Жовтень 28, 2016

Президент Петро Порошенко представив нового голову Київської ОДА

Сьогодні, 28 жовтня, Президент України Петро Порошенко представив новопризначеного голову Київської обласної державної адміністрації Олександра Горгана громадсько-політичному та управлінському активу Київщини.

Офіційне представлення новопризначеного очільника Київщини відбулося за участю Першого заступника Глави Адміністрації Президента України Віталія Ковальчука, заступників голови Київської облдержадміністрації, керівників структурних підрозділів облдержадміністрації, голів райдержадміністрацій та міст обласного значення, а також інших запрошених.

Президент Петро Порошенко вручив новому керівнику Київської облдержадміністрації посвідчення та висловив переконання щодо успішної реалізації його позитивних напрацювань попередньої діяльності в новій якості.

img_8401

Під час свого виступу Петро Порошенко зазначив, що сьогодні вже можна підводити перші підсумки реформ.

«За два з половиною роки нам вдалося створити з нуля власну армію, яка є дуже важливим елементом нашої незалежності. Також ми створили міжнародну коаліцію, яка міцно забезпечує ізоляцію агресора і повну підтримку України. Але ми не можемо тішитись лише цими двома напрямками реформування нашої держави. Сектор оборони та безпеки і сектор зовнішньої політики, за які напряму відповідає Президент. Однак є вертикаль влади – обласні та районні адміністрації – і на них відповідальність за стимулювання проведення внутрішніх реформ нашої держави», – зазначив Петро Порошенко.

img_8376

Президент України окремо наголосив на важливості продовження процесу децентралізації та закликав активізувати процес добровільного створення об’єднаних територіальних громад. Він зазначив, що наразі вже запущено фінансову та бюджетну децентралізацію.

«Двадцять три роки українські місцеві бюджети були касами з виплати заробітної платні, з нульовим бюджетом розвитку і страшенними дефіцитами. Свої гроші місцеві бюджети з протягнутою рукою місяцями чекали у казначейства, а іноді давали хабарі для того, щоб витягнути свою власну зароблену копійку. Більшість в цьому залі це пам’ятають», – зазначив Глава держави.

За його словами, зараз бюджет розвитку громад зріс в п’ять разів. Президент також звернув увагу, що у грудні вже у 200 об’єднаних територіальних громадах будуть проходити вибори.

«Розширення прав та можливостей місцевого самоврядування має кореспондуватися зі збільшенням відповідальності», – додав Петро Порошенко.

img_8351

Президент нагадав про рішення Національної ради реформ щодо реформування податкової системи та запровадження змін із адміністрування податків, зокрема створення електронного кабінету платника податків, запровадження автоматичного відшкодування ПДВ, захист малого та середнього бізнесу тощо. Президент також нагадав про нещодавнє рішення підвищити мінімальну заробітну плату з 2017 року до 3200 грн.

У свою чергу, новопризначений голова Київської ОДА Олександр Горган подякував Президентові за довіру та запевнив присутніх у своїй відкритості та готовності працювати у єдиній команді з керівниками області усіх рівнів.

img_8430

«Для мене висока честь в цей доленосний час на такій відповідальній посаді виконати свій обов’язок перед рідною країною», – наголосив Олександр Горган.

img_8416

Читайте також

Листопад 18, 2019

Київщина має потужний потенціал для запуску виробництва повного циклу – голова КОДА

Київська область має привабливі виробничі об’єкти, які здатні залучити в українську економіку інвестиції, створити нові робочі місця та забезпечити зростання ВВП. Про це заявив голова Київської облдержадміністрації Олексій Чернишов під час робочої поїздки до Білої Церкви 18 листопада. Очільник області ознайомився з роботою деяких підприємств, зокрема Індустріального парку «Біла Церква» — інвестиційного проєкту, мета якого […]

Листопад 18, 2019

Олексій Чернишов відвідав «Університет ІІІ віку» в Білій Церкві

Голова Київської обласної державної адміністрації Олексій Чернишов на зустрічі з міським головою Білої Церкви Геннадієм Диким підтримав ідею створення територіальних центрів надання послуг та відзначив важливість підтримки соціальних проєктів Функціонування подібних закладів є однією з ключових складових плану з реалізації «Стратегії державної політики з питань здорового та активного довголіття населення на період до 2022 року». […]

Листопад 18, 2019

Голова КОДА затвердив графік особистого прийому громадян

Голова Київської обласної державної адміністрації Олексій Чернишов визначив графік проведення особистого прийому громадян керівництвом ОДА. Також було затверджено план виїзних прийомів. Відповідно до змін, внесених в розпорядження голови Київської облдержадміністрації від 18 липня 2019 року № 436 «Про затвердження графіків проведення особистого прийому громадян керівництвом Київської облдержадміністрації», голова КОДА Олексій Чернишов прийматиме громадян в приміщенні […]

Листопад 15, 2019

На Київщині протягом двох днів висадили понад 800 зелених насаджень

Департамент екології та природних ресурсів Київської обласної державної адміністрації протягом 13-15 листопада закупив і висадив 825 декоративних дерев та кущів у 5 населених пунктах області. Роботи з озеленення були проведені у м. Тетіїв, м. Сквира, с. Горобіївка Свирського району, с. Бишівка Макарівського району та м. Біла Церква. До заходів з озеленення, окрім працівників комунальних служб […]