Листопад 8, 2019

Ремонт дороги на ділянці Глибоке-Городище в пріоритеті на 2020 рік — ОДА

Очільник Київської облдержадміністрації Олексій Чернишов вислухав звернення мешканців села Городище Бориспільського району щодо ремонту дороги С100405 Глибоке-Городище-/Н-08/.

Це сталося під час першого приймання громадян, що відбулось у середу, 6 листопада. За словами заявників, щодня цим маршрутом курсує шкільний автобус. Проблема полягає також у тому, що дуже важко знайти водія, який би брав на себе відповідальність за перевезення дітей пошкодженою дорогою.

«Нам потрібно побудувати дорогу, і це головне. Давайте на цьому зосередимося. Ми внесемо проєкт у бюджет, захистимо його, та у 2020 році у вас з’являється дорога», — резюмував голова КОДА.

У свою чергу, в.о. директора Департаменту регіонального розвитку облдержадміністрації Валерій Кравчук запевнив, що це питання буде пріоритетним на наступний рік у межах доведеного фінансування.

Довідка

Дорога, зокрема, ділянка Глибоке-Городище було передано «Укравтодором» до КОДА у січні 2018 році. З відтоді її балансоутримувачем визначено Департамент регіонального розвитку.

Ремонти автомобільних доріг зі схожими ділянками здійснювалися в межах Митного експерименту, який діяв із 2015 року до кінця минулого року.

Станом на липень 2018 року Департаментом було виготовлено проєктно-кошторисну документацію (ПКД) та проведено процедуру відкритих торгів із визначенням переможця щодо проведення поточного середнього ремонту автомобільної дороги С100405 Глибоке-Городище-/Н-08/ на проблемній ділянці (км 3+100 – км 5+80).

На час отримання ПКД фінансування цієї дороги у вигляді субвенцій із державного бюджету не передбачалося. Тому коштів на проведення ремонтних робіт до кінця 2018 року так і не було виділено.

Теги

Читайте також

Лютий 15, 2020

Звернення Олексія Чернишова до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав

Шановні учасники бойових дій! Щорічно 15 лютого, у річницю виведення військ з Афганістану, ми відзначаємо День вшанування учасників бойових дій на території інших держав. У цей знаменний День ми вклоняємось та віддаємо глибоку шану усім без винятку – офіцерам і генералам, солдатам і рядовим, робітникам та службовцям. Усі тим, хтопройшовши вогняне горнило бойових дій у […]

Лютий 14, 2020

Функціонування малодіяльних залізничних станцій обговорили в Київській облдержадміністрації

12 лютого відбулася селекторна нарада під головуванням заступника Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Тараса Висоцького щодо малодіяльних залізничних станцій з відвантаження сільськогосподарської продукції. Участь у роботі взяв заступник голови облдержадміністрації Василь Володін, представники департаменту агропромислового розвитку ОДА, сільських рад та сільськогосподарські виробники. Присутні обговорили функціонування малодіяльних залізничних станцій, їх фінансування, здорожчання вартості вантажних перевезень […]

Лютий 14, 2020

День вшанування учасників бойових дій на території інших держав

Напередодні 31-річниці виведення радянських військ з Афганістану у Національному музеї-заповіднику «Битва за Київ у 1943 році» відбувся захід по вшанування Пам’яті та Подвигу воїнів – афганців та відкрито нову виставку «Афганістан – без права на забуття». Згідно з Указом Президента України від 11.02.2004 року – 15 лютого в Україні відзначається як «День вшанування учасників бойових дій на […]

Лютий 14, 2020

АНОНС: Навчання з ліквідації та локалізації наслідків вибуху природного газу пройдуть на Київщині

18 лютого на Київщині будуть проводитись масштабні навчання з ліквідації та локалізації наслідків вибуху природного газу при взаємодії служб різних відомств Київської області. Головне завдання учбових тренувань відпрацювання злагодженості дій бригад аварійно-диспетчерської служби АТ «Київоблгаз» з відділенням ГУ ДСНС України у Київській обл, відділенням ГУ НП у Київській обл, ПрАТ «Київобленерго» та невідкладної медичної допомоги. […]