Листопад 9, 2018

Привітання голови Київської облдержадміністрації Олександра Терещука з Днем української писемності та мови

Шановні мешканці Київщини!

Щиро вітаю вас із Днем української писемності та мови – основи духовного багатства та найціннішого надбання нашого народу, що в усі часи було важливим чинником національного самоствердження українців.

Так історично склалося, що наша велична та нескорена мова гартувалася протягом тисячолітньої історії. Українське слово відточувалося творчістю та набирало сили завдяки найталановитішим українським письменникам. Дякуючи цьому, сьогодні українці мають безцінний дар – одну з наймилозвучніших і найкрасивіших мов світу.

Нині, в час коли Україна знову відстоює свою самобутність та суверенітет, українські захисники об’єдналися у боротьбі за високі цінності нашого народу, серед яких – рідна мова.

Впевнений, що саме єдина державна мова є запорукою нашої згуртованості та могутньою зброєю у протистоянні спробам руйнування України.

Ми разом будуємо незалежну, справді вільну країну, де почесна місія і святий обов’язок кожного громадянина – докладати максимум зусиль для всебічної підтримки державності мови, зростання її престижу на теренах рідної держави та подальшого розвитку серед розвинених мов світу. Адже мова – це душа нації, її генетичний код і тільки від нас залежить, якими побачить українців світ.

Щиро вірю, що рідне слово для кожного українця за покликом власного сумління та гідності буде оберегом і духовним джерелом життя.

Бажаю всім миру і злагоди, достатку і нових здобутків на благо рідної Київщини, рідної України.

З повагою

Голова Київської обласної державної адміністрації       Олександр Терещук

Читайте також

Листопад 16, 2018

Алла Арешкович взяла участь у Всеукраїнській нараді з питань реформ охорони здоров’я

Cьогодні, 16 жовтня, у Вінниці відбулася Всеукраїнська нарада з питань реформи охорони здоров‘я під головуванням прем‘єр-міністра України Володимира Гройсмана. В заході взяла участь заступник голови Київської ОДА Алла Арешкович. Під час зустрічі Глава уряду закликав органи місцевої влади максимально інвестувати в покращення сервісу та якості медичних послуг. Окрім цього, серед пріоритетних завдань зазначено: -завершення реформи […]

Листопад 16, 2018

На Київщині поширюється безбар’єрний простір: доступ забезпечено до 90 відсотків шкіл

На сьогодні установи та заклади системи соціального захисту населення, управління Пенсійного Фонду України, заклади державної служби зайнятості області повністю доступні для громадян з обмеженими можливостями (облаштовані пандусами, кнопками виклику, написами шрифтом Брайля). У 90% закладах загальної середньої освіти створено умови для безбар’єрного доступу до них дітей з обмеженими можливостями. Серед закладів охорони здоров’я Київської області […]

Листопад 16, 2018

Заступник голови Київської ОДА В’ячеслав Кучер провів черговий особистий прийом громадян

Керівництвом Київської обласної державної адміністрації систематично проводяться особисті прийоми громадян. 16 листопада проблемні питання жителів області під час особистого прийому громадян розглянув заступник голови Київської облдержадміністрації В’ячеслав Кучер. У роботі прийому також взяли участь директор департаменту соціального захисту населення Ігор Мещан, заступник начальника управління житлово-комунального господарства Лілія Резніченко, представники служби у справах дітей та відділу […]

Листопад 16, 2018

Вітання голови Київської ОДА Олександра Терещука з нагоди Дня працівників радіо, телебачення та зв’язку

Шановні працівники радіо, телебачення та зв’язку! Щиро вітаю вас із професійним святом! Незалежні та об’єктивні ЗМІ – запорука демократії в Україні. Демократія забезпечується наполегливою працею всіх, хто безпосередньо бере участь у створенні новин. Саме завдяки журналістам українці мають можливість отримувати правдиву інформацію, бути причетними до суспільних процесів у державі та за її межами. В час, […]