Жовтень 19, 2017

У Торгово-промисловій палаті України відбувся Форум «Україна медова і світ»

bdzola18

18 жовтня у Торгово-промисловій палаті України відбувся українсько-французький осінній діловий медовий Форум «Україна медова і сівт».

У Форумі прийняли участь: представники Мінагрополітики, Держпродспоживслужби, провідні французькі експерти в галузі виробництва продукції бджільництва, департаменту агропромислового розвитку Київської облдержадміністрації, громадські організації, науковці у галузі бджільництва, асоціація «Укрбджолопром», екпрортери та інші.

Даний Форум складався з двох частин:

1. Бджільництво як основа сталого розвитку аграрного сектору України в контексті правил Європейського Союзу.

2. «Виробництво меду – успішний, прибутковий бізнес. Бджолярі – організована, потужна сила» – шляхи досягнення цілей. Досвід Франції.

Форум став комунікаційним, дискусійним майданчиком на якому разом з виробниками продукції бджільництва, переробниками та експортерами, науковцями, представниками органів державної влади обговорено ряд актуальних питаннь із виробництва та реалізації українського меду, підвищення конкурентності на внутрішньому та зовнішніх ринках, проблеми адаптації до інтеграційних процесів, підвищення інвестиційної привабливості та отримання нових комерційних можливостей ведення бджільництва в Україні.

Мета Форуму є дослідження стану та перспектив розвитку бджільницької галузі України.

Теми для обговорення:

Розвиток української бджільницької галузі в реаліях економічної ситуації в Україні загалом і в умовах значних історичних викликів.

Перспективи реформування бджільницької галузі із урахуванням досвіду Франції, а також можливостей ведення підприємницької діяльності в Україні за стандартами Європейського Союзу та світу.

Основні виклики щодо практичного бджільництва, які щодня мають вирішувати бджолярі – виробники продукції бджільництва.

Експертні дослідження з питань безпечності продукції бджільництва в умовах неефективного ветеринарного обслуговування пасік і тотального знищення бджіл пестицидами.

Ситуація на світових ринках щодо меду.

Приклади успішних проектів, що реалізовані в Україні національними компаніями – лідерами експортних ринків.

Обмін досвідом власників цих компаній і практичні рекомендації щодо уникнення ризиків і помилок на шляху їх реалізації.

Рекомендації провідних французьких експертів стосовно підвищення ефективності ведення медового бізнесу в Україні.

Читайте також

unnamed_(1)
Листопад 22, 2017

Засідання Київської обласної ради професійних спілок

22 листопада 2017 року представники головного управління Пенсійного фонду України у Київській області взяли участь у ІІІ засіданні Київської обласної ради професійних спілок. Під час свого виступу перший заступник начальника головного управління Василь Верещак повідомив присутніх про те, що між головним управлінням Фонду  області та Київською обласною радою профспілок налагоджена тісна співпраця, відбувається постійний обмін […]

IMG_8020
Листопад 22, 2017

Олександр Горган зустрівся з учасниками Міжнародної акції «Українська політика та ЗМІ очима молоді»

З 14 по 22 листопада 2017 року в Україні проходила Міжнародна акція «Українська політика та ЗМІ очима молоді», учасниками якої стали 40 молодих українців – з України та з української діаспори Грузії, Молдови, Литви, Італії, Російської Федерації, Чеської Республіки, Фінляндії, Ізраїлю, Словаччини, Естонії, Німеччини, Австралії, Угорщини, Румунії, Польщи, Аргентини, Греції, Бразилії, Франції, Казахстані, Сербії. У […]

dsc_0057_795x864
Листопад 22, 2017

Яскрава участь спортсменів Київщини та найбільша кількість нагород у фрі-файті

Саме так відбулися відразу два змагання всеукраїнського масштабу з фрі-файту, що цими вихідними було проведено в Києві та Київській області з 18 по 19 листопада 2017 року. Чемпіонат України з фрі-файту серед дорослих та Всеукраїнський меморіальний турнір «Захисник Вітчизни» зібрав більше чотирьохсот учасників, кращих фрі-файтерів з усієї країни, котрі, беручи участь в поєдинках, демонстрували напрацьовану техніку фрі-файту, свою силу волі та […]

DSC09613
Листопад 22, 2017

Мітинг-реквієм до Дня Гідності та Свободи на Таращанщині

По всій країні 21 листопада відбуваються заходи з нагоди Дня Гідності та Свободи. Його встановлено Указом Президента аби віддати належну шану патріотизму й мужності громадян, які постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів України та її європейського вибору. Тож, цього дня в м. Тараща на площі Незалежності біля пам’ятного […]