Жовтень 19, 2017

У Торгово-промисловій палаті України відбувся Форум «Україна медова і світ»

18 жовтня у Торгово-промисловій палаті України відбувся українсько-французький осінній діловий медовий Форум «Україна медова і сівт».

У Форумі прийняли участь: представники Мінагрополітики, Держпродспоживслужби, провідні французькі експерти в галузі виробництва продукції бджільництва, департаменту агропромислового розвитку Київської облдержадміністрації, громадські організації, науковці у галузі бджільництва, асоціація «Укрбджолопром», екпрортери та інші.

Даний Форум складався з двох частин:

1. Бджільництво як основа сталого розвитку аграрного сектору України в контексті правил Європейського Союзу.

2. «Виробництво меду – успішний, прибутковий бізнес. Бджолярі – організована, потужна сила» – шляхи досягнення цілей. Досвід Франції.

Форум став комунікаційним, дискусійним майданчиком на якому разом з виробниками продукції бджільництва, переробниками та експортерами, науковцями, представниками органів державної влади обговорено ряд актуальних питаннь із виробництва та реалізації українського меду, підвищення конкурентності на внутрішньому та зовнішніх ринках, проблеми адаптації до інтеграційних процесів, підвищення інвестиційної привабливості та отримання нових комерційних можливостей ведення бджільництва в Україні.

Мета Форуму є дослідження стану та перспектив розвитку бджільницької галузі України.

Теми для обговорення:

Розвиток української бджільницької галузі в реаліях економічної ситуації в Україні загалом і в умовах значних історичних викликів.

Перспективи реформування бджільницької галузі із урахуванням досвіду Франції, а також можливостей ведення підприємницької діяльності в Україні за стандартами Європейського Союзу та світу.

Основні виклики щодо практичного бджільництва, які щодня мають вирішувати бджолярі – виробники продукції бджільництва.

Експертні дослідження з питань безпечності продукції бджільництва в умовах неефективного ветеринарного обслуговування пасік і тотального знищення бджіл пестицидами.

Ситуація на світових ринках щодо меду.

Приклади успішних проектів, що реалізовані в Україні національними компаніями – лідерами експортних ринків.

Обмін досвідом власників цих компаній і практичні рекомендації щодо уникнення ризиків і помилок на шляху їх реалізації.

Рекомендації провідних французьких експертів стосовно підвищення ефективності ведення медового бізнесу в Україні.

Читайте також

Лютий 21, 2018

Перший заступник голови Київської ОДА Андрій Анісімов провів особистий прийом громадян

У середу, 21 лютого, перший заступник голови Київської обласної державної адміністрації Андрій Анісімов провів особистий прийом громадян. Участь у прийомі також взяли начальник управління інфраструктури Київської ОДА Юрій Чередніченко, начальник управління планування територій департаменту містобудування та архітектури облдержадміністрації Марія Маноха, заступник начальника відділу роботи із зверненнями громадян Андрій Сергеєв, а також начальник відділу державної реєстрації […]

Лютий 21, 2018

Шануємо подвиг загиблих героїв!!!

Напередодні річниці трагічних подій 2013-2014 років, вшановуючи подвиг Героїв Небесної Сотні та всіх учасників Революції Гідності, виконуючи доручення Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана та голови Київської обласної державної адміністрації Олександра Горгана проведено виплату одноразової грошової допомоги членам сімей осіб, смерть яких пов’язана з участю в масових акціях громадського протесту, що відбулися у період з 21 листопада […]

Лютий 21, 2018

Семінар з орієнтації на службу в Збройних Силах України

Вкотре, для безробітних, у приміщенні Переяслав-Хмельницького міськрайонного центру зайнятості, відбувся  «Інформайійний семінар для військовослужбовців та учасників АТО». В  заході взяли участь представники військової частини А 3085: старший лейтенант  Мирослав Бойко, старший лейтенант Марина Сербенко, лейтенант Любов Гуленко та представники Переяслав-Хмельницького об’єднаного міського військового комісаріату майор Євгеній Філоненко і майор Дем’ян Карастоянов На початку семінару, з […]

Лютий 21, 2018

Запроваджені в Україні зміни дозволять отримати нову якість життя, – В. Гройсман

Запроваджені Урядом України зміни в ключових сферах життєдіяльності держави дозволять отримати нову якість життя – від освіти й охорони здоров’я до ефективного подолання корупції. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час міжнародної конференції високого рівня з питань реформ в Україні. Глава Уряду підкреслив, що конференція проходить у роковини загибелі учасників Революції Гідності. І […]