Серпень 14, 2019

Спортсмени Київщини достойно представили Україну на міжнародній арені

З початку року молоді спортсмени Київщини вибороли 1439 медалей, з яких 583 золотих, 403 срібних, 453 бронзових, 364 медалі міжнародних змагань та 1075 всеукраїнських подіумів.

З високими результатами виступів учасників цьогорічних міжнародних змагань привітав голова Київської обласної державної адміністрації Михайло Бно-Айріян. Також участь у заході взяв начальник Управління фізичної культури і спорту Сергій Тимофєєв.

«Сьогодні я запросив небагаточисельну, але імениту частину спортивної родини нашої Київщини. Адже саме спортивна сфера підносить престиж області та України на нечувані висоти. Ви – молоді спортсмени, які продемонстрували результат, завжди задіяні в змаганнях, тренуваннях та навчально-тренувальних зборах. Добре знаю специфіку, в якій ви живете. Тому цікаво почути в яких умовах тренуєтесь»,- сказав Михайло Каренович.

У ході зустрічі спортсмени розповіли очільнику області про свої здобутки, перемоги та специфіку тренувань, а також обговорили проблемні питання, які виникають у спортивному середовищі, шляхи їх вирішення, популяризацію спорту та здорового способу життя.

Читайте також

Грудень 9, 2019

Олексій Чернишов призначив Максима Іонова директором департаменту охорони здоров’я КОДА

Голова Київської обласної державної адміністрації підписав розпорядження про призначення Іонова Максима Миколайовича директором обласного департаменту охорони здоров’я. Документ підписано 6 грудня 2019 року. Відповідно до розпорядження голови КОДА № 212-к, Максим Іонов пройшов на цю посаду за конкурсом з випробувальним строком 6 місяців. До роботи новопризначений директор обласного ДОЗ приступив 9 грудня.   Довідка Іонов […]

Грудень 9, 2019

Київська ОДА та КМДА домовилися про реалізацію спільної стратегії поводження з відходами

Під час робочого візиту на полігон ТПВ у Підгірцях голова Київської обласної державної адміністрації Олексій Чернишов та міський голова Києва Віталій Кличко погодили спільне вирішення проблеми поводження з відходами. Досягнуті двосторонні домовленості щодо реалізації спільної стратегії поводження з відходами на Київщині були закріплені меморандумом про співпрацю між Київською областю та столицею. Підписання документу відбулося у […]

Грудень 9, 2019

АНОНС: На Київщині відбудеться панельна дискусія «Різноманіття в єдності»

Запрошуємо активну молодь, представників молодіжних громадських організацій та всіх бажаючих на панельну дискусію «Різноманіття в єдності» в рамках Міжнародного міжнаціонального молодіжного фестивалю «Join Culture». Коли: 15 грудня 2019 року об 11:00 Де: Пластовий Вишкільний Центр (м. Буча, вул. Антонія Михайловського, 54) Деталі та реєстрація за посиланням: https://forms.gle/icCP36aMx1wkkw8o8 Наші спікери:  

Грудень 9, 2019

Стартував Всеукраїнський тиждень права

Всеукраїнський тиждень права — це серія заходів, які проходитимуть з 9 до 13 грудня й мають підвищити правову освіченість українців. Так, у школах проведуть виховні уроки й розкажуть, як запобігти дискримінації та насильству. А для працівників підприємств, установ та організацій влаштують бесіди з питань реалізації і захисту прав людини. На такі ж теми лекції відбудуться […]