Липень 19, 2018

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман відвідав з робочим візитом Київську область

Сьогодні, 19 липня, Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман відвідав з робочим візитом Київську область. Супроводжували Главу Уряду голова Київської обласної державної адміністрації Олександр Горган, перший заступник Міністра аграрної політики та продовольства України Максим Мартинюк, заступник Міністра аграрної політики та продовольства України Віктор Шеремета.

В рамках візиту на Київщину Володимир Гройсман ознайомився з роботою фермерського господарства ФГ «Тетяна 2011» в с. Усівка Згурівського району. Особливу увагу Голова Уряду приділив козиній фермі ФГ «Тетяна 2011» та виробництву фермерських продуктів з козиного молока ТМ «Zinka». Засновник фермерського господарства Василь Цвик детально представив гостям тваринницькі приміщення, де утримується поголів’я кіз, зупинившись на технології, санітарних та ветеринарних вимогах щодо утримання молочних кіз французьких порід в господарстві. Оглянули автоматизовану доїльну залу, апаратний цех по переробці молока та ознайомилися з процесами підготовки молока до розливу і переробки молочної сировини.

В с. Черевки на демонстраційному полі Прем’єр–міністр України ознайомився з технологією вирощування озимої пшениці та виробничими процесами, які направлені на створення сприятливих умов для росту і розвитку рослини, що призводять до підвищення продуктивності та одержання високих врожаїв цієї культури, забезпечення та покращення родючості ґрунту, зменшення впливу хімічних навантажень на навколишнє середовище. Не оминув своєю увагою Голова Уряду і яблуневий сад на площі 6 га на крапельному зрошуванні, в якому вирощується шість сортів зимових яблук.

Підсумовуючи результати візиту, Володимир Гройсман зауважив: «Агросектор – має важливе і ключове значення. Я зацікавлений в тому, аби подібних підприємств було більше, аби ми переробляли сировину, аби в селах була робота. Це все – запорука нашого успіху. Сьогодні аграрії формують 18% ВВП. А можемо дорости до 25% – і це досяжна мета. Разом з можливостями децентралізації це дає серйозну синергію».

Прем’єр-міністр запевнив, що Уряд продовжуватиме програми підтримки агровиробників. «І ситуація в селах буде рік від року покращуватися», – додав Глава Уряду.

Довідково

Загальне виробництво продукції сільського господарства Київської області в усіх категоріях господарств у січні-травні 2018 року становило +4,3%, у сільськогосподарських підприємствах – +5,7%, у господарствах населення – +0,5%. Обсяг продукції сільського господарства, виробленої у січні-травні 2018 року, становив, за розрахунками, 2,43 млрд грн (у постійних цінах 2010 року), у т. ч. сільськогосподарськими підприємствами – 1,798 млрд грн, господарствами населення – 632,4 млн грн. Область зайняла 2-е місце серед інших регіонів.

Частка області у загальному виробництві валової продукції сільського господарства в Україні за звітний період склала 8,9%. За темпами росту сільськогосподарського виробництва Київщина посідає 1-е місце серед областей України.

Фото Володимира Давиденка

Читайте також

Травень 25, 2019

На Київщині відзначили Міжнародний день сім’ї

Голова Київської ОДА Олександр Терещук взяв участь в урочистому святкуванні Міжнародного дня сім’ї, яке відбулось у селі Циблі Переяслав-Хмельницького району. З метою популяризації родинних відносин, привернення особливої уваги до питань влаштування на виховання в сім’ї дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування та з нагоди свята родин «Щастя бути разом» очільник Київщини вручив подарунки прийомним, патронатним і […]

Травень 24, 2019

«Україна є і буде!»: в Гостомелі відбулися урочистості з нагоди святкування 4-ої річниці створення військової частини

Голова Київської обласної державної адміністрації Олександр Терещук взяв участь в урочистих заходах із нагоди святкування 4-ї річниці з Дня створення військової частини 3018 в смт Гостомель. З метою вшанування мужності та героїзму захисників України і зміцнення патріотичного духу очільник області Олександр Терещук вручив військовим відзнаки голови Київської обласної державної адміністрації. «Цей підрозділ Нацгвардії бойовий. Ви […]

Травень 24, 2019

Зваблення дітей у мережі – як уважним дорослим впоратися з новим викликом

Міністерство соціальної політики України та Всеукраїнська благодійна організація „Український фонд „Благополуччя дітей” привертають увагу дорослих до проблеми зваблення дітей та підлітків у мережі Інтернет та способів  протистояти та протидіяти. Наше гасло: “Батьківство – це виклик. Будьте пильними, аби чогось не проґавити” «За оціночними даними Ради Європи, кожна п’ята дитина в Україні стикається з сексуальним насильством […]

Травень 24, 2019

На Київщині на 16% зменшився рівень безробіття серед молоді

Про це наголосив директор Київського обласного центру зайнятості Денис Дармостук. Зокрема, він зазначив, що станом на 1 травня 2019 року кількість безробітних з числа молоді скоротилася  на 0,8 тис. осіб, порівняно з минулим роком. Крім того, допомогу по безробіттю за січень-квітень 2019 року отримували 3,2 тис. молодих осіб. «Протягом навчального року наші фахівці регулярно проводять […]