Січень 4, 2018

Стан матеріально-технічного забезпечення агропромислового комплексу Київської області

В агропромисловому комплексі Київської області наявний парк тракторів складає 15 тис. од., зернозбиральних комбайнів – 2,1 тис. од., та понад 10,8 тис. од. ґрунтообробних та посівних машин.

Станом на 3 січня 2018 року в області проводяться заходи щодо проведення дефектування, ремонту та технологічної наладки сільськогосподарської техніки з метою своєчасної та якісної підготовки до проведення комплексу весняно – польових робіт сезону 2018 року.

Оновлення машинно-тракторного парку АПК

З початку 2017 року аграріями придбано 333 од. техніки на суму 452,2 млн. грн.

У 2016 році на цей період закуплено 318 од. на суму 329,5 млн. грн.

Серед кращих, оновленням машинно-тракторного парку займаються сільгоспвиробники Переяслав-Хмельницького, Ставищанського, Баришівського, Сквирського, Бориспільського, Таращанського та Богуславського районів.

Для проведення сільськогосподарських робіт господарствами Київської області в 2017 році накопичено 79,3 тис. тонн дизельного палива, та 21,3 тис. тонн бензину, що становить 100% до загальної потреби.

Між департаментом агропромислового розвитку Київської обласної державної адміністрації та аграрним демонстраційним та навчальним центром (АДНЦ) заключений меморандум щодо підвищення кваліфікації та навчання керівників фермерських господарств та працівників сільськогосподарських підприємств.

У 2017 році 24 аграріями Київської області пройдено навчання. Основними темами навчань є технічні, агрономічні питання, а також питання в галузі аграрної торгівлі.

Читайте також

Вересень 21, 2018

Соціальна підтримка осіб з інвалідністю

19.09.2018 в приміщенні Київської облдержадміністрації під головуванням заступника голови облдержадміністрації В’ячеслава Кучера, за участі начальників та заступників начальників районних та міських управлінь соціального захисту населення, директорів територіальних центрів соціального обслуговування (надання соціальних послуг) та завідуючих відділеннями соціальної допомоги вдома зазначених територіальних центрів відбувся семінар-нарада з питань виконання Київської обласної цільової програми соціальної підтримки в Київській […]

Вересень 21, 2018

Буча – у фазі впровадження Програми «U-LEAD з Євроою»

Бучанська міська рада взяла учать у другому раунді відбору учасників Фази впровадження Програми «U-LEAD з Європою» в частині створення та модернізації центрів надання адміністративних послуг (ЦНАП). За результатами оцінки Комісії з відбору Програми «U-LEAD з Європою», до складу якої входять експерти Програми, представники Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, Міністерства економічного розвитку і торгівлі […]

Вересень 21, 2018

Стартував ІІІ художній пленер «Намальований Ірпінь»

20 вересня до Ірпеня з’їхалися митці з різних куточків нашої держави: зі сходу і заходу, з півдня і півночі. До них приєднуються колеги з-за кордону – з міст-побратимів Ірпеня. Стартує третій художній пленер «Намальований Ірпінь» – час творчості, переосмислення та єднання. «Нині ми переживаємо важливий історичний період. Україна робить справжній цивілізаційний стрибок: об’єднуються церкви, об’єднуються […]

Вересень 21, 2018

Послання Президента України до Верховної Ради України «Про внутрішнє та зовнішнє становище України в 2018 році»

Дорогі співвітчизники! Шановні народні депутати! Високоповажні представники дипломатичного корпусу! Ваші блаженства, преподобні отці! Сьогодні у цій залі Верховної Ради України голосуватимуть за зміни до Основного закону про незворотність курсу на набуття членства України в Європейському Союзі та в Організації Північноатлантичного договору. Користуючись нагодою, закликаю всіх вас, шановні народні депутати, підтримати цю ініціативу та скерувати цей […]