Січень 25, 2017

При Київській ОДА запрацював Офіс радників

У Київській області створено громадський науково-експертний Офіс радників при голові Київської обласної державної адміністрації Олександрові Горгану.

До Офісу радників ввійшли: академік НАН України Валерій Геєць, професор НАДУ при Президентові Володимир Вакуленко, заслужений діяч мистецтв України Василь Романчишин, народний депутат Ярослав Москаленко, професор Володимир Удовиченко, заслужений працівник сільського господарства Микола Пташник, заслужений працівник промисловості Олександр Сіренко, експерт з енергетичних питань Микола Штейнберг, заслужений лікар України Олег Ременнік та заслужений економіст Вікторія Романцова.

Офіс радників працюватиме над стратегією програми соціально-економічного і культурного розвитку Київщини, надаватиме компетентне бачення розвитку галузей та оперативний аналіз проектів рішень адміністрації. Працюватиме він як постійно діючий дорадчий орган.

Під час свого першого засідання Офіс погодив 10 пріоритетних напрямків роботи Київської обласної державної адміністрації на 2017 рік. Освіта та національно-патріотичне виховання молоді, активізація процесу децентралізації, енергоефективність, інвестиційна привабливість Київщини, будівництво доріг, транспортна реформа, медична реформа, безпека, екологія та утилізація сміття та  жорсткий контроль над надрокористуванням.

IMG_0859

За словами  академіка НАН України Валерія Гейця, ситуація в Україні та світі зумовлює до того, що для сталого економічного розвитку потрібно мати чітку стратегію регіонального розвитку. Геєць також наголосив на необхідності мінімізувати відтік кваліфікованих фахівців із Київщини.

Народний депутат Ярослав Москаленко, ініціатор створення в парламенті міжфракційного об’єднання “Київщина”, зазначає, що Київська область є локомотивом змін у державі й більшість змін починається саме із Київщини. «У мене великі очікування від роботи Офісу радників, у нас є досвід і бачення розвитку регіону, є розуміння і підтримка зі сторони обласної адміністрації. На сьогодні ми маємо величезну проблему в державі, деорганізацію всіх органів влади між собою, що призвело до некерованості, кожен біжить в свою сторону. Працюючи над питаннями Київської області, ми не тільки зможемо їх локально вирішувати, ми в стані давати пропозиції і  для держави»,– наголосив народний депутат.

IMG_0861

На думку депутата, в частині децентралізації область може стати експериментальним майданчиком, на базі якого випрацюються правила співіснування територіальних громад – супутників міст-мільйонників. І тоді на законодавчому рівні можна буде узгодити їх співпрацю в спільних інтересах.

Голова Київської обласної державної адміністрації Олександр Горган очікує від роботи Офісу радників фахових галузевих порад до програми соціально-економічного розвитку області на 2017 рік. «Мені за честь мати таких радників. Професіоналів з великим досвідом та системним баченням розвитку області в кожній із галузей», – наголосив О. Горган.

Водночас професор Василь Романчишин зауважив, що це вперше до підготовки стратегічних програм і рішень державна влада області залучає групу радників такого рівня. Він також наголосив на важливості національно-патріотичного виховання молоді, як основи змін в країні.

Керівником Офісу радників вибрано професора, колишнього мера м. Славутич Володимира Удовиченка.

 

Читайте також

Липень 15, 2019

Михайло Бно-Айріян з робочим візитом відвідав міста Ірпінь та Буча

Очільник Київської області Михайло Бно-Айріян з робочим візитом відвідав міста Ірпінь та Буча. На запрошення керівництва поліції Київщини Михайло Каренович завітав на  освітній захід, організований обласною поліцією для вихованців дитячого табору «Променистий»  – «Безпечне літо». Захід відбувся у Бучанському міському парку. Патрульна поліція, інспектори з ювенальної превенції, кінологічна служба, вибухотехніки та працівники ДСНС у розважальній […]

Липень 14, 2019

Перша робоча зустріч Михайла Бно-Айріяна з колективом КОДА

Голова Київської обласної державної адміністрації Михайло Бно-Айріян провів робочу нараду з колективом. Під час зустрічі познайомилися один з одним, обговорили організаційні питання та напрацювали подальший план роботи. Очільник КОДА зазначив, що робота є ефективною, коли колектив – це команда. «Тому почав сьогодні з елементарних речей – познайомився з усім колективом, поговорив про робочий процес та […]

Липень 12, 2019

Голова КОДА встановив 1 листопада 2019 року граничним терміном добудови Вишнівської ЗОШ №1

Голова Київської обласної державної адміністрації Михайло Бно-Айріян з робочим візитом відвідав м. Вишневе Києво-Святошинського району, де ознайомився з ходом будівництва ІІ черги Вишнівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1. Очільник Київщини оглянув приміщення школи та поспілкувався з представниками місцевої громади щодо проблемних питань. Зустріч відбувалася на базі освітнього закладу за участю уповноваженого президента з прав дитини […]

Липень 12, 2019

В Україні триває відбір команди на Ігри Нескорених 2020 у Гаазі

14 червня на сайті invictusgames.in.ua стартував прийом заявок від кандидатів до збірної, яка представить Україну на міжнародних Іграх Нескорених 2020 в Гаазі. Цього року до національної команди потраплять 20 чоловік — на 5 більше, ніж в минулі роки. Рішення про збільшення української квоти прийняла міжнародна Фундація Ігор Нескорених. Триватиме реєстрація на відбір до збірної України до 20 […]