Жовтень 19, 2017

У Торгово-промисловій палаті України відбувся Форум «Україна медова і світ»

18 жовтня у Торгово-промисловій палаті України відбувся українсько-французький осінній діловий медовий Форум «Україна медова і сівт».

У Форумі прийняли участь: представники Мінагрополітики, Держпродспоживслужби, провідні французькі експерти в галузі виробництва продукції бджільництва, департаменту агропромислового розвитку Київської облдержадміністрації, громадські організації, науковці у галузі бджільництва, асоціація «Укрбджолопром», екпрортери та інші.

Даний Форум складався з двох частин:

1. Бджільництво як основа сталого розвитку аграрного сектору України в контексті правил Європейського Союзу.

2. «Виробництво меду – успішний, прибутковий бізнес. Бджолярі – організована, потужна сила» – шляхи досягнення цілей. Досвід Франції.

Форум став комунікаційним, дискусійним майданчиком на якому разом з виробниками продукції бджільництва, переробниками та експортерами, науковцями, представниками органів державної влади обговорено ряд актуальних питаннь із виробництва та реалізації українського меду, підвищення конкурентності на внутрішньому та зовнішніх ринках, проблеми адаптації до інтеграційних процесів, підвищення інвестиційної привабливості та отримання нових комерційних можливостей ведення бджільництва в Україні.

Мета Форуму є дослідження стану та перспектив розвитку бджільницької галузі України.

Теми для обговорення:

Розвиток української бджільницької галузі в реаліях економічної ситуації в Україні загалом і в умовах значних історичних викликів.

Перспективи реформування бджільницької галузі із урахуванням досвіду Франції, а також можливостей ведення підприємницької діяльності в Україні за стандартами Європейського Союзу та світу.

Основні виклики щодо практичного бджільництва, які щодня мають вирішувати бджолярі – виробники продукції бджільництва.

Експертні дослідження з питань безпечності продукції бджільництва в умовах неефективного ветеринарного обслуговування пасік і тотального знищення бджіл пестицидами.

Ситуація на світових ринках щодо меду.

Приклади успішних проектів, що реалізовані в Україні національними компаніями – лідерами експортних ринків.

Обмін досвідом власників цих компаній і практичні рекомендації щодо уникнення ризиків і помилок на шляху їх реалізації.

Рекомендації провідних французьких експертів стосовно підвищення ефективності ведення медового бізнесу в Україні.

Читайте також

Червень 19, 2018

АНДРІЙ АНІСІМОВ: «АГЕНЦІЯ ПОВИННА СТАТИ КЛЮЧОВИМ ЕЛЕМЕНТОМ РОЗВИТКУ КИЇВЩИНИ»

19 червня в КОДА відбулося перше організаційне засідання Наглядової ради нещодавно створеної установи «Агенція регіонального розвитку Київської області».Наглядова рада у складі першого заступника голови КОДА Андрія Анісімова, голови постійної комісії Київської обласної ради з питань-соціально економічного розвитку, промисловості,підприємництва,торгівлі,регуляторної, інноваційно-інвестиційної політики, зовнішньо-економічних зв’язків та фінансового забезпечення розвитку області Сергія Кармазіна, президента Київської обласної (регіональної) торгово-промислової палати […]

Червень 19, 2018

АНДРІЙ АНІСІМОВ: ” КИЇВСЬКА ОБЛАСТЬ ЗАЙМАЄ 3-тє МІСЦЕ В УКРАЇНІ ЗА РІВНЕМ СЕРЕДНЬОМІСЯЧНОЇ ЗАРОБІТНОЇ ПЛАТИ”

19 червня відбулося засідання Київської обласної територіальної тристоронньої соціально-економічної ради під головуванням першого заступника голови Київської обласної державної адміністрації, співголови тристоронньої ради Андрія Анісімова. Участь в роботі наради взяли голова Київської обласної ради профспілок, співголова тристоронньої ради Валентин Кононенко, заступник голови правління Київського обласного об’єднання організацій роботодавців Віктор Воронін, голови Київської обласної організації профспілки працівників […]

Червень 19, 2018

Відбулася презентація модернізованого операційного блоку Бориспільської ЦРЛ

У вівторок, 19 червня, відбулась презентація модернізованого операційного блоку в хірургічному відділенні районної лікарні. Операційний блок вдалося устаткувати високопрофесійною апаратурою та зручним медичним інвентарем, що відповідає всім вимогам та стандартам сучасної медицини. Нове обладнання дозволить якісно та оперативно проводити операції мешканцям міста та району. Участь в заході взяли голова Бориспільської районної державної адміністрації Олександр Туренко, […]

Червень 19, 2018

МОЗ презентувало модуль безкоштовного мобільного додатка Ліки Контроль

Сьогодні, 19 червня, Міністерство охорони здоров’я презентувало новий модуль безкоштовного мобільного додатка  Ліки Контроль, що дозволить пацієнтам перевірити наявність призначених лікарем препаратів у Національному переліку основних лікарських засобів. Національний перелік – це короткий перелік основних безпечних препаратів з доведеною ефективністю, якими лікують найпоширеніші захворювання в Україні. Ліки, що входять у Нацперелік, гарантовані державою, тобто їх отримують пацієнти безоплатно […]