Грудень 3, 2019

Працівники музеїв Київщини обговорили перспективи розвитку сфери

У КЗ КОР «Київський обласний археологічний музей» пройшла VI Обласна наукова конференція «Археологія Київщини: дослідження та проблематика».

Участь у заході, який відбувся 29 листопада, взяли провідні фахівці у сфері археології та працівники музейної справи.

Відкриваючи урочисту частину конференції, начальник управління культури, національностей та релігій Київської обласної державної адміністрації Ігор Золотоверх привітав учасників та вручив обласні подяки працівникам музею за їх віддану роботу.

До вітань також долучилися представники Обухівської районної ради та фонду «Собор» (м. Київ), які передали музею особисті речі родичів Івана Франка для відділення у с. Халеп’ї.

У ході заходу від Київського обласного археологічного музею з науковими доповідями виступили Світлана Добровольська, Ольга Хуторна, Василь Карасьов та Оксана Бабчук. Вони розповіли про тисячолітню історію Халеп’я та Трипілля, а також про експонати з колекції музею.

КЗ КОР «Ржищівський археолого-краєзнавчий музей» представила Ольга Гудзій з доповіддю про артефакти Черняхівської культури, які зберігаються в музеї.

Доповідачі від НДЛ археології історико-філософського факультету Київського університету ім. Б. Грінченка Євген Слєсарєв, Марія Відейко, Тетяна Бондаренко та Михайло Відейко доповіли про розкопки, які проводили спільно з музеєм у Обухівському районі та околицях Трипілля у 2016-2018 роках. Вони розповіли про перспективи нових досліджень на Київщині і використання знахідок та відкритих поселень для розвитку музейної справи та туризму в області.

 

Читайте також

Липень 11, 2020

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ПОШИРЕННЯ COVID-19 В КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ СТАНОМ НА 11 ЛИПНЯ

За даними Київського обласного лабораторного центру, в області 11 липня 2020 року на 10:00 офіційно підтверджено 2986 випадків захворювання на коронавірус. У тому числі у 251 дитини та у 521 медичного працівника. За добу підтверджено 46 нових випадків коронавірусної хвороби (COVID-19), у тому числі у 6-ти дітей віком від 9 до 17 років (м. Васильків […]

Липень 10, 2020

Василь Володін відвідав з робочим візитом три райони Київщини

10 липня голова Київської обласної державної адміністрації Василь Володін відвідав з робочим візитом Поліський, Іванківський та Бородянський райони області. Основна мета поїздки – комунікація с громадами, виявлення проблемних питань та шляхів їх вирішення. Разом з ним з мешканцями районів спілкувалися начальник Головного управління Національної поліції в Київській області Андрій Нєбитов, очільник Головного управління СБУ у […]

Липень 10, 2020

Начальника ЦНАПу Іванківського району затримано на хабарі

Сьогодні, 10 липня, під час візиту голови Київської облдержадміністрації Василя Володіна до Іванківського району співробітники ГВ БКОЗ Головного управління Служби Безпеки України у м. Києві та Київській області спільно з Київською місцевою прокуратурою №9 та СВ Солом’янського УП ГУ НП у м. Києві затримали начальника ЦНАПу Іванківської РДА Київської області під час отримання хабаря. Посадова […]

Липень 10, 2020

На Київщині відпрацювали подолання лісових пожеж

Сьогодні, 10 липня, голова Київської облдержадміністрації та комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Василь Володін взяв участь у спеціальній координаційній нараді на тему «Ліквідація наслідків надзвичайної ситуації, спричиненої лісовими пожежами, на базі Київського обласного управління лісового та мисливського господарства». Захід відбувся в Бородянському районі Київщини. Були присутні представники КОДА, ДСНС Київської області, обласного та […]