Листопад 9, 2018

Привітання голови Київської облдержадміністрації Олександра Терещука з Днем української писемності та мови

Шановні мешканці Київщини!

Щиро вітаю вас із Днем української писемності та мови – основи духовного багатства та найціннішого надбання нашого народу, що в усі часи було важливим чинником національного самоствердження українців.

Так історично склалося, що наша велична та нескорена мова гартувалася протягом тисячолітньої історії. Українське слово відточувалося творчістю та набирало сили завдяки найталановитішим українським письменникам. Дякуючи цьому, сьогодні українці мають безцінний дар – одну з наймилозвучніших і найкрасивіших мов світу.

Нині, в час коли Україна знову відстоює свою самобутність та суверенітет, українські захисники об’єдналися у боротьбі за високі цінності нашого народу, серед яких – рідна мова.

Впевнений, що саме єдина державна мова є запорукою нашої згуртованості та могутньою зброєю у протистоянні спробам руйнування України.

Ми разом будуємо незалежну, справді вільну країну, де почесна місія і святий обов’язок кожного громадянина – докладати максимум зусиль для всебічної підтримки державності мови, зростання її престижу на теренах рідної держави та подальшого розвитку серед розвинених мов світу. Адже мова – це душа нації, її генетичний код і тільки від нас залежить, якими побачить українців світ.

Щиро вірю, що рідне слово для кожного українця за покликом власного сумління та гідності буде оберегом і духовним джерелом життя.

Бажаю всім миру і злагоди, достатку і нових здобутків на благо рідної Київщини, рідної України.

З повагою

Голова Київської обласної державної адміністрації       Олександр Терещук

Читайте також

Січень 18, 2019

«Полум’я ДАПу в наших серцях»: на Київщині вшанували захисників Донецького Аеропорту

В Національному музеї-заповіднику «Битва за Київ у 1943 році» пройшов обласний захід з нагоди відзначення Всеукраїнського дня пам’яті героїв-кіборгів «Полум’я ДАПу в наших серцях». Вшанування відбулося за участі воїнів-кіборгів та родичів загиблих у ДАПі захисників України, волонтерів, Міністра у справах ветеранів війни Ірини Фріз, голови Київської обласної державної адміністрації Олександра Терещука, народного депутата Володимира Ар’єва, […]

Січень 18, 2019

Фотодокументальна онлайн виставка до 100-річчя Акту Злуки: «УКРАЇНСЬКА СОБОРНІСТЬ: ВИТОКИ»

Цьогоріч народ України відзначає 100-річчя видатної історичної події – проголошення об’єднання Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки в єдину незалежну державу. Урочисте проголошення Акту Злуки між УНР і ЗУНР в єдину соборну державу відбулося 22 січня 1919 року на Софійському майдані у Києві. Та ідея об’єднання західної та східної України в одну соборну державу мала […]

Січень 18, 2019

У Рокитнянському районі відбулося чергове засідання Ради регіонального розвитку

17 січня 2019 року в Рокитнянському районі відбувся черговий виїзд Ради регіонального розвитку з питань обговорення перспективного плану розвитку територій в населених пунктах району. Цього дня перший заступник голови Рокитнянської районної державної адміністрації – заступник голови Ради регіонального розвитку Олег Приліпко та інші члени Ради прийняли участь в обговоренні проблемних питань Маківської, Ромашківської та Бушівської […]

Січень 17, 2019

У 2018 році надходження до бюджетів ОТГ Київської області збільшилися на 24%

Об’єднані територіальні громади Київської області демонструють високі темпи зростання прибутків. У 2018 році надходження до бюджетів ОТГ області в середньому збільшилися на 24% (у порівнянні з 2017 роком) і склали 429 млн. 121 тис. 700 грн. Найкращі показники у Студениківській ОТГ, де надходження до бюджету збільшилися на 60%. На понад 30% зросли бюджети Медвинської, Дівичківської […]