Жовтень 19, 2017

У Торгово-промисловій палаті України відбувся Форум «Україна медова і світ»

18 жовтня у Торгово-промисловій палаті України відбувся українсько-французький осінній діловий медовий Форум «Україна медова і сівт».

У Форумі прийняли участь: представники Мінагрополітики, Держпродспоживслужби, провідні французькі експерти в галузі виробництва продукції бджільництва, департаменту агропромислового розвитку Київської облдержадміністрації, громадські організації, науковці у галузі бджільництва, асоціація «Укрбджолопром», екпрортери та інші.

Даний Форум складався з двох частин:

1. Бджільництво як основа сталого розвитку аграрного сектору України в контексті правил Європейського Союзу.

2. «Виробництво меду – успішний, прибутковий бізнес. Бджолярі – організована, потужна сила» – шляхи досягнення цілей. Досвід Франції.

Форум став комунікаційним, дискусійним майданчиком на якому разом з виробниками продукції бджільництва, переробниками та експортерами, науковцями, представниками органів державної влади обговорено ряд актуальних питаннь із виробництва та реалізації українського меду, підвищення конкурентності на внутрішньому та зовнішніх ринках, проблеми адаптації до інтеграційних процесів, підвищення інвестиційної привабливості та отримання нових комерційних можливостей ведення бджільництва в Україні.

Мета Форуму є дослідження стану та перспектив розвитку бджільницької галузі України.

Теми для обговорення:

Розвиток української бджільницької галузі в реаліях економічної ситуації в Україні загалом і в умовах значних історичних викликів.

Перспективи реформування бджільницької галузі із урахуванням досвіду Франції, а також можливостей ведення підприємницької діяльності в Україні за стандартами Європейського Союзу та світу.

Основні виклики щодо практичного бджільництва, які щодня мають вирішувати бджолярі – виробники продукції бджільництва.

Експертні дослідження з питань безпечності продукції бджільництва в умовах неефективного ветеринарного обслуговування пасік і тотального знищення бджіл пестицидами.

Ситуація на світових ринках щодо меду.

Приклади успішних проектів, що реалізовані в Україні національними компаніями – лідерами експортних ринків.

Обмін досвідом власників цих компаній і практичні рекомендації щодо уникнення ризиків і помилок на шляху їх реалізації.

Рекомендації провідних французьких експертів стосовно підвищення ефективності ведення медового бізнесу в Україні.

Читайте також

Вересень 21, 2018

Подвійне свято відзначили на Рокитнянщині: 95-річчя району та 500-річчя селища

У п’ятницю, 21 вересня, з нагоди відзначення 95-річчя Рокитнянського району та 500-річчя селища Рокитне до району з приємними новинами та подарунками завітав голова Київської обласної державної адміністрації Олександр Горган. У рамках візиту очільник Київщини відвідав дитячий будинок сімейного типу родини Багатих, де мав нагоду поспілкуватися зі зразковою патронатною сім’єю Тетяни Георгіївни та Ігоря Володимировича. У […]

Вересень 21, 2018

Відбувся мітинг з нагоди Дня партизанської слави у Кагарлицькому районі

21 вересня в Кагарлицькому міському парку біля меморіалу «Слави» відбувся мітинг з нагоди Дня партизанської слави. У ході заходу було покладено квіти до меморіалу, хвилиною мовчання вшановано пам’ять всіх загиблих в Другій світовій війні. Перед присутніми виступив перший заступник голови Кагарлицької міської ради Олег Пурій. Тематичні твори читали учні міської школи. Участь у заході взяли голова […]

Вересень 21, 2018

День визволення Яготинщини від нацистських загарбників

21 вересня в Яготині відбувся урочисто-траурний мітинг, присвячений 75-ій річниці визволення району та Дню партизанської слави, розпочавшись біля пам’ятника загиблим воїнам, і пройшовши урочистою ходою до Вічного вогню та меморіалу на Алеї Слави. Віддати данину вдячності й пошани всім, хто пройшов дорогами страшної війни, хто лишився живим і тим, хто поліг у бою за наш […]

Вересень 21, 2018

Круглий стіл «Археологічні пам’ятки Київщини» в КЗ КОР «Яготинський історичний музей»

Археологічні пам’ятки різноманітні і численні. Вони в тій чи іншій мірі зберігають історичну пам’ять про минуле у вигляді залишків споруд, поселень, місць полювань і відображають діяльність людей минулої епохи. 19 вересня 2018 року в рамках року охорони культурної спадщини в Україні в Археологічному музеї «Добранічівська стоянка» відбувся круглий стіл «Археологічні пам’ятки Київщини». Захід відкрив директор […]