Жовтень 19, 2017

У Торгово-промисловій палаті України відбувся Форум «Україна медова і світ»

18 жовтня у Торгово-промисловій палаті України відбувся українсько-французький осінній діловий медовий Форум «Україна медова і сівт».

У Форумі прийняли участь: представники Мінагрополітики, Держпродспоживслужби, провідні французькі експерти в галузі виробництва продукції бджільництва, департаменту агропромислового розвитку Київської облдержадміністрації, громадські організації, науковці у галузі бджільництва, асоціація «Укрбджолопром», екпрортери та інші.

Даний Форум складався з двох частин:

1. Бджільництво як основа сталого розвитку аграрного сектору України в контексті правил Європейського Союзу.

2. «Виробництво меду – успішний, прибутковий бізнес. Бджолярі – організована, потужна сила» – шляхи досягнення цілей. Досвід Франції.

Форум став комунікаційним, дискусійним майданчиком на якому разом з виробниками продукції бджільництва, переробниками та експортерами, науковцями, представниками органів державної влади обговорено ряд актуальних питаннь із виробництва та реалізації українського меду, підвищення конкурентності на внутрішньому та зовнішніх ринках, проблеми адаптації до інтеграційних процесів, підвищення інвестиційної привабливості та отримання нових комерційних можливостей ведення бджільництва в Україні.

Мета Форуму є дослідження стану та перспектив розвитку бджільницької галузі України.

Теми для обговорення:

Розвиток української бджільницької галузі в реаліях економічної ситуації в Україні загалом і в умовах значних історичних викликів.

Перспективи реформування бджільницької галузі із урахуванням досвіду Франції, а також можливостей ведення підприємницької діяльності в Україні за стандартами Європейського Союзу та світу.

Основні виклики щодо практичного бджільництва, які щодня мають вирішувати бджолярі – виробники продукції бджільництва.

Експертні дослідження з питань безпечності продукції бджільництва в умовах неефективного ветеринарного обслуговування пасік і тотального знищення бджіл пестицидами.

Ситуація на світових ринках щодо меду.

Приклади успішних проектів, що реалізовані в Україні національними компаніями – лідерами експортних ринків.

Обмін досвідом власників цих компаній і практичні рекомендації щодо уникнення ризиків і помилок на шляху їх реалізації.

Рекомендації провідних французьких експертів стосовно підвищення ефективності ведення медового бізнесу в Україні.

Читайте також

Грудень 10, 2018

«Київщина спортивна»: відкриття футбольного поля у Великій Димерці

Свято спорту відзначали цієї суботи у Великодимерській об’єднаній територіальній громаді на Броварщині Київської області. І привід для свята був чудовий – офіційне відкриття нового об’єкту спортивної інфраструктури, який об’єднує в собі міні-футбольне поле зі штучним покриттям у парковій зоні та майданчик з вуличними  тренажерами, який розмістили на іншій стороні села. Побудований об’єкт за обласною програмою «Київщина спортивна»: фінансується закупівля спортивного […]

Грудень 7, 2018

Вітання Олександра Терещука з Днем місцевого самоврядування

Шановні депутати та працівники органів місцевого самоврядування! Прийміть мої щирі вітання з нагоди вашого професійного свята – Дня місцевого самоврядування! Усі ви є тією частиною влади, на яку покладена особлива відповідальність, яка вимагає щоденної кропіткої роботи. Адже місцеве самоврядування завжди було і лишається інститутом народовладдя. Воно гуртує людей незалежно від їхнього віку, поглядів та уподобань, […]

Грудень 7, 2018

Відкриття інклюзивно-ресурсного центру у Володарському районі

6 грудня 2018 року відбулося урочисте відкриття комунального закладу «Володарський районний інклюзивно-ресурсний центр», який покликаний забезпечити реалізацію прав дітей з особливими освітніми потребами на здобуття дошкільної та загальної середньої освіти. ІРЦ відкрито на базі комунального закладу «Володарський районний центр дітей та юнацтва». На відкриття інклюзивно-ресурсного центру завітали в.о. голови Володарської райдержадміністрації Андрій Пентелейчук, голова Володарської […]

Грудень 7, 2018

Заступник голови КОДА В’ячеслав Кучер провів черговий прийом громадян

Керівництвом Київської обласної державної адміністрації систематично проводяться особисті прийоми громадян. 7 грудня проблемні питання жителів області під час особистого прийому громадян розглянув заступник голови Київської облдержадміністрації В’ячеслав Кучер. В роботі прийому взяли участь директор департаменту соціального захисту населення Ігор Мещан, начальник служби у справах дітей та сім’ї Наталія Онопрієнко-Капустіна, заступник директора департаменту освіти і науки […]