: процес підприємницького відкриття в харчовій індустрії Київщини”. Мета заходу виготовлення продуктів з удосконаленими споживчими якостями, та перспективи розвитку підприємств Київщини. Про це повідомили в Департаменті економіки та цифровізації Київської ОДА. Під час зустрічі учасники проаналізували світові тенденції щодо актуальних харчових технологій та інноваційних продуктів, сформували «картки» […]

Вересень 24, 2021

Практично всі «ковідні» ліжка на Київщині забезпечені киснем

На Київщині 1678 ліжок, призначених для лікування хворих на коронавірус, підключені до кисню. Йдеться про 96,7% від загальної кількості місць. Про це сьогодні, 24 вересня, проінформував очільник Київської обласної державної адміністрації Василь Володін. «Уже фіксуємо в регіоні сплеск епідемії. Розуміємо, що далі ситуація може тільки погіршуватись, тож важливо, щоб наші профільні лікарні були готові належним […]