Січень 4, 2018

Стан матеріально-технічного забезпечення агропромислового комплексу Київської області

В агропромисловому комплексі Київської області наявний парк тракторів складає 15 тис. од., зернозбиральних комбайнів – 2,1 тис. од., та понад 10,8 тис. од. ґрунтообробних та посівних машин.

Станом на 3 січня 2018 року в області проводяться заходи щодо проведення дефектування, ремонту та технологічної наладки сільськогосподарської техніки з метою своєчасної та якісної підготовки до проведення комплексу весняно – польових робіт сезону 2018 року.

Оновлення машинно-тракторного парку АПК

З початку 2017 року аграріями придбано 333 од. техніки на суму 452,2 млн. грн.

У 2016 році на цей період закуплено 318 од. на суму 329,5 млн. грн.

Серед кращих, оновленням машинно-тракторного парку займаються сільгоспвиробники Переяслав-Хмельницького, Ставищанського, Баришівського, Сквирського, Бориспільського, Таращанського та Богуславського районів.

Для проведення сільськогосподарських робіт господарствами Київської області в 2017 році накопичено 79,3 тис. тонн дизельного палива, та 21,3 тис. тонн бензину, що становить 100% до загальної потреби.

Між департаментом агропромислового розвитку Київської обласної державної адміністрації та аграрним демонстраційним та навчальним центром (АДНЦ) заключений меморандум щодо підвищення кваліфікації та навчання керівників фермерських господарств та працівників сільськогосподарських підприємств.

У 2017 році 24 аграріями Київської області пройдено навчання. Основними темами навчань є технічні, агрономічні питання, а також питання в галузі аграрної торгівлі.

Читайте також

Грудень 10, 2018

Передача штучного покриття для футбольних полів до Борисполя

В рамках виконання Київської обласної програми розвитку фізичної культури і спорту «Київщина спортивна» на 2017-2020 роки та оголошення тендерних закупівель Управлінням фізичної культури і спорту Київської обласної держадміністрації закуплено сім комплектів штучного покриття для облаштування повнорозмірних футбольних полів (110х70 м), які буде безоплатно передано до населених пунктів Київської області. В Київської обласній державній адміністрації спеціально створена […]

Грудень 10, 2018

«Київщина спортивна»: відкриття футбольного поля у Великій Димерці

Свято спорту відзначали цієї суботи у Великодимерській об’єднаній територіальній громаді на Броварщині Київської області. І привід для свята був чудовий – офіційне відкриття нового об’єкту спортивної інфраструктури, який об’єднує в собі міні-футбольне поле зі штучним покриттям у парковій зоні та майданчик з вуличними  тренажерами, який розмістили на іншій стороні села. Побудований об’єкт за обласною програмою «Київщина спортивна»: фінансується закупівля спортивного […]

Грудень 7, 2018

Вітання Олександра Терещука з Днем місцевого самоврядування

Шановні депутати та працівники органів місцевого самоврядування! Прийміть мої щирі вітання з нагоди вашого професійного свята – Дня місцевого самоврядування! Усі ви є тією частиною влади, на яку покладена особлива відповідальність, яка вимагає щоденної кропіткої роботи. Адже місцеве самоврядування завжди було і лишається інститутом народовладдя. Воно гуртує людей незалежно від їхнього віку, поглядів та уподобань, […]

Грудень 7, 2018

Відкриття інклюзивно-ресурсного центру у Володарському районі

6 грудня 2018 року відбулося урочисте відкриття комунального закладу «Володарський районний інклюзивно-ресурсний центр», який покликаний забезпечити реалізацію прав дітей з особливими освітніми потребами на здобуття дошкільної та загальної середньої освіти. ІРЦ відкрито на базі комунального закладу «Володарський районний центр дітей та юнацтва». На відкриття інклюзивно-ресурсного центру завітали в.о. голови Володарської райдержадміністрації Андрій Пентелейчук, голова Володарської […]