Листопад 9, 2018

Привітання голови Київської облдержадміністрації Олександра Терещука з Днем української писемності та мови

Шановні мешканці Київщини!

Щиро вітаю вас із Днем української писемності та мови – основи духовного багатства та найціннішого надбання нашого народу, що в усі часи було важливим чинником національного самоствердження українців.

Так історично склалося, що наша велична та нескорена мова гартувалася протягом тисячолітньої історії. Українське слово відточувалося творчістю та набирало сили завдяки найталановитішим українським письменникам. Дякуючи цьому, сьогодні українці мають безцінний дар – одну з наймилозвучніших і найкрасивіших мов світу.

Нині, в час коли Україна знову відстоює свою самобутність та суверенітет, українські захисники об’єдналися у боротьбі за високі цінності нашого народу, серед яких – рідна мова.

Впевнений, що саме єдина державна мова є запорукою нашої згуртованості та могутньою зброєю у протистоянні спробам руйнування України.

Ми разом будуємо незалежну, справді вільну країну, де почесна місія і святий обов’язок кожного громадянина – докладати максимум зусиль для всебічної підтримки державності мови, зростання її престижу на теренах рідної держави та подальшого розвитку серед розвинених мов світу. Адже мова – це душа нації, її генетичний код і тільки від нас залежить, якими побачить українців світ.

Щиро вірю, що рідне слово для кожного українця за покликом власного сумління та гідності буде оберегом і духовним джерелом життя.

Бажаю всім миру і злагоди, достатку і нових здобутків на благо рідної Київщини, рідної України.

З повагою

Голова Київської обласної державної адміністрації       Олександр Терещук

Читайте також

Липень 18, 2019

Голова КОДА виступив з ініціативою нової комплексної перевірки підприємств-забруднювачів в Узині

Голова Київської обласної державної адміністрації Михайло Бно-Айріян з робочим візитом відвідав Узинську ОТГ. Очільник Київщини прибув аби розібратися з екологічною ситуацією, на яку йому поскаржилися місцеві жителі. У ході візиту відбулася зустріч Михайла Кареновича з громадою Узина з вирішення проблемних питань, зокрема з приводу забруднення довкілля місцевими підприємствами ТДВ «Узинський цукровий комбінат» та ТОВ «Узин […]

Липень 18, 2019

Представлено нового очільника поліції Київщини

Голова Київської облдержадміністрації Михайло Бно-Айріян та голова Національної поліції України Сергій Князєв представили новопризначеного керівника Головного управління Національної поліції в Київській області. Ним став Андрій Анатолійович Нєбитов. До цього він обіймав посаду заступника начальника обласного управління поліції. Вітаючи нового керівника поліції, голова КОДА наголосив на потребі спільної відбудови іміджу поліції та попросив Андрія Нєбитова «зосередитися […]

Липень 17, 2019

Алла Шкуро провела робочу зустріч щодо діяльності Вишкільного пластового центру

Під головуванням заступника голови Київської обласної державної адміністрації Алли Шкуро відбулася робоча зустріч щодо діяльності Вишкільного пластового центру. У ході роботи було обговорено питання фінансування діяльності закладу. Заступник голови Київської облдержадміністрації зауважила, що Вишкільний пластовий центр має стратегічне значення для розвитку молодіжної політики та національно-патріотичного виховання молоді області. «Центр є ключовою базою для розвитку потенціалу […]

Липень 17, 2019

Президент підпише указ щодо боротьби з рейдерством у сфері реєстрації

Президент України Володимир Зеленський разом із керівництвом Офісу Президента відвідав село Путрівка Київської області аби пересвідчитися у правдивості інформації щодо незаконної діяльності місцевого комунального реєстратора, яка надійшла йому напередодні. Участь у візиті також взяли перший заступником міністра юстиції України Олена Сукманова та голова Київської облдержадміністрації Михайло Бно-Айріян. Як з’ясувалося, у приміщенні, де за документами перебуває […]