Жовтень 7, 2019

Соціальні об’єкти Київщини готові до опалювального сезону на 100%

Про готовність обласних служб, органів виконавчої влади та місцевого самоврядування до дій в осінньо-зимовий період 2019/2020 року говорили сьогодні під час он-лайн наради, яку провів голова Київської обласної державної адміністрації Михайло Бно-Айріян.

Зокрема, обговорили стан готовності галузей господарського комплексу області, автомобільних доріг загального користування державного та місцевого значення, а також готовність служб реагування на надзвичайні ситуації в зимовий період.

Так, станом на 7 жовтня комплексну підготовку житлового фонду, об’єктів соціально-культурного призначення, теплопостачання та водопровідно-каналізаційного господарства можна вважати завершеною. Зокрема, у житловому фонді: комплексно підготовлено 6960 житлових будинків, відремонтовано 99,2% покрівель, 1048 опалювальних систем, 973 одиниці систем холодного водопостачання. Для забезпечення теплом, підготовлено 1358 котелень (99,8%), заготовлено 10,7 тис тонн вугілля. Теплопостачальними підприємствами  проведено пробні пуски котелень.

Повністю завершено виконання запланованих заходів на об’єктах водопровідно-каналізаційного господарства. Також стовідсотково підготовлено об’єкти соціально-культурного призначення: 865 закладів освіти, 492 дошкільних навчальних закладів та 762 заклади охорони здоров’я (лікарні, поліклініки, ФАП). За оперативною інформацією прийняті рішення та за заявами керівників вже підключені до опалення об’єкти соціальної сфери у Бородянському, Рокитнянському, Броварському районах та м. Славутич.

Для забезпечення належного експлуатаційного утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення в зимовий період планується заготовити 148 000 т піщано-соляної суміші. Наразі укладено договори щодо поставки технічної солі та фрикційних матеріалів. Вже заготовлено близько 35 500 т фрикційних матеріалів, 4400 т технічної солі та 16 600 т піщано-сольової суміші. У зимовий період заплановано задіяти близько 292 одиниць техніки, а саме: снігоочисної – 176 одиниць; піскорозкидальної – 116 одиниць. Разом з тим заплановано укласти додаткові договори на оренду важкої буксирувальної техніки в кількості 40 одиниць, яка буде задіяна в разі надзвичайних ситуацій.

Для реагування на надзвичайні ситуації, характерні для зимового періоду готові в ГУ ДСНС у Київській області. Зокрема, може бути залучено 56 одиниць техніки підвищеної прохідності та 3 одиниці техніки, яку можна використовувати в якості тягачів, 34 електростанції, а також в підрозділах Головного управління у постійній готовності 25 наметів та 6 пересувних мобільний пунктів обігріву. Службою опрацьовано питання по розміщенню стоянок транзитного великовантажного транспорту на під’їздах до м. Києва по Чернігівському, Харківському, Дніпропетровському, Одеському та Житомирському напрямках – 59 майданчиків для відстою транспортних засобів. На автомобільних дорогах державного значення визначено 15 проблемних ділянок (спуски-підйоми).

Задля оперативного реагування всіх служб області та координації дій в зимовий період, вирішили 25 жовтня провести засідання обласної комісії з питань ТЕБ та НС, на якій визначити відповідальних.

Читайте також

Травень 30, 2020

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ПОШИРЕННЯ КОРОНАВІРУСНОЇ ІНФЕКЦІЇ COVID-19 СТАНОМ НА 30 ТРАВНЯ

За даними Київського обласного лабораторного центру, в області 30 травня 2020 року на 10:00 офіційно підтверджено 1556 випадків захворювання на коронавірус (у т.ч. 123 дитини та 287 медпрацівників (за весь період). Нових випадків за останню добу – 21. Лабораторно підтверджені випадки: – в Обухівському р-ні – 237 (м. Обухів -​ 112, смт Козин – 25, […]

Травень 30, 2020

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19

За даними Центру громадського здоров’я, станом на 9:00 30 травня в Україні 23204 лабораторно підтверджені випадки COVID-19, з них 696 летальних, 9311 пацієнтів одужало. Загалом захворіли 1700 дітей та 4475 медиків. За добу зафіксовано 393 нові випадки. Наразі коронавірусна хвороба виявлена: Вінницька область — 958 випадків; Волинська область — 887 випадків; Дніпропетровська область — 933 […]

Травень 29, 2020

ВІДБУЛАСЯ ОПЕРАТИВНА НАРАДА КЕРІВНИКА ОБЛАСТІ З СИЛОВИМ БЛОКОМ

У зв’язку із надзвичайною подією, яка сталася сьогодні вранці у м. Бровари, Василь Володін, тимчасово виконуючий обов’язки голови Київської обласної державної адміністрації, зібрав оперативну нараду із силовим блоком області (прокурор Максим Киричук, начальник поліції Андрій Нєбитов, начальник управління стратегічних розслідувань у Київській області Володимир Нідзельський, міський голова м. Броварів Ігор Сапожко та інші). Учасники наради […]

Травень 29, 2020

Встановлені збитки, спричинені перестрілкою в Броварах

Заступник голови Київської обласної державної адміністрації Андрій Лісовик сьогодні, 29 травня, відвідав м. Бровари. На місці він проінспектував наслідки, що були спричиненні ранковим інцидентом. Перевіривши результати роботи комісії житлово-комунального господарства Броварської міської ради А. Лісовик надав відповідні доручення департаментам КОДА щодо взаємодії для допомоги постраждалим громадянам. За результатами огляду складений відповідний акт. «Разом з комісією […]