Січень 23, 2019

Семінар-навчання у Бучанській міській об’єднаній територіальній громаді

22 січня 2019 року в приміщені Бучанської міської ради відбувся семінар-нарада з представниками Бучанської міської об’єднаної територіальної громади, захід проводила завідувач сектору методології та організації роботи з обслуговування громадян Ірина Арестенко.

На зустрічі були присутні: заступник міського голови Тарас Шаправський,  Гаврилівський староста Олег Покрасьон, староста Блиставиці Світлана Микиша, представник Управління праці, соціального захисту та захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи Бучанської міської ради Ольга Сирота та заступник начальника Ірпінського об’єднаного управління Фонду Київщини Оксана Марченко.

Під час заходу обговорювалися питання пенсійного забезпечення та соціального страхування, зокрема, щодо нарахування пенсії, обчислення страхового стажу, складових отриманої пенсії після впровадження пенсійної реформи та особливостей пенсійного забезпечення різних верств населення.

Також, особливу увагу Ірина Арестенко приділила окремим аспектам  перерахунку пенсії з 1 грудня 2018 року, та звернула увагу на переваги реєстрації  громадян на веб-порталі електронних послуг ПФУ.

Окремо було висвітлено питання щодо легалізації заробітної плати. Під час виступу було наголошено, що працівники, які отримують зарплату «в конверті» виконують трудові обов’язки нелегально та залишаються соціально незахищеними, адже, легальна, своєчасна та в повному обсязі сплата єдиного соціального внеску на загальнообов’язкове соціальне страхування роботодавців за своїх працівників, являється запорукою достойної пенсії.

Водночас присутні мали змогу поставити питання, які їх цікавили та отримати кваліфіковану відповідь.

Метою даних зустрічей є навчити працівників територіальних громад основам пенсійного законодавства, задля фахових консультацій громадян, які звертаються до них з питань пенсійного забезпечення.

Подібні заходи регулярно проводяться в усіх територіальних громадах області.

Учасникам заходу було роздано інформаційні та інструктивні  матеріали.

Інформація ГУ ПФУ у Київській області

Читайте також

Квітень 24, 2019

Стан виплати заробітної плати на контролі Київської облдержадміністрації

В Київській обласній державній адміністрації під головуванням директора департаменту соціального захисту населення Ігоря Мещана відбулося засідання тимчасової комісії облдержадміністрації з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат. В роботі комісії взяли участь керівники органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування та керівники підприємств-боржників із виплати заробітної плати і сплати […]

Квітень 24, 2019

«Сумнівні» борги за газ не впливатимуть на субсидію

Незаконні донарахування в платіжках споживачів додаткових обсягів природного газу за приведення до стандартних умов не братимуться до уваги управліннями соціального захисту населення під час перепризначення у травні субсидій на новий рік. Міністерство соціальної політики України, враховуючи позицію НКРЕКП про неправомірність дій операторів газорозподільчих мереж, ініціювало зміни до Постанови КМУ № 848. Вони передбачають право субсидіантів […]

Квітень 23, 2019

Прем’єр-міністр України особисто перевірив трасу Київ-Одеса

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман особисто перевірив стан ремонту дороги М-05 Київ-Одеса на ділянці 128-143 км. До перевірки долучився також Міністр інфраструктури Володимир Омелян, Голова Київської ОДА Олександр Терещук та в.о. Держагенства автомобільних доріг України Славомір Новак. Уряд України та всі дорожні служби виконують урядову програму капітального ремонту доріг до 2022 року, яка передбачає суттєвепідвищення якості […]

Квітень 23, 2019

АНОНС: 7 травня Державний архів Київської області відкриє виставку «НепрOSTі листи»

7 травня 2019 року Державний архів Київської області відкриє виставку документів остарбайтерів з Київщини «НепрOSTі листи», на якій недоставлені листи знайдуть своїх адресатів. Історико-документальний і громадський проект Державного архіву Київської області «НепрOSTі листи» присвячений Дню пам’яті та примирення та 75-й річниці вигнання нацистських окупантів з України. Крім історико-документальної виставки, проектом передбачене виявлення недоставлених листів остарбайтерів […]