Липень 19, 2018

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман відвідав з робочим візитом Київську область

Сьогодні, 19 липня, Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман відвідав з робочим візитом Київську область. Супроводжували Главу Уряду голова Київської обласної державної адміністрації Олександр Горган, перший заступник Міністра аграрної політики та продовольства України Максим Мартинюк, заступник Міністра аграрної політики та продовольства України Віктор Шеремета.

В рамках візиту на Київщину Володимир Гройсман ознайомився з роботою фермерського господарства ФГ «Тетяна 2011» в с. Усівка Згурівського району. Особливу увагу Голова Уряду приділив козиній фермі ФГ «Тетяна 2011» та виробництву фермерських продуктів з козиного молока ТМ «Zinka». Засновник фермерського господарства Василь Цвик детально представив гостям тваринницькі приміщення, де утримується поголів’я кіз, зупинившись на технології, санітарних та ветеринарних вимогах щодо утримання молочних кіз французьких порід в господарстві. Оглянули автоматизовану доїльну залу, апаратний цех по переробці молока та ознайомилися з процесами підготовки молока до розливу і переробки молочної сировини.

В с. Черевки на демонстраційному полі Прем’єр–міністр України ознайомився з технологією вирощування озимої пшениці та виробничими процесами, які направлені на створення сприятливих умов для росту і розвитку рослини, що призводять до підвищення продуктивності та одержання високих врожаїв цієї культури, забезпечення та покращення родючості ґрунту, зменшення впливу хімічних навантажень на навколишнє середовище. Не оминув своєю увагою Голова Уряду і яблуневий сад на площі 6 га на крапельному зрошуванні, в якому вирощується шість сортів зимових яблук.

Підсумовуючи результати візиту, Володимир Гройсман зауважив: «Агросектор – має важливе і ключове значення. Я зацікавлений в тому, аби подібних підприємств було більше, аби ми переробляли сировину, аби в селах була робота. Це все – запорука нашого успіху. Сьогодні аграрії формують 18% ВВП. А можемо дорости до 25% – і це досяжна мета. Разом з можливостями децентралізації це дає серйозну синергію».

Прем’єр-міністр запевнив, що Уряд продовжуватиме програми підтримки агровиробників. «І ситуація в селах буде рік від року покращуватися», – додав Глава Уряду.

Довідково

Загальне виробництво продукції сільського господарства Київської області в усіх категоріях господарств у січні-травні 2018 року становило +4,3%, у сільськогосподарських підприємствах – +5,7%, у господарствах населення – +0,5%. Обсяг продукції сільського господарства, виробленої у січні-травні 2018 року, становив, за розрахунками, 2,43 млрд грн (у постійних цінах 2010 року), у т. ч. сільськогосподарськими підприємствами – 1,798 млрд грн, господарствами населення – 632,4 млн грн. Область зайняла 2-е місце серед інших регіонів.

Частка області у загальному виробництві валової продукції сільського господарства в Україні за звітний період склала 8,9%. За темпами росту сільськогосподарського виробництва Київщина посідає 1-е місце серед областей України.

Фото Володимира Давиденка

Читайте також

Жовтень 23, 2018

На ринку праці Київщини доступно 33,3 тис. вакансій: найпопулярніші професії

Роботодавці проінформували центри зайнятості про наявність протягом січня-вересня 2018 року 33,3 тис. вакансій, що на 16% більше, ніж у такий же період 2017 року. Безпосередньо, Київській обласній службі зайнятості станом на 1 жовтня 2018 року роботодавці запропонували на 46 % більше вакансій ніж минулого року. Таких пропозицій нарахували 6,9 тис. одиниць. Крім того, 3,8 тис. — […]

Жовтень 23, 2018

Ви прославили Україну – Президент привітав переможців та призерів ІІІ юнацьких Олімпійських ігор

Президент Петро Порошенко привітав переможців та призерів ІІІ юнацьких Олімпійських ігор. «У змаганнях, в яких брали участь представники більше 200 країн, і коли Україна увійшла  в неофіційному заліку у десятку найкращих – це є ваш внесок в утвердження статусу України в світі», – наголосив Глава держави на зустрічі зі спортсменами та їх тренерами. «Дуже дякую […]

Жовтень 23, 2018

У Володарці провели традиційний ярмарок професій для випускників

У Володарському районному будинку культури на традиційному Ярмарку професій цього року зібралося 150 майбутніх випускників загальноосвітніх шкіл району та їх батьків. За словами учасників Ярмарку професій, проведений захід допоміг краще зорієнтуватись у власному професійному виборі, розширив їх світогляд та уявлення про діяльність та послуги служби зайнятості. Спеціалісти Володарського районного центру зайнятості спільно з навчальними закладами […]

Жовтень 23, 2018

Україна – Китай: найпривабливіші шляхи співпраці – це «зелені» проекти та переробка сміття

На масштабному форумі «Horasis China Meeting» у Києві Голова Держенергоефективності Сергій Савчук закликав керівників провідних китайських компаній брати активну участь в інвестуванні та реалізації проектів з енергоефективності, відновлюваної енергетики та переробки сміття в Україні. Як відомо, Китай – світовий лідер за обсягом інвестицій у відновлювану електроенергетику. За даними міжнародної організації «REN 21», у 2017 р. […]