Липень 19, 2018

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман відвідав з робочим візитом Київську область

Сьогодні, 19 липня, Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман відвідав з робочим візитом Київську область. Супроводжували Главу Уряду голова Київської обласної державної адміністрації Олександр Горган, перший заступник Міністра аграрної політики та продовольства України Максим Мартинюк, заступник Міністра аграрної політики та продовольства України Віктор Шеремета.

В рамках візиту на Київщину Володимир Гройсман ознайомився з роботою фермерського господарства ФГ «Тетяна 2011» в с. Усівка Згурівського району. Особливу увагу Голова Уряду приділив козиній фермі ФГ «Тетяна 2011» та виробництву фермерських продуктів з козиного молока ТМ «Zinka». Засновник фермерського господарства Василь Цвик детально представив гостям тваринницькі приміщення, де утримується поголів’я кіз, зупинившись на технології, санітарних та ветеринарних вимогах щодо утримання молочних кіз французьких порід в господарстві. Оглянули автоматизовану доїльну залу, апаратний цех по переробці молока та ознайомилися з процесами підготовки молока до розливу і переробки молочної сировини.

В с. Черевки на демонстраційному полі Прем’єр–міністр України ознайомився з технологією вирощування озимої пшениці та виробничими процесами, які направлені на створення сприятливих умов для росту і розвитку рослини, що призводять до підвищення продуктивності та одержання високих врожаїв цієї культури, забезпечення та покращення родючості ґрунту, зменшення впливу хімічних навантажень на навколишнє середовище. Не оминув своєю увагою Голова Уряду і яблуневий сад на площі 6 га на крапельному зрошуванні, в якому вирощується шість сортів зимових яблук.

Підсумовуючи результати візиту, Володимир Гройсман зауважив: «Агросектор – має важливе і ключове значення. Я зацікавлений в тому, аби подібних підприємств було більше, аби ми переробляли сировину, аби в селах була робота. Це все – запорука нашого успіху. Сьогодні аграрії формують 18% ВВП. А можемо дорости до 25% – і це досяжна мета. Разом з можливостями децентралізації це дає серйозну синергію».

Прем’єр-міністр запевнив, що Уряд продовжуватиме програми підтримки агровиробників. «І ситуація в селах буде рік від року покращуватися», – додав Глава Уряду.

Довідково

Загальне виробництво продукції сільського господарства Київської області в усіх категоріях господарств у січні-травні 2018 року становило +4,3%, у сільськогосподарських підприємствах – +5,7%, у господарствах населення – +0,5%. Обсяг продукції сільського господарства, виробленої у січні-травні 2018 року, становив, за розрахунками, 2,43 млрд грн (у постійних цінах 2010 року), у т. ч. сільськогосподарськими підприємствами – 1,798 млрд грн, господарствами населення – 632,4 млн грн. Область зайняла 2-е місце серед інших регіонів.

Частка області у загальному виробництві валової продукції сільського господарства в Україні за звітний період склала 8,9%. За темпами росту сільськогосподарського виробництва Київщина посідає 1-е місце серед областей України.

Фото Володимира Давиденка

Читайте також

Січень 24, 2019

У КОДА відбулася зустріч зі спостерігачами Спеціальної Моніторингової Місії ОБСЄ

Заступник голови Київської облдержадміністрації Дмитро Назаренко провів робочу зустріч зі спостерігачами Спеціальної Моніторингової Місії ОБСЄ в Україні за участі заступника голови Київського офісу Місії ОБСЄ Хатуна Мургулія та спостерігача Київського офісу Місії ОБСЄ Інгрід Госсінгер. В діалозі також взяв участь начальник управління культури, національностей та релігій КОДА Ігор Подолянець. Під час зустрічі присутні обговорили ключові […]

Січень 23, 2019

На Київщині відбулася краєзнавча конференція «Соборна Україна»

У приміщенні Фастівського навчально-виховного комплексу «Ліцей інформаційних технологій – Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 9» відбулася краєзнавча конференція «Соборна Україна», присвячена 100-річчю проголошення Акта Злуки Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки. Учасниками конференції стали близько 50 вихованців туристсько-краєзнавчих гуртків, юних краєзнавців, членів пошукових загонів закладів освіти області. Захід проводився з метою висвітлення історії […]

Січень 23, 2019

Семінар-навчання у Бучанській міській об’єднаній територіальній громаді

22 січня 2019 року в приміщені Бучанської міської ради відбувся семінар-нарада з представниками Бучанської міської об’єднаної територіальної громади, захід проводила завідувач сектору методології та організації роботи з обслуговування громадян Ірина Арестенко. На зустрічі були присутні: заступник міського голови Тарас Шаправський,  Гаврилівський староста Олег Покрасьон, староста Блиставиці Світлана Микиша, представник Управління праці, соціального захисту та захисту […]

Січень 23, 2019

Сергій Тимофєєв вручив Кубок переможцям Gavrily4 Masters

Урочисто привітав команду-призера 10-го ювілейного відкритого чемпіонату Києва та Київської області з плавання  «Гаврилич Мастерс» начальник Управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації Сергій Тимофєєв, вручивши здобутий Кубок представнику команди Сергію Фесенкуза здобуте третє місце. Нагадаємо, що змагання відбувалися в листопаді минулого року в броварській «Купаві». Змагалися плавці в категорії «Мастерс» на призи клубу ветеранів плавання та […]