Липень 16, 2018

Підведено підсумки роботи Бориспільського об’єднаного управління за І півріччя 2018 року

Результати роботи Бориспільського об’єднаного управління  Пенсійного фонду України Київської області у І півріччі 2018 року було підведено 13 липня.

Нарада пройшла під головуванням заступника начальника головного управління Пенсійного фонду України у Київській області Олени Зорки у актовій залі комунального підприємства «ЖРЕУ» та за участю керівника цього підприємства Івана Хворостяника.

На нараді були присутні голова Бориспільської міської організації ветеранів України Анатолій Пасічний, заступник начальника ЦПЗ  № 11 Вікторія Сирота та начальник відділу контролю з додержання пенсійного законодавства та кадрових питань управління соціального захисту населення Бориспільської міської ради.

Перший заступник начальника об’єднаного управління Наталія Под’якова доповіла про підсумки роботи за І півріччя 2018 року, наголосивши при цьому, що стан виконання плану власних надходжень та погашення заборгованості до бюджету ПФУ постійно перебуває на контролі керівництва управління. За І півріччя власні надходження склали 130,5 % запланованого завдання. Однак заборгованість до Фонду зросла в порівняння до початку року на 280 тис. грн. З боржниками постійно проводиться робота направлена на погашення існуючої заборгованості. Особливе значення приділяється заходам, направленим на легалізацію заробітної плати та трудових відносин.

Начальника відділу з питань призначення, перерахунків та виплати пенсій №1 Світлана Рябець доповіла про стан пенсійного забезпечення жителів Бориспільщини, проведення перерахунків пенсій, та підготовку  до роботи в новій програмі ППВП (призначення, перерахунки та виплата пенсій).

 Наближення послуг Пенсійного фонду України до громадян Бориспільщини висвітлила у своїй доповіді заступник начальника відділу з обслуговування громадян Тетяна Старостенко.

Підсумувавши доповіді керівництва Бориспільського об’єднаного управління, заступник начальника головного управління Олена Зорка, звернула увагу на першочерговість активізації роботи щодо зменшення термінів призначення та перерахунку пенсій, своєчасності виплати та доставки пенсій через поштові відділення та проведення аналізу залишків коштів на поштових рахунках. Також було наголошено на необхідності проведення заходів щодо зменшення заборгованості, оскільки це істотно впливає на наповнення бюджету Фонду.

Читайте також

Травень 25, 2019

На Київщині відзначили Міжнародний день сім’ї

Голова Київської ОДА Олександр Терещук взяв участь в урочистому святкуванні Міжнародного дня сім’ї, яке відбулось у селі Циблі Переяслав-Хмельницького району. З метою популяризації родинних відносин, привернення особливої уваги до питань влаштування на виховання в сім’ї дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування та з нагоди свята родин «Щастя бути разом» очільник Київщини вручив подарунки прийомним, патронатним і […]

Травень 24, 2019

«Україна є і буде!»: в Гостомелі відбулися урочистості з нагоди святкування 4-ої річниці створення військової частини

Голова Київської обласної державної адміністрації Олександр Терещук взяв участь в урочистих заходах із нагоди святкування 4-ї річниці з Дня створення військової частини 3018 в смт Гостомель. З метою вшанування мужності та героїзму захисників України і зміцнення патріотичного духу очільник області Олександр Терещук вручив військовим відзнаки голови Київської обласної державної адміністрації. «Цей підрозділ Нацгвардії бойовий. Ви […]

Травень 24, 2019

Зваблення дітей у мережі – як уважним дорослим впоратися з новим викликом

Міністерство соціальної політики України та Всеукраїнська благодійна організація „Український фонд „Благополуччя дітей” привертають увагу дорослих до проблеми зваблення дітей та підлітків у мережі Інтернет та способів  протистояти та протидіяти. Наше гасло: “Батьківство – це виклик. Будьте пильними, аби чогось не проґавити” «За оціночними даними Ради Європи, кожна п’ята дитина в Україні стикається з сексуальним насильством […]

Травень 24, 2019

На Київщині на 16% зменшився рівень безробіття серед молоді

Про це наголосив директор Київського обласного центру зайнятості Денис Дармостук. Зокрема, він зазначив, що станом на 1 травня 2019 року кількість безробітних з числа молоді скоротилася  на 0,8 тис. осіб, порівняно з минулим роком. Крім того, допомогу по безробіттю за січень-квітень 2019 року отримували 3,2 тис. молодих осіб. «Протягом навчального року наші фахівці регулярно проводять […]