Липень 31, 2020

Підготовку до навчального року обговорив очільник КОДА з мешканцями районів області 

Голова Київської облдержадміністрації Василь Володін під час робочого виїзду до Ставищенського, Тетіївського та Володарського районів обговорив з громадами проблемні питання щодо підготовки до нового навчального року.

Обсудили проведення ремонтних робіт, зміцнення матеріально-технічної бази закладів освіти, підвищення якості харчування дітей, осучаснення харчоблоків та їдалень, підвезення школярів до місць навчання.

Зокрема громада села Денихівка Тетіївського району потребує нового обладнання для харчоблоку опорного закладу «Денихівський ліцей».

Василь Володін запевнив мешканців, що проблему буде вирішено в найкоротший термін. Коштом обласного бюджету капітально відремонтують харчоблок закладу та встановлять сучасне технологічне обладнання.

На учнів Володарської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 також очікують позитивні зміни. З місцевого бюджету відремонтують харчоблок, а за рахунок освітньої субвенції з державного бюджету – придбають для нього сучасне технологічне обладнання.

Мешканців Володарського району хвилює питання шкільних автобусів. Парк складається з 8 одиниць, з яких 4 – мають значний відсоток зношення, часто виходять з ладу, потребують регулярних ремонтів.

Голова адміністрації повідомив, що у 2020 році планується за кошти державного та обласного бюджетів закупити для області 26 шкільних автобусів, один з яких буде виділено Володарському району для підвезення школярів.

Крім того, на умовах співфінансування (обласний/державний бюджети) заплановано закупити ще 10 шкільних автобусів, які спрямують до навчальних закладів.

Повідомляє пресслужба КОДА.

Читайте також

Серпень 14, 2020

В. Володін: На межі другої хвилі епідемії маємо максимально подбати про безпеку

В Україні щодня збільшується кількість хворих на коронавірус. За минулу добу COVID-19 підтвердили ще у 1732 громадян. Не виключення й Київська область, де за добу інфіковано 52 мешканці, 4 померли. Це велика кількість порівняно з усім попереднім періодом. «Кількість хворих та госпіталізованих на Київщині, четверо померлих за добу – все це говорить про те, що […]

Серпень 14, 2020

Належна підготовка до  нового навчального року – одне з найактуальніших питань

14 серпня заступник голови Київської ОДА Дмитро Назаренко провів онлайн-нараду з головами райдержадміністрацій, виконкомів міських рад та виконкомів рад об’єднаних територіальних громад  з питань підготовки закладів освіти до нового 2020/2021 навчального року. Присутні обговорили питання щодо стану готовності закладів освіти до організації освітнього процесу в умовах адаптивного карантину; формування мережі закладів освіти з урахуванням процесів […]

Серпень 14, 2020

Василь Володін зустрівся з молодіжною радою при КОДА. Планували роботу на майбутнє

Питання молодіжної політики та подальшої роботи Молодіжної ради при Київській облдержадміністрації обговорив 14 серпня голова КОДА Василь Володін з профільним заступником Дмитром Назаренком, представниками ради, учасниками молодіжних громадських організацій. Основна тема розмови стосувалася планів роботи молодіжної ради на найближчі пів року та на наступний рік. Через реорганізацію департаментів та управлінь облдержадміністрації виникли організаційні зміни, та […]

Серпень 14, 2020

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ПОШИРЕННЯ COVID-19 В КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ СТАНОМ НА 14 СЕРПНЯ

За даними Київського обласного лабораторного центру, в області 14 серпня 2020 року на 10:00 офіційно підтверджено 4429 випадків захворювання на коронавірус. В тому числі у 386 дітей та у 646 медичних працівників. За добу підтверджено 52 нові випадки коронавірусної хвороби (COVID-19), у тому числі у 2 дітей віком 8 років (м. Фастів) та 17 років […]