Січень 4, 2018

Стан матеріально-технічного забезпечення агропромислового комплексу Київської області

В агропромисловому комплексі Київської області наявний парк тракторів складає 15 тис. од., зернозбиральних комбайнів – 2,1 тис. од., та понад 10,8 тис. од. ґрунтообробних та посівних машин.

Станом на 3 січня 2018 року в області проводяться заходи щодо проведення дефектування, ремонту та технологічної наладки сільськогосподарської техніки з метою своєчасної та якісної підготовки до проведення комплексу весняно – польових робіт сезону 2018 року.

Оновлення машинно-тракторного парку АПК

З початку 2017 року аграріями придбано 333 од. техніки на суму 452,2 млн. грн.

У 2016 році на цей період закуплено 318 од. на суму 329,5 млн. грн.

Серед кращих, оновленням машинно-тракторного парку займаються сільгоспвиробники Переяслав-Хмельницького, Ставищанського, Баришівського, Сквирського, Бориспільського, Таращанського та Богуславського районів.

Для проведення сільськогосподарських робіт господарствами Київської області в 2017 році накопичено 79,3 тис. тонн дизельного палива, та 21,3 тис. тонн бензину, що становить 100% до загальної потреби.

Між департаментом агропромислового розвитку Київської обласної державної адміністрації та аграрним демонстраційним та навчальним центром (АДНЦ) заключений меморандум щодо підвищення кваліфікації та навчання керівників фермерських господарств та працівників сільськогосподарських підприємств.

У 2017 році 24 аграріями Київської області пройдено навчання. Основними темами навчань є технічні, агрономічні питання, а також питання в галузі аграрної торгівлі.

Читайте також

Березень 16, 2018

Київщина готова до погіршення погодних умов та ліквідації наслідків негоди

16 березня перший заступник голови Київської облдержадміністрації Андрій Анісімов взяв участь в селекторній нараді під головуванням Віце-прем’єр-міністра-міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадія Зубка щодо критичного погіршення погодних умов в Україні з 17 березня. Геннадій Зубко доручив обласним державним адміністраціям, а також “Укравтодору”, Національній поліції та Державній службі України з надзвичайних ситуацій вжити необхідних заходів […]

Березень 16, 2018

Найближчими днями на Київщині прогнозується суттєве погіршення погодних умов

За прогнозами синоптиків очікуються сильні снігопади та хуртовини, снігові замети, пориви вітру, налипання мокрого снігу, на дорогах ожеледиця. 
Київська облдержадміністрація закликає водіїв та перевізників при можливості утриматись від поїздок в період з 17-19 березня, адже великогабаритні автомобілі часто стають причиною обмеження руху, під час заносу блокуючи проїжджу частину, або ж зупинки таких вантажівок на узбіччях, […]

Березень 16, 2018

В’ячеслав Кучер провів особистий прийом громадян

Сьогодні, 16 березня, заступник голови Київської обласної державної адміністраціЇ В’ячеслав Кучер провів особистий прийом громадян. Під час прийому було розглянуто звернення від мешканців Києво-Святошинського та Макарівського районів. На прийом до заступника голови Київської ОДА звернулися мешканці міста Боярка з питань щодо покращення роботи Києво-Святошинської центральної районної лікарні. В обговоренні порушених громадянами питань взяли участь директор […]

Березень 16, 2018

Увага! Попередження про погіршення погодних умов в Україні

За даними Укргідрометцентру, внаслідок впливу двох активних південно-західних циклонів в Україні очікуються складні погодні умови: 17 березня у  Київській області сильний сніг, хуртовини, снігові замети, на дорогах ожеледиця. Такі погодні умови можуть призвести до порушення руху транспорту (рівень загрози для автотранспорту 2 (жовтий), місцями в центральних та прикарпатських областях 3 (червоний)), також ускладнить роботу енергетичної, будівельної галузей та комунального […]