Листопад 8, 2019

Ремонт дороги на ділянці Глибоке-Городище в пріоритеті на 2020 рік — ОДА

Очільник Київської облдержадміністрації Олексій Чернишов вислухав звернення мешканців села Городище Бориспільського району щодо ремонту дороги С100405 Глибоке-Городище-/Н-08/.

Це сталося під час першого приймання громадян, що відбулось у середу, 6 листопада. За словами заявників, щодня цим маршрутом курсує шкільний автобус. Проблема полягає також у тому, що дуже важко знайти водія, який би брав на себе відповідальність за перевезення дітей пошкодженою дорогою.

«Нам потрібно побудувати дорогу, і це головне. Давайте на цьому зосередимося. Ми внесемо проєкт у бюджет, захистимо його, та у 2020 році у вас з’являється дорога», — резюмував голова КОДА.

У свою чергу, в.о. директора Департаменту регіонального розвитку облдержадміністрації Валерій Кравчук запевнив, що це питання буде пріоритетним на наступний рік у межах доведеного фінансування.

Довідка

Дорога, зокрема, ділянка Глибоке-Городище було передано «Укравтодором» до КОДА у січні 2018 році. З відтоді її балансоутримувачем визначено Департамент регіонального розвитку.

Ремонти автомобільних доріг зі схожими ділянками здійснювалися в межах Митного експерименту, який діяв із 2015 року до кінця минулого року.

Станом на липень 2018 року Департаментом було виготовлено проєктно-кошторисну документацію (ПКД) та проведено процедуру відкритих торгів із визначенням переможця щодо проведення поточного середнього ремонту автомобільної дороги С100405 Глибоке-Городище-/Н-08/ на проблемній ділянці (км 3+100 – км 5+80).

На час отримання ПКД фінансування цієї дороги у вигляді субвенцій із державного бюджету не передбачалося. Тому коштів на проведення ремонтних робіт до кінця 2018 року так і не було виділено.

Теги

Читайте також

Листопад 18, 2019

Київщина має потужний потенціал для запуску виробництва повного циклу – голова КОДА

Київська область має привабливі виробничі об’єкти, які здатні залучити в українську економіку інвестиції, створити нові робочі місця та забезпечити зростання ВВП. Про це заявив голова Київської облдержадміністрації Олексій Чернишов під час робочої поїздки до Білої Церкви 18 листопада. Очільник області ознайомився з роботою деяких підприємств, зокрема Індустріального парку «Біла Церква» — інвестиційного проєкту, мета якого […]

Листопад 18, 2019

Олексій Чернишов відвідав «Університет ІІІ віку» в Білій Церкві

Голова Київської обласної державної адміністрації Олексій Чернишов на зустрічі з міським головою Білої Церкви Геннадієм Диким підтримав ідею створення територіальних центрів надання послуг та відзначив важливість підтримки соціальних проєктів Функціонування подібних закладів є однією з ключових складових плану з реалізації «Стратегії державної політики з питань здорового та активного довголіття населення на період до 2022 року». […]

Листопад 18, 2019

Голова КОДА затвердив графік особистого прийому громадян

Голова Київської обласної державної адміністрації Олексій Чернишов визначив графік проведення особистого прийому громадян керівництвом ОДА. Також було затверджено план виїзних прийомів. Відповідно до змін, внесених в розпорядження голови Київської облдержадміністрації від 18 липня 2019 року № 436 «Про затвердження графіків проведення особистого прийому громадян керівництвом Київської облдержадміністрації», голова КОДА Олексій Чернишов прийматиме громадян в приміщенні […]

Листопад 15, 2019

На Київщині протягом двох днів висадили понад 800 зелених насаджень

Департамент екології та природних ресурсів Київської обласної державної адміністрації протягом 13-15 листопада закупив і висадив 825 декоративних дерев та кущів у 5 населених пунктах області. Роботи з озеленення були проведені у м. Тетіїв, м. Сквира, с. Горобіївка Свирського району, с. Бишівка Макарівського району та м. Біла Церква. До заходів з озеленення, окрім працівників комунальних служб […]