Січень 4, 2018

Стан матеріально-технічного забезпечення агропромислового комплексу Київської області

В агропромисловому комплексі Київської області наявний парк тракторів складає 15 тис. од., зернозбиральних комбайнів – 2,1 тис. од., та понад 10,8 тис. од. ґрунтообробних та посівних машин.

Станом на 3 січня 2018 року в області проводяться заходи щодо проведення дефектування, ремонту та технологічної наладки сільськогосподарської техніки з метою своєчасної та якісної підготовки до проведення комплексу весняно – польових робіт сезону 2018 року.

Оновлення машинно-тракторного парку АПК

З початку 2017 року аграріями придбано 333 од. техніки на суму 452,2 млн. грн.

У 2016 році на цей період закуплено 318 од. на суму 329,5 млн. грн.

Серед кращих, оновленням машинно-тракторного парку займаються сільгоспвиробники Переяслав-Хмельницького, Ставищанського, Баришівського, Сквирського, Бориспільського, Таращанського та Богуславського районів.

Для проведення сільськогосподарських робіт господарствами Київської області в 2017 році накопичено 79,3 тис. тонн дизельного палива, та 21,3 тис. тонн бензину, що становить 100% до загальної потреби.

Між департаментом агропромислового розвитку Київської обласної державної адміністрації та аграрним демонстраційним та навчальним центром (АДНЦ) заключений меморандум щодо підвищення кваліфікації та навчання керівників фермерських господарств та працівників сільськогосподарських підприємств.

У 2017 році 24 аграріями Київської області пройдено навчання. Основними темами навчань є технічні, агрономічні питання, а також питання в галузі аграрної торгівлі.

Читайте також

Червень 19, 2018

МОЗ презентувало модуль безкоштовного мобільного додатка Ліки Контроль

Сьогодні, 19 червня, Міністерство охорони здоров’я презентувало новий модуль безкоштовного мобільного додатка  Ліки Контроль, що дозволить пацієнтам перевірити наявність призначених лікарем препаратів у Національному переліку основних лікарських засобів. Національний перелік – це короткий перелік основних безпечних препаратів з доведеною ефективністю, якими лікують найпоширеніші захворювання в Україні. Ліки, що входять у Нацперелік, гарантовані державою, тобто їх отримують пацієнти безоплатно […]

Червень 19, 2018

Заступник голови КОДА Юрій Денисенко: «Поступово ліквідовуємо найбільш аварійні ділянки автомобільних доріг місцевого значення»

Про хід ремонтних робіт на дорогах Київської області на офіційній ФБ сторінці повідомив заступник голови Київської облдержадміністрації Юрій Денисенко. Посадовець, починаючи з травня і до сьогоднішнього дня, чи не щоденно звітував про проведення ремонтних робіт проїзної частини на вулично-дорожній мережі Київської області, особливо на автомобільних дорогах загального користування місцевого значення. «Стан автомобільних доріг загального користування […]

Червень 19, 2018

Гра «Джура» стартувала на Київщині

Розпочато ІІ (обласний ) етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») на Київщині. Учасниками заходу, який відбувається на території Комунального закладу Київської обласної ради «Володарська спеціалізована загальноосвітня  школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів  – Центр реабілітації», стали 37 роїв з районів, міст та Узинської об’єднаної територіальної громади. Учасники заходу візьмуть участь в 12 конкурсах та змаганнях в рамках […]

Червень 19, 2018

Рятувальники закликають громадян не провокувати пожежі у природних екосистемах

Рятувальники зазначають, що причинами масштабних пожеж у природних екосистемах найчастіше є наслідки людської легковажності. Саме громадяни досить часто нехтують правилами пожежної безпеки, особливо під час оголошення пожежонебезпечного періоду, викидаючи недопалки на узбіччя доріг, залишаючи сміття у лісах або спалюючи його на присадибних ділянках. Такі вчинки є вкрай небезпечними, адже під дією відкритого сонячного проміння навіть […]