Січень 4, 2018

Стан матеріально-технічного забезпечення агропромислового комплексу Київської області

В агропромисловому комплексі Київської області наявний парк тракторів складає 15 тис. од., зернозбиральних комбайнів – 2,1 тис. од., та понад 10,8 тис. од. ґрунтообробних та посівних машин.

Станом на 3 січня 2018 року в області проводяться заходи щодо проведення дефектування, ремонту та технологічної наладки сільськогосподарської техніки з метою своєчасної та якісної підготовки до проведення комплексу весняно – польових робіт сезону 2018 року.

Оновлення машинно-тракторного парку АПК

З початку 2017 року аграріями придбано 333 од. техніки на суму 452,2 млн. грн.

У 2016 році на цей період закуплено 318 од. на суму 329,5 млн. грн.

Серед кращих, оновленням машинно-тракторного парку займаються сільгоспвиробники Переяслав-Хмельницького, Ставищанського, Баришівського, Сквирського, Бориспільського, Таращанського та Богуславського районів.

Для проведення сільськогосподарських робіт господарствами Київської області в 2017 році накопичено 79,3 тис. тонн дизельного палива, та 21,3 тис. тонн бензину, що становить 100% до загальної потреби.

Між департаментом агропромислового розвитку Київської обласної державної адміністрації та аграрним демонстраційним та навчальним центром (АДНЦ) заключений меморандум щодо підвищення кваліфікації та навчання керівників фермерських господарств та працівників сільськогосподарських підприємств.

У 2017 році 24 аграріями Київської області пройдено навчання. Основними темами навчань є технічні, агрономічні питання, а також питання в галузі аграрної торгівлі.

Читайте також

Січень 18, 2018

Національний конкурс «Благодійна Україна – 2017»

Національний конкурс «Благодійна Україна» заснований Асоціацією благодійників України у 2012 році. Метою конкурсу є розвиток ефективного соціально-орієнтованого благодійництва в Україні, поліпшення якості комунікацій між благодійниками та отримувачами допомоги, створення додаткових можливостей для їхнього продуктивного діалогу. На сьогодні це єдиний діючий проект з відзначення кращих благодійників і найбільш ефективних доброчинних ініціатив в українському благодійному просторі. Протягом років […]

Січень 18, 2018

Київська область: розміщено 5 пунктів обігріву для водіїв великовантажного транспорту

18 січня, станом на 10 годину, на території Київської області розміщено 5 пунктів обігріву: Яготинський район: 126 км траса Харків-Київ; Ставищанський район: 143 км траса траса Одеса-Київ; Макарівський район: 62 км траса Житомир-Київ; Переяслав-Хмельницький район: село Чірське траса Полтава-Київ; Біла Церква: КП нац. поліції.   ГУ ДСНС України у Київській області

Січень 18, 2018

За направленням Київської обласної служби зайнятості у 2017 році працевлаштовано понад 20 тисяч осіб

Протягом 2017 року послугами обласної служби зайнятості скористались 41,9 тис. безробітних осіб. Серед них 54,3% (7,3 тис. осіб) становили жінки; 36,6% (5,0 тис. осіб) – молодь віком до 35 років; 42,6% (5,8 тис. осіб) – особи, які проживають у сільській місцевості; 34,9% (4,7 тис. осіб) – особи, які мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню. Всього […]

Січень 18, 2018

Уряд зняв обмеження на отримання землі учасникам АТО

Кабінет Міністрів на засіданні 17 січня переглянув та конкретизував стратегію держави в частині виділення земельних ділянок учасникам АТО, забезпечивши максимально широкий доступ до отримання цієї пільги. Постановою «Про внесення змін до Стратегії удосконалення механізму управління в сфері використання та охорони земель сільськогосподарського призначення державної власності та розпорядження ними» закріплюється першочерговість забезпечення земельними ділянками учасників антитерористичної […]