Жовтень 7, 2019

Соціальні об’єкти Київщини готові до опалювального сезону на 100%

Про готовність обласних служб, органів виконавчої влади та місцевого самоврядування до дій в осінньо-зимовий період 2019/2020 року говорили сьогодні під час он-лайн наради, яку провів голова Київської обласної державної адміністрації Михайло Бно-Айріян.

Зокрема, обговорили стан готовності галузей господарського комплексу області, автомобільних доріг загального користування державного та місцевого значення, а також готовність служб реагування на надзвичайні ситуації в зимовий період.

Так, станом на 7 жовтня комплексну підготовку житлового фонду, об’єктів соціально-культурного призначення, теплопостачання та водопровідно-каналізаційного господарства можна вважати завершеною. Зокрема, у житловому фонді: комплексно підготовлено 6960 житлових будинків, відремонтовано 99,2% покрівель, 1048 опалювальних систем, 973 одиниці систем холодного водопостачання. Для забезпечення теплом, підготовлено 1358 котелень (99,8%), заготовлено 10,7 тис тонн вугілля. Теплопостачальними підприємствами  проведено пробні пуски котелень.

Повністю завершено виконання запланованих заходів на об’єктах водопровідно-каналізаційного господарства. Також стовідсотково підготовлено об’єкти соціально-культурного призначення: 865 закладів освіти, 492 дошкільних навчальних закладів та 762 заклади охорони здоров’я (лікарні, поліклініки, ФАП). За оперативною інформацією прийняті рішення та за заявами керівників вже підключені до опалення об’єкти соціальної сфери у Бородянському, Рокитнянському, Броварському районах та м. Славутич.

Для забезпечення належного експлуатаційного утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення в зимовий період планується заготовити 148 000 т піщано-соляної суміші. Наразі укладено договори щодо поставки технічної солі та фрикційних матеріалів. Вже заготовлено близько 35 500 т фрикційних матеріалів, 4400 т технічної солі та 16 600 т піщано-сольової суміші. У зимовий період заплановано задіяти близько 292 одиниць техніки, а саме: снігоочисної – 176 одиниць; піскорозкидальної – 116 одиниць. Разом з тим заплановано укласти додаткові договори на оренду важкої буксирувальної техніки в кількості 40 одиниць, яка буде задіяна в разі надзвичайних ситуацій.

Для реагування на надзвичайні ситуації, характерні для зимового періоду готові в ГУ ДСНС у Київській області. Зокрема, може бути залучено 56 одиниць техніки підвищеної прохідності та 3 одиниці техніки, яку можна використовувати в якості тягачів, 34 електростанції, а також в підрозділах Головного управління у постійній готовності 25 наметів та 6 пересувних мобільний пунктів обігріву. Службою опрацьовано питання по розміщенню стоянок транзитного великовантажного транспорту на під’їздах до м. Києва по Чернігівському, Харківському, Дніпропетровському, Одеському та Житомирському напрямках – 59 майданчиків для відстою транспортних засобів. На автомобільних дорогах державного значення визначено 15 проблемних ділянок (спуски-підйоми).

Задля оперативного реагування всіх служб області та координації дій в зимовий період, вирішили 25 жовтня провести засідання обласної комісії з питань ТЕБ та НС, на якій визначити відповідальних.

Читайте також

Листопад 15, 2019

На Київщині протягом двох днів висадили понад 800 зелених насаджень

Департамент екології та природних ресурсів Київської обласної державної адміністрації протягом 13-15 листопада закупив і висадив 825 декоративних дерев та кущів у 5 населених пунктах області. Роботи з озеленення були проведені у м. Тетіїв, м. Сквира, с. Горобіївка Свирського району, с. Бишівка Макарівського району та м. Біла Церква. До заходів з озеленення, окрім працівників комунальних служб […]

Листопад 15, 2019

Легендарній велошколі «Промінь» – 50!

Свій ювілей Київська обласна спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа олімпійського резерву «Промінь» відзначила в Київському обласному музично-драматичному театрі ім. П. Саксаганського в Білій Церкві. За півстоліття школою пройдено шлях від секції з велосипедного спорту до спеціалізованої школи олімпійського резерву, школи вищої категорії, яка в Рейтингу-2017 серед спеціалізованих дитячо-юнацьких шкіл олімпійського резерву посідає перше місце. В рамках […]

Листопад 15, 2019

Для забезпечення громадського порядку: КОДА посилює співпрацю з Нацполіцією

Управління з питань оборонної роботи та взаємодії з правоохоронними органами Київської ОДА та Головне управління Національної поліції в Київській області підписали договір про передачу на зберігання з правом використання 50 переносних  DMR радіостанцій. Підписання відбулося 15 листопада під час виїзної робочої зустрічі керівництв КОДА та ГУ НП в Київській області. Заступник голови облдержадміністрації Дмитро Назаренко, начальник […]

Листопад 15, 2019

Військові комісари Київщини обговорили хід проведення осіннього призову-2019

Про організацію та проведення призову громадян України на строкову військову службу восени 2019 року говорили під час засідання координаційної наради. Захід відбувся під керівництвом заступника голови Київської ОДА Дмитра Назаренка на базі обласного військового комісаріату. Участь у нараді взяли військовий комісар Київського обласного військового комісаріату Юрій Максимів, начальник управління з питань оборонної роботи та взаємодії […]