Березень 4, 2021

Представники КОДА та бізнесу проаналізували можливості для прискореного розвитку громад регіону

Перший заступник голови Київської облдержадміністрації Дмитро Назаренко взяв участь в економічній конференції «Індустріальна релокація: можливості для прискореного розвитку громад та регіонів», яка відбулася 4 березня в м. Фастів.

В обговоренні питань інноваційного розвитку Київщини, розбудови інфраструктури індустріальних парків, створення виробничих кластерів та конкурентоспроможності регіону взяли участь представники Кабінету Міністрів України, Офісу із залучення та підтримки інвестицій, КОДА, місцевого самоврядування, бізнесу.

«Облдержадміністрація активно підтримує ініціативи щодо створення індустріальних парків, нових промислових зон  як перспективної форми взаємодії влади, бізнесу, інвесторів. На даний час на території області зареєстровано 9 індустріальних парків», – повідомив Дмитро Назаренко.

Він також зазначив, що саме підтримка розбудови інфраструктури індустріальних парків є одним з найважливіших пріоритетів Стратегії розвитку Київщини на наступні 7 років. Це завдання передбачає створення у територіальних громадах сприятливих умов для розвитку галузей промисловості з високою доданою вартістю на земельних ділянках промислового призначення. Виконання цього завдання неможливе без створення виробничих кластерів. Кластерна форма співпраці дозволяє об’єднувати індустрії, наукові центри навколо конкретних галузей і цим сприяти їх ефективному розвитку.

 

Як зазначила директорка департаменту економіки та цифровізації ОДА Наталія Погребна, світовий досвід показує, що саме виробничі кластери, у складі яких є індустріальні парки, повинні відіграти домінуючу роль для нової індустріалізації країни.

«На сьогодні важливим пріоритетом у роботі облдержадміністрації є підтримка ініціатив щодо створення кластерів. Зокрема, завдяки спільній діяльності департаменту та Агенції регіонального розвитку Київської області проводиться робота щодо сприяння розвитку в області аерокосмічного, меблевого кластерів, а також кластерів у сфері виробництва гумових та пластмасових виробів, будівельних матеріалів, авто- і мототранспорту, харчових технологій», – розповіла Н. Погребна.

Міський голова Фастова Михайло Нетяжук представив присутнім презентацію «Фастів – найкраще місце для Вашого бізнесу». Учасники конференції обговорили різні аспекти взаємодії підприємців та інвесторів, можливості реалізації інвестиційних проєктів на території Київщини.

«Маємо надію, що створення промислово-логістичних кластерів, розвиток індустріальних парків, стануть потужним чинником інноваційного розвитку територіальних громад, дозволять збільшити обсяги залучених інвестицій, як окремим громадам, так і області в цілому», – підбив підсумок перший заступник голови КОДА Дмитро Назаренко.

 

Читайте також

Квітень 13, 2021

У Київській ОДА затвердили план заходів щодо заборони вилову риби під час весняно-літнього нересту

Голова Київської обласної державної адміністрації Василь Володін підписав розпорядження, яким  затвердив план заходів з підготовки і проведення весняно-літньої нерестової заборони й охорони водних біоресурсів на рибогосподарських водних об’єктах регіону в 2021 році. План передбачає охорону риби на таких водоймах, як: – Київське та Канівське водосховища впродовж квітня-червня; – річки Рось та Роставиця упродовж квітня-травня; – річки Тетерів, […]

Квітень 13, 2021

На Київщині розпочинається вакцинація CoronaVac/Sinovac Biotec

Найближчими днями в Київській області розпочнеться щеплення вакциною CoronaVac/Sinovac Biotec, яку область отримала 13 квітня. Про це повідомив голова Київської облдержадміністрації Василь Володін. «Загалом Київський регіон отримав 11600 доз вакцини CoronaVac. Їх вистачить для щеплення 5800 осіб. Вакцина призначена для щеплення маломобільних груп населення, їхніх опікунів, працівників освіти, які будуть залучені до проведення зовнішнього незалежного […]

Квітень 13, 2021

11 туристичних магнітів Київщини ввійдуть до національного «Водного маршруту Дніпром»

Одразу 11 туристичних маршрутів Київщини ввійдуть до національного проєкту «Водний маршрут Дніпром». Про це зазначив голова Київської облдержадміністрації Василь Володін сьогодні, 12 квітня. «Розвиток туристичної сфери прямо пов’язаний з залученням інвестицій, вдосконаленням інфраструктури та покращенням транспортної логістики. Саме тому ми багато працюємо над створенням нових туристичних атракцій у нашому регіоні. Безпосередньо зараз наша область активно […]

Квітень 13, 2021

Анонс. Онлайн брифінг заступника голови КОДА

14 квітня заступник голови Київської облдержадміністрації Андрій Лісовик проведе онлайн-брифінг присвячений перебігу реалізації програми “Велике будівництво” на території Київщини. Час брифінгу: 14.00 Трансляцію дивіться на сторінці облдержадміністрації у Facebook.   Повідомляє пресслужба Київської ОДА