Липень 16, 2018

Підведено підсумки роботи Бориспільського об’єднаного управління за І півріччя 2018 року

Результати роботи Бориспільського об’єднаного управління  Пенсійного фонду України Київської області у І півріччі 2018 року було підведено 13 липня.

Нарада пройшла під головуванням заступника начальника головного управління Пенсійного фонду України у Київській області Олени Зорки у актовій залі комунального підприємства «ЖРЕУ» та за участю керівника цього підприємства Івана Хворостяника.

На нараді були присутні голова Бориспільської міської організації ветеранів України Анатолій Пасічний, заступник начальника ЦПЗ  № 11 Вікторія Сирота та начальник відділу контролю з додержання пенсійного законодавства та кадрових питань управління соціального захисту населення Бориспільської міської ради.

Перший заступник начальника об’єднаного управління Наталія Под’якова доповіла про підсумки роботи за І півріччя 2018 року, наголосивши при цьому, що стан виконання плану власних надходжень та погашення заборгованості до бюджету ПФУ постійно перебуває на контролі керівництва управління. За І півріччя власні надходження склали 130,5 % запланованого завдання. Однак заборгованість до Фонду зросла в порівняння до початку року на 280 тис. грн. З боржниками постійно проводиться робота направлена на погашення існуючої заборгованості. Особливе значення приділяється заходам, направленим на легалізацію заробітної плати та трудових відносин.

Начальника відділу з питань призначення, перерахунків та виплати пенсій №1 Світлана Рябець доповіла про стан пенсійного забезпечення жителів Бориспільщини, проведення перерахунків пенсій, та підготовку  до роботи в новій програмі ППВП (призначення, перерахунки та виплата пенсій).

 Наближення послуг Пенсійного фонду України до громадян Бориспільщини висвітлила у своїй доповіді заступник начальника відділу з обслуговування громадян Тетяна Старостенко.

Підсумувавши доповіді керівництва Бориспільського об’єднаного управління, заступник начальника головного управління Олена Зорка, звернула увагу на першочерговість активізації роботи щодо зменшення термінів призначення та перерахунку пенсій, своєчасності виплати та доставки пенсій через поштові відділення та проведення аналізу залишків коштів на поштових рахунках. Також було наголошено на необхідності проведення заходів щодо зменшення заборгованості, оскільки це істотно впливає на наповнення бюджету Фонду.

Читайте також

Січень 24, 2019

У КОДА відбулася зустріч зі спостерігачами Спеціальної Моніторингової Місії ОБСЄ

Заступник голови Київської облдержадміністрації Дмитро Назаренко провів робочу зустріч зі спостерігачами Спеціальної Моніторингової Місії ОБСЄ в Україні за участі заступника голови Київського офісу Місії ОБСЄ Хатуна Мургулія та спостерігача Київського офісу Місії ОБСЄ Інгрід Госсінгер. В діалозі також взяв участь начальник управління культури, національностей та релігій КОДА Ігор Подолянець. Під час зустрічі присутні обговорили ключові […]

Січень 23, 2019

На Київщині відбулася краєзнавча конференція «Соборна Україна»

У приміщенні Фастівського навчально-виховного комплексу «Ліцей інформаційних технологій – Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 9» відбулася краєзнавча конференція «Соборна Україна», присвячена 100-річчю проголошення Акта Злуки Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки. Учасниками конференції стали близько 50 вихованців туристсько-краєзнавчих гуртків, юних краєзнавців, членів пошукових загонів закладів освіти області. Захід проводився з метою висвітлення історії […]

Січень 23, 2019

Семінар-навчання у Бучанській міській об’єднаній територіальній громаді

22 січня 2019 року в приміщені Бучанської міської ради відбувся семінар-нарада з представниками Бучанської міської об’єднаної територіальної громади, захід проводила завідувач сектору методології та організації роботи з обслуговування громадян Ірина Арестенко. На зустрічі були присутні: заступник міського голови Тарас Шаправський,  Гаврилівський староста Олег Покрасьон, староста Блиставиці Світлана Микиша, представник Управління праці, соціального захисту та захисту […]

Січень 23, 2019

Сергій Тимофєєв вручив Кубок переможцям Gavrily4 Masters

Урочисто привітав команду-призера 10-го ювілейного відкритого чемпіонату Києва та Київської області з плавання  «Гаврилич Мастерс» начальник Управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації Сергій Тимофєєв, вручивши здобутий Кубок представнику команди Сергію Фесенкуза здобуте третє місце. Нагадаємо, що змагання відбувалися в листопаді минулого року в броварській «Купаві». Змагалися плавці в категорії «Мастерс» на призи клубу ветеранів плавання та […]