Грудень 4, 2019

Потрібно будувати таку кількість шкіл та садочків, яка необхідна для задоволення потреб населення — Олексій Чернишов

Про це заявив голова Київської облдержадміністрації Олексій Чернишов під час чергового прийому громадян.

У середу, 4 грудня, згідно із затвердженим графіком, очільник області заслухав проблемні питання мешканців Київщини, зокрема щодо недобудови закладу дошкільної освіти №10 у м. Ірпінь.

Дитячий садочок за вулицею Курортна досі не добудований. Фінансування об’єкта здійснювалося за рахунок коштів місцевого бюджету м. Ірпінь та обласного бюджету.

КОДА зі свого боку підготувала всю необхідну документацію для передачі балансових витрат Ірпінській міській раді, яка повністю бере на себе зобов’язання щодо закінчення будівництва згаданого об’єкта у 2020 році. Відповідний акт буде підписаний 5 грудня 2019 року.

Зазначимо, що проєктна потужність закладу дошкільної освіти складає 190 місць.

Крім того, Олексій Чернишов розглянув питання введення в експлуатацію корпусу ЗОШ №17 в м. Ірпінь та відзначив необхідність спорудження соціальних об’єктів у цьому місті.

«Ми повинні взяти на себе тягар тих, хто розпродав землі під будівництво багатоповерхівок. І нам державним коштом тепер доведеться будувати школи. І ми будемо це робити», — підкреслив Олексій Чернишов.

За словами голови КОДА, навіть попри наявність програми Уряду щодо зведення 100 шкіл, 100 садочків та 100 стадіонів, це питання потребує окремої уваги.

«Ми повинні будувати таку кількість шкіл, яка потрібна для забезпечення потреб населення», — зазначив Олексій Чернишов.

За підсумками проведеного прийому, керівник області доручив профільним структурним підрозділам посприяти в розв’язанні проблемних питань і звітувати йому про їх результати.

Читайте також

Серпень 13, 2020

Чергові об’єкти спортивної інфраструктури відкрито на Київщині

12 серпня, в рамках обласної програми «Київщина спортивна», чергові об’єкти спортивної інфраструктури відкрили у с. Катюжанка Вишгородського району та с. Загальці Бородянського району. Workout-майданчики з тренажерним обладнанням та штучним газоном розташовані на території опорного загальноосвітнього закладу Катюжанської ЗОШ І-ІІІ ступенів Вишгородської районної ради та опорного загальноосвітнього навчального закладу Загальцівське навчально-виховне об’єднання «ЗОШ І-ІІІ ступенів – […]

Серпень 13, 2020

До місцевих бюджетів платники Київщини сплатили більше 1,1 млрд грн майнових податків

З початку року платники Київщини спрямували до місцевих бюджетів більше 1,1 млрд грн майнових податків. Про це повідомляють в ГУ ДПС у Київській області. Зокрема, землекористувачі пристоличного регіону забезпечили місцевим скарбницям 831,7 млн грн плати за землю. З цієї суми більша частина сплачена юридичними особами – 702,7 млн грн, решту – 129,1 млн грн – […]

Серпень 13, 2020

Президент оглянув Бориспільську лікарню після капремонту

Президент України Володимир Зеленський відвідав Бориспільську багатопрофільну лікарню інтенсивного лікування в Київській області та ознайомився з результатами ремонтних робіт, які тривали з минулого року за дорученням Глави держави. Разом з ним у медзакладі побували Міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов та голова Київської обласної державної адміністрації Василь Володін. Очільник Київщини презентував результати ремонту в […]

Серпень 13, 2020

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ПОШИРЕННЯ COVID-19 В КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ СТАНОМ НА 13 СЕРПНЯ

За даними Київського обласного лабораторного центру, в області 13 серпня 2020 року на 10:00 офіційно підтверджено 4377 випадків захворювання на коронавірус. В тому числі у 384 дітей та у 643 медичних працівників. За добу підтверджено 70 нових випадків коронавірусної хвороби (COVID-19), у тому числі у 6 дітей віком від 2 до 17 років (м. Біла […]