Серпень 13, 2020

Президент оглянув Бориспільську лікарню після капремонту

Президент України Володимир Зеленський відвідав Бориспільську багатопрофільну лікарню інтенсивного лікування в Київській області та ознайомився з результатами ремонтних робіт, які тривали з минулого року за дорученням Глави держави. Разом з ним у медзакладі побували Міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов та голова Київської обласної державної адміністрації Василь Володін.

Очільник Київщини презентував результати ремонту в лікарні, ознайомив Президента та присутніх зі станом частини приміщень лікарні. Оглянули нове приймальне відділення з оглядовою кімнатою, палату добового перебування та протишокову палату інсультний блок та санітарне приміщення блоку неврологічного відділення, а також палату денного перебування дитячого відділення. Президент особисто перевірив, як діє система електронної черги у новому приміщенні реєстратури.

Наразі в лікарні завершені всі основні ремонтні роботи. Проведено капремонт інфекційного, приймального, поліклінічного відділень та оновлення фасадів з утепленням. Облаштовано дитячий та дорослий блоки інтенсивної терапії для невідкладної допомоги. Обладнано ендоскопічний кабінет, процедурну, спеціальне приміщення для магніторезонансної томографії (МРТ). Вперше в будівлі встановили автоматичну пожежну сигналізацію та систему оповіщення про пожежу. Залишається реконструювати лише пологове відділення. Це відбудеться до кінця року.

«З самого початку своєї каденції одну з найперших лікарень я відвідав у Борисполі. Ми бачили, які умови були раніше, і в якому стані була ця лікарня. Зараз ми бачимо зовсім іншу, сучасну лікарню», – сказав Володимир Зеленський.

Глава держави зауважив, що багато деталей потребують доопрацювання для подальшого покращення умов перебування пацієнтів. Також необхідно доставити до медзакладу всю необхідну сучасну техніку.

«З-за кордону отримаємо всю цю техніку. І я впевнений, що в наc буде прекрасна лікарня в Борисполі», – наголосив він.

Міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов зазначив, що оновлення Бориспільської лікарні – це ще один доказ позитивних змін у підході держави до оновлення медичної інфраструктури.

«Сьогодні ми пересвідчилися, що будь-які труднощі та обмеження відходять на другий план, коли мова йде про життя та здоров’я наших громадян», – наголосив Олексій Чернишов.

Він також додав, що в планах – будівництво та реконструкція 210 приймальних відділень у різних областях.

Голова Київської облдержадміністрації Василь Володін зауважив, що «забезпечення жителів області якісними медичними послугами з використанням сучасного обладнання є одним із пріоритетних завдань обласної влади.Відремонтована лікарня надасть змогу жителям Бориспільщини, яких наразі близько 118 тисяч, отримувати кваліфіковану медичну допомогу, створить комфортні умови праці для медперсоналу. Маємо й надалі працювати, щоб люди мали гідні умови в усіх сферах життя».

Повідомляє пресслужба КОДА

 

Читайте також

Вересень 29, 2020

Підприємства Київщини сплатили до Державного бюджету майже 2 млрд грн податку на прибуток

За період січень-серпень підприємства Київщини сплатили до Державного бюджету майже 2 млрд грн  податку на прибуток, збільшивши суму відрахувань на 15% або 261 мільйон гривень. Про це повідомили в ГУ ДПС у Київській області. Зокрема, найбільші суми забезпечили підприємства Києво-Святошинського району – 292,4 млн грн, Броварського – 237,6 млн грн та Бориспільського районів – 228,1 млн […]

Вересень 29, 2020

Київщина єдина в Україні ініціювала офіційну співпрацю з мобільними операторами

Київська область єдина в Україні започаткувала співпрацю з мобільними операторами на офіційному рівні. Наміри задекларували у відповідному меморандумі. Про це заявив голова ОДА Василь Володін сьогодні, 29 вересня, під час звітної пресконференції. «Ми розуміємо важливість оперативної та якісної комунікації у сучасному світі, тож поставили собі за мету покращити в області рівень надання послуг мобільного зв’язку […]

Вересень 29, 2020

Очільник Київщини Василь Володін: «За час епідемії коронавірусу точок доступу до кисню в лікарнях збільшили вдесятеро»

Для лікарень Київської області придбали нові точки доступу пацієнтів до кисню. У десять разів збільшити їх кількість вдалось лише за кілька місяців. Основні кроки в напрямі протидії поширенню хвороби голова ОДА Василь Володін озвучив журналістам сьогодні, 29 вересня, під час пресконференції. «Для ефективної боротьби з коронавірусом важливо було оптимально консолідувати всі можливі зусилля і забезпечити […]

Вересень 29, 2020

Презентовано інноваційні трансформації змісту та форм роботи Київського обласного територіального відділення МАН

Якою має бути сучасна  модель науково-освітнього простору в Малій академії наук учнівської молоді? Які нові конкурсні платформи та наукові проєкти очікують на  учасників освітнього процесу в системі позашкільної освіти дослідницько-екпериментального напряму? Ці та інші важливі питання були в полі зору учасників консалт-студії «Інноваційні трансформації змісту та форм роботи  Київського обласного територіального відділення МАН», що відбулася […]