Липень 16, 2018

Підведено підсумки роботи Бориспільського об’єднаного управління за І півріччя 2018 року

Результати роботи Бориспільського об’єднаного управління  Пенсійного фонду України Київської області у І півріччі 2018 року було підведено 13 липня.

Нарада пройшла під головуванням заступника начальника головного управління Пенсійного фонду України у Київській області Олени Зорки у актовій залі комунального підприємства «ЖРЕУ» та за участю керівника цього підприємства Івана Хворостяника.

На нараді були присутні голова Бориспільської міської організації ветеранів України Анатолій Пасічний, заступник начальника ЦПЗ  № 11 Вікторія Сирота та начальник відділу контролю з додержання пенсійного законодавства та кадрових питань управління соціального захисту населення Бориспільської міської ради.

Перший заступник начальника об’єднаного управління Наталія Под’якова доповіла про підсумки роботи за І півріччя 2018 року, наголосивши при цьому, що стан виконання плану власних надходжень та погашення заборгованості до бюджету ПФУ постійно перебуває на контролі керівництва управління. За І півріччя власні надходження склали 130,5 % запланованого завдання. Однак заборгованість до Фонду зросла в порівняння до початку року на 280 тис. грн. З боржниками постійно проводиться робота направлена на погашення існуючої заборгованості. Особливе значення приділяється заходам, направленим на легалізацію заробітної плати та трудових відносин.

Начальника відділу з питань призначення, перерахунків та виплати пенсій №1 Світлана Рябець доповіла про стан пенсійного забезпечення жителів Бориспільщини, проведення перерахунків пенсій, та підготовку  до роботи в новій програмі ППВП (призначення, перерахунки та виплата пенсій).

 Наближення послуг Пенсійного фонду України до громадян Бориспільщини висвітлила у своїй доповіді заступник начальника відділу з обслуговування громадян Тетяна Старостенко.

Підсумувавши доповіді керівництва Бориспільського об’єднаного управління, заступник начальника головного управління Олена Зорка, звернула увагу на першочерговість активізації роботи щодо зменшення термінів призначення та перерахунку пенсій, своєчасності виплати та доставки пенсій через поштові відділення та проведення аналізу залишків коштів на поштових рахунках. Також було наголошено на необхідності проведення заходів щодо зменшення заборгованості, оскільки це істотно впливає на наповнення бюджету Фонду.

Читайте також

Жовтень 23, 2018

На ринку праці Київщини доступно 33,3 тис. вакансій: найпопулярніші професії

Роботодавці проінформували центри зайнятості про наявність протягом січня-вересня 2018 року 33,3 тис. вакансій, що на 16% більше, ніж у такий же період 2017 року. Безпосередньо, Київській обласній службі зайнятості станом на 1 жовтня 2018 року роботодавці запропонували на 46 % більше вакансій ніж минулого року. Таких пропозицій нарахували 6,9 тис. одиниць. Крім того, 3,8 тис. — […]

Жовтень 23, 2018

Ви прославили Україну – Президент привітав переможців та призерів ІІІ юнацьких Олімпійських ігор

Президент Петро Порошенко привітав переможців та призерів ІІІ юнацьких Олімпійських ігор. «У змаганнях, в яких брали участь представники більше 200 країн, і коли Україна увійшла  в неофіційному заліку у десятку найкращих – це є ваш внесок в утвердження статусу України в світі», – наголосив Глава держави на зустрічі зі спортсменами та їх тренерами. «Дуже дякую […]

Жовтень 23, 2018

У Володарці провели традиційний ярмарок професій для випускників

У Володарському районному будинку культури на традиційному Ярмарку професій цього року зібралося 150 майбутніх випускників загальноосвітніх шкіл району та їх батьків. За словами учасників Ярмарку професій, проведений захід допоміг краще зорієнтуватись у власному професійному виборі, розширив їх світогляд та уявлення про діяльність та послуги служби зайнятості. Спеціалісти Володарського районного центру зайнятості спільно з навчальними закладами […]

Жовтень 23, 2018

Україна – Китай: найпривабливіші шляхи співпраці – це «зелені» проекти та переробка сміття

На масштабному форумі «Horasis China Meeting» у Києві Голова Держенергоефективності Сергій Савчук закликав керівників провідних китайських компаній брати активну участь в інвестуванні та реалізації проектів з енергоефективності, відновлюваної енергетики та переробки сміття в Україні. Як відомо, Китай – світовий лідер за обсягом інвестицій у відновлювану електроенергетику. За даними міжнародної організації «REN 21», у 2017 р. […]