Березень 16, 2020

Позиція Київської обласної державної адміністрації щодо перевезень автобусами UBER Shuttle

Надання послуг з перевезення пасажирів регламентовано, зокрема, Законом України «Про автомобільний транспорт» та Правилами надання послуг пасажирського автомобільного транспорту, затвердженими постановою Кабінету Міністрів України від 18 лютого 1997 р. № 176.

Згідно з статтею 35 цього Закону послуги з перевезення пасажирів автобусами можуть надаватися за видами режимів організації перевезень: регулярні, регулярні спеціальні, нерегулярні. При цьому, вказаними нормативно-правовими актами встановлено особливості здійснення таких перевезень.

За інформацією з веб-сайту https://www.uber.com/ru-UA/blog/ubershuttle-is-in-kiev/ в Київській області є 4 автобусних маршрути, на яких автобуси з логотипом UBER Shuttle здійснюють перевезення пасажирів з міст Буча та Вишневе до міста Києва і в зворотних напрямах.

Водночас, Київською обласною державною адміністрацією, як організатором регулярних перевезень на міжміських і приміських маршрутах, що не виходять за межі території Київської області (внутрішньообласний маршрут), у тому числі проходять від населених пунктів Київської області до м. Києва, не приймалось рішень щодо відкриття відповідних автобусних маршрутів загального користування та не укладалось відповідних договорів про здійснення автобусних перевезень на цих маршрутах.

Наразі до Київської обласної державної адміністрації надійшло декілька звернень від перевізників Київської області, які стурбовані ситуацією, що склалася.

З метою надання оцінки ситуації та вжиття заходів з метою захисту інтересів перевізників Київської області, що здійснюють перевезення відповідно до встановлених вимог законодавства, а також недопущення втрат бюджету та недобросовісної конкуренції на ринку пасажирських перевезень, Київська обласна державна адміністрація звернулась до Державної податкової служби України, Міністерства інфраструктури України, Національної поліції України, Державної служби України з безпеки на транспорті та Антимонопольного комітету України.

Читайте також

Квітень 3, 2020

Благодійники передали Київщині тести для виявлення коронавірусу та засоби захисту

Під час епідемії коронавірусу, що захопила майже увесь світ, до людей приходить розуміння того, що лише злагодженими діями, об‘єднавши зусилля в спільний боротьбі, можливо подолати хворобу. Київщина не є винятком. Представники влади і бізнесу об’єднуються заради забезпечення обладнанням та засобами захисту лікарів, які сьогодні опинилися на передовій війни з вірусом, та хворих. Тимчасово виконуючий обов‘язки […]

Квітень 3, 2020

АНОНС: 4 квітня відбудеться онлайн-брифінг заступника Міністра охорони здоров’я України Віктора Ляшка

4 квітня відбудеться онлайн-брифінг щодо заходів з протидії поширенню коронавірусної інфекції. Учасник брифінгу: Заступник Міністра охорони здоров’я України Віктор Ляшко. Початок заходу: 10:00. Увага! Брифінг відбудеться в онлайн-режимі з перекладом жестовою мовою. Трансляція брифінгу – на ютуб каналі КМУ та https://www.facebook.com/moz.ukr/. Відео – на сайті Міністерства охорони здоров’я. Поставити запитання можна в онлайн формі до 9:30. Трансляція за посиланням https://www.youtube.com/watch?v=H-m6zhbjqMA Департамент комунікацій […]

Квітень 3, 2020

УВАГА!!! ШАХРАЇ!!!

З метою контролю за дотриманням обмежувальних заходів, направлених на недопущення поширення інфекції, спричиненої COVID-19, робочі групи у складі спеціалістів районних управлінь Головного управління Держпродспоживслужби в Київській області, спільно з представниками органів виконавчої влади, місцевого самоврядування та Національної поліції, здійснюють комісійні моніторингові перевірки суб’єктів господарювання, діяльність яких пов’язана з реалізацією продуктів харчування, лікарських засобів, предметів медичного […]

Квітень 3, 2020

Головне управління Держпродспоживслужби в Київській області ЗАСТЕРІГАЄ!

У зв’язку з впровадженням обмежувальних заходів, направлених на недопущення поширення інфекції, спричиненої COVID-19 та убезпечення від захворювання нею людей, було призупинено роботу агропродовольчих ринків. Це ініціювало появу великої кількості оголошень на різних веб-ресурсах, в месенджерах та інших онлайн-платформах щодо пропозицій реалізації м’яса, молока, яєць, меду, м’ясних, молочних, рибних та інших харчових продуктів. В багатьох випадках […]