Лютий 16, 2021

Підготовку Київщини до 35-х роковин Чорнобильської катастрофи проаналізували в ОДА

Перший заступник голови Київської ОДА Дмитро Назаренко за дорученням голови облдержадміністрації Василя Володіна  провів нараду з керівниками структурних підрозділів щодо проведення в 2021 році заходів до 35-х роковин Чорнобильської катастрофи.

«До 26 квітня і протягом року на території Київщини проведемо ряд заходів до роковин Чорнобильської катастрофи. Підхід має бути комплексним, щоб охопити увагою всі напрямки від надання адресної допомоги потерпілим до оновлення інфраструктури області», – зазначив Дмитро Назаренко, який очолює обласну комісію з підготовки до роковин.

Планується забезпечити підтримку людей, які отримали інвалідність внаслідок Чорнобильської катастрофи. Йдеться про матеріальну допомогу, медичні огляди, санаторно-курортне лікування, обстеження умов проживання людей з інвалідністю.

Також учасники наради відпрацювали план-графік, який передбачає проведення ремонту обласних доріг і під‘їзних шляхів до зони відчуження та благоустрій прилеглих територій. Буде організовано відвідування сім’ями евакуйованих та переселенців кладовищ у Чорнобильській зоні.

26 квітня відбудуться мітинги-реквієми за участі обласної та місцевої влади, громадськості. Наразі проводять аналіз стану меморіальних комплексів для проведення їх подальшого благоустрою.

Крім того, в школах Київщини проведуть просвітницьку кампанію, яка передбачає виховні уроки в школах, тематичні конференції, розміщення інформації про катастрофу та її наслідки за допомогою об‘єктів зовнішньої реклами.

Учасники наради узгодили терміни проведення всіх заходів та запланували наступну спільну зустріч, під час якої проаналізують як відбувається підготовка області до роковин Чорнобильської катастрофи.

 

В Київській області проживає близько 619 тис. осіб, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи. Це 34 % від всього населення регіону та 32 % від всіх постраждалих внаслідок катастрофи України.

 

Повідомляє пресслужба Київської ОДА.

Читайте також

Лютий 25, 2021

Щеплення від коронавірусу пройшли медичні працівники Бориспільскої та Баришівської лікарень

На Київщині продовжується вакцинальна кампанія від коронавірусу. Упродовж другого дня вакцинації, щеплення отримали 30 медичних працівників. Сьогодні вакцинування пройшли медики, які працюють безпосередньо з хворими на коронавірусну інфекцію, з Бориспільської багатопрофільної лікарні інтенсивного лікування (10 осіб) та Баришівської багатопрофільної лікарні (20 осіб). На сьогодні не зареєстровано жодної несприятливої події після імунізації. 26 лютого заплановано вакцинувати […]

Лютий 25, 2021

Глава держави створює Конгрес місцевих та регіональних влад при Президентові, першим завданням якого стане розробка Муніципального кодексу України

Президент України Володимир Зеленський оголосив про створення Конгресу місцевих та регіональних влад, який має сприяти встановленню якісно нових відносин між центральною та місцевою владою. «Відносини між центром та громадами мають стати абсолютно новими, я б сказав – якісно новими. Вони повинні бути конструктивними, прозорими та дієвими. Задля цього ми створюємо Конгрес місцевих та регіональних влад […]

Лютий 25, 2021

Олексій Чернишов: У кожної області з’явиться програма цифрового розвитку

Сьогодні відбувся спільний форум Мінцифри та Мінрегіону «Громада в Дії». Головна тема заходу – регіональна цифровізація. Учасники форуму обговорили дієві практики цифрових сервісів та послуг, які можна втілювати в громадах. Форум відкрили Віце-прем’єр-міністр – Міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров та Міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов. Міжнародних партнерів, завдяки яким не тільки стала […]

Лютий 25, 2021

Василь Володін: Завдяки децентралізації Київщина, як і вся Україна отримала унікальний шанс на розвиток

Сьогодні в межах Всеукраїнського форуму «Україна 30» відбулося засідання Ради розвитку громад та територій в якому взяв участь Президент України Володимир Зеленський. Глава держави наголосив, що децентралізація нарешті не імітується, а реально втілюється у життя. Він зазначив, що рівень життя, безпеки, здоров’я, освіти, комфорту й добробуту українців залежить від рівня взаємодії між органами влади. «Ми […]