Вересень 8, 2021

Президент: Сьогодні українській воєнній розвідці весь світ аплодує стоячи

Президент України Володимир Зеленський взяв участь в урочистостях з нагоди 29-ї річниці воєнної розвідки України та привітав розвідників з професійним святом.

Глава держави зауважив, що і в мирний час, і особливо в роки російської агресії саме воєнні розвідники відіграють ключову роль у захисті національних інтересів і державної безпеки. Вони залишаються непомітними для супротивника, але Українська держава завжди бачить, відзначає та цінує їх.

«З вами ми завжди бачимо, з вами ми завжди чуємо. Ми знаємо й діємо. З вами ми завжди здатні запобігти загрозам і здолати будь-які виклики. З вами ми завжди на кілька кроків попереду. І тому попереду на нас із вами чекає тільки перемога», – наголосив Президент.

За словами Володимира Зеленського, багато успішних операцій нашої воєнної розвідки залишаються невідомими широкому загалу, але цьогоріч увесь світ дізнався про високий рівень підготовки, майстерності та мужності наших розвідників після блискучого порятунку українців та громадян інших держав з Кабула. Завдяки продуманим та рішучим діям української розвідки, а також навичкам екіпажів транспортної авіації Повітряних сил ЗСУ було евакуйовано майже 700 осіб.

«Це унікальна, зразкова й блискуча операція. Сьогодні українській воєнній розвідці весь світ аплодує стоячи», – сказав Глава держави.

Президент наголосив, що в цій ситуації українські розвідники показали, у кого на нашій планеті найбільші серця.

«Для того щоб знайти та евакуювати людей, які фактично потрапили в пастку, спецпризначенці Головного управління розвідки Міністерства оборони України вийшли за межі контрольованої території аеропорту і в максимально небезпечній обстановці знаходили, забирали й рятували людей. Вони зробили те, на що не наважилась жодна інша евакуаційна місія жодної іншої країни», – зазначив він.

Володимир Зеленський зауважив, що спільні дії влади, зусилля й активна позиція Комітету з питань розвідки щодня посилюють спроможності всіх українських розвідників. За словами Глави держави, вагомим кроком для вдосконалення системи воєнної розвідки є ухвалення Закону «Про розвідку». Також особливу важливість має Стратегія воєнної безпеки України.

«Це перший за історію незалежності України стратегічний документ оборонного планування», – констатував Президент.

Також Володимир Зеленський наголосив, що ухвалена Національна розвідувальна програма на 2021-2025 роки має на меті розвиток і зміцнення розвідувальних спроможностей нашої держави.

«Ми маємо бачити ще краще, чути ще більше. Маємо дізнаватися все першими й до останньої літери. Маємо працювати 24/7. Викладатись не на 100, а на 200 відсотків. Бути не на один, а на десять кроків попереду», – зазначив Глава держави.

Президент додав, що українська воєнна розвідка прагне бути розвідкою майбутнього – високопрофесійною, високотехнологічною, високоточною.

«Для досягнення цієї мети були запроваджені передові методи збору, обробки, аналізу та передачі інформації, новітні підходи у відборі та підготовці кадрів, сучасні види озброєння й техніка нового покоління», – наголосив Глава держави.

За словами Володимира Зеленського, крім цього, посилено оперативні та агентурні спроможності, а також потенціал радіоелектронної, повітряної та космічної розвідки.

«Держава робить і надалі робитиме все, щоб наша воєнна розвідка зміцнювалась щодня», – зауважив Президент.

«Ваша інформація – надважлива. Ціна вашої помилки – надвисока. Саме тому ваша робота – надскладна. Але впевнений і знаю, що ваша сила – надпотужна. І мудрість – надглибока. А отже, ваша доля – панувати над зірками», – наголосив Володимир Зеленський, ще раз вітаючи розвідників з професійним святом.

Присутні вшанували пам’ять полеглих військових розвідників хвилиною мовчання.

Президент вручив розвідникам державні нагороди.

Також Глава держави оглянув зразки зброї та засоби розвідки, які перебувають на озброєнні у структурних підрозділах Головного управління розвідки Міністерства оборони.

Повідомляє Офіс Президента

Читайте також

Жовтень 26, 2021

Одразу п’ять нових дитсадків з’явиться на Київщині в 2022 році

У 2022 році на Київщині завершать будівництво паралельно п’яти нових дитсадків. Усі проєкти реалізуються в рамках програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво». Про це сьогодні, 26 жовтня, зазначив очільник Київської обласної державної адміністрації Василь Володін. «Київщина стрімко розбудовується. У нас збільшується кількість населення, адже попит оселитись в пристоличному регіоні залишається на високому рівні. Через це виникає гостра […]

Жовтень 26, 2021

У Кагарлику побудують басейн

У Кагарлику на Київщині стартували роботи з будівництва басейну. Завершити проєкт планують у 2022 році. Про це сьогодні, 26 жовтня, повідомив очільник Київської обласної державної адміністрації Василь Володін. «Розвиток спортивної Київщини є для нас одним із пріоритетних напрямків. Працюємо над тим, щоб створювати якісні спортивні локації по всій території регіону. У Кагарлику, наприклад, почали споруджувати басейн. Роботи […]

Жовтень 26, 2021

Захворювання на коронавірус виявили в 787 мешканців Київщини

Захворювання на коронавірус виявили в 787 осіб, у тому числі 46 дітей.Такими є дані обласного центру контролю та профілактики хвороб за минулу добу, 25 жовтня. У розрізі районів ситуація виглядає так: Білоцерківському районі – 161, у т.ч. 9 дітей (Білоцерківська МТГ – 75, з них 1 дитина (м. Біла Церква – 73, с. Дрозди – […]

Жовтень 26, 2021

Прийняття в експлуатацію об’єктів інспекторами ДІАМ здійснюється в межах трьох днів, раніше цей процес займав три місяці, — Олексій Чернишов

Інспектори Державної інспекції архітектури та містобудування розглядають документацію та виїжджають на перевірку об’єктів перед прийняттям їх в експлуатацію у межах трьох днів, хоча раніше цей процес займав до трьох місяців. Понад 140 об’єктів у результаті перевірки не отримали сертифікати про прийняття в експлуатацію через різні порушення — невідповідність проєктній документації, нормам у тому числі з інклюзивності тощо. […]