Листопад 4, 2020

Перспективи залучення австрійських інвестицій в розвиток Київщини обговорили в КОДА

Залучення іноземних інвестицій в Київську область та роботу іноземних компаній на території регіону обговорили сьогодні, 4 листопада, голова Київської обласної державної адміністрації Василь Володін і Посол Австрії в Україні Ґернот Пфандлер.

В зустрічі також взяли участь радниця Посольства Республіки Австрії в Україні Ґабріеле Газельсбергер, перший заступник голови КОДА Олександр Скляров, заступник голови КОДА Андрій Лісовик, керівники профільних департаментів ОДА, представники австрійських компаній CES clean energy solutions GmbH, ILF Consulting Engineers Austria GmbH, «DELTA Projektconsult», Forstreiter Consulting group.

«Ми вже маємо змістовну угоду про співробітництво Київської області з Земельним урядом Федеральної землі Нижня Австрія. Вона передбачає співпрацю в багатьох напрямках, спрямовану на розвиток обох регіонів, і дає гарну основу для ефективної співпраці на майбутні роки», – зазначив очільник Київщини.

Посол Австрії, в свою чергу зазначив, що після офіційного візиту в Відень Президента України Володимира Зеленського, в якому також брав участь голова КОДА Василь Володін, дійсно було підписано ряд документів, корисних для обох держав. «Маємо і далі розвивати ці стосунки між країнами. Ми також зацікавлені в співпраці з Київською областю», – додав Ґернот Пфандлер.

Очільник Київської ОДА зазначив важливість відкритості у партнерських стосунках між державами та зазначив, що Київська обласна влада гарантує гідне ставлення та захист для інвесторів.

У наступному році в області будуть реалізовувати інвестиційні проєкти, у яких Василь Володін запросив взяти участь австрійські компанії.

Представники бізнесу Австрії в свою чергу розповіли про те, які проєкти вже реалізують в нашій державі та висловили зацікавленість у роботі на території Київщини, а саме в реалізації хабів та різнопланових видів виробництва.

Наостанок голова КОДА Василь Володін висловив сподівання, що сьогоднішня зустріч сприятиме подальшому розвитку стосунків між Київщиною та Республікою Австрія і запропонував раз на квартал проводити комунікаційні заходи з бізнесом Австрії для обговорення поточних справ, вирішення проблем, у разі їх виникнення, та впровадження перспективних проєктів.

Повідомляє пресслужба КОДА.

Читайте також

Жовтень 26, 2021

У Кагарлику побудують басейн

У Кагарлику на Київщині стартували роботи з будівництва басейну. Завершити проєкт планують у 2022 році. Про це сьогодні, 26 жовтня, повідомив очільник Київської обласної державної адміністрації Василь Володін. «Розвиток спортивної Київщини є для нас одним із пріоритетних напрямків. Працюємо над тим, щоб створювати якісні спортивні локації по всій території регіону. У Кагарлику, наприклад, почали споруджувати басейн. Роботи […]

Жовтень 26, 2021

Захворювання на коронавірус виявили в 787 мешканців Київщини

Захворювання на коронавірус виявили в 787 осіб, у тому числі 46 дітей.Такими є дані обласного центру контролю та профілактики хвороб за минулу добу, 25 жовтня. У розрізі районів ситуація виглядає так: Білоцерківському районі – 161, у т.ч. 9 дітей (Білоцерківська МТГ – 75, з них 1 дитина (м. Біла Церква – 73, с. Дрозди – […]

Жовтень 26, 2021

Прийняття в експлуатацію об’єктів інспекторами ДІАМ здійснюється в межах трьох днів, раніше цей процес займав три місяці, — Олексій Чернишов

Інспектори Державної інспекції архітектури та містобудування розглядають документацію та виїжджають на перевірку об’єктів перед прийняттям їх в експлуатацію у межах трьох днів, хоча раніше цей процес займав до трьох місяців. Понад 140 об’єктів у результаті перевірки не отримали сертифікати про прийняття в експлуатацію через різні порушення — невідповідність проєктній документації, нормам у тому числі з інклюзивності тощо. […]

Жовтень 25, 2021

На Київщині спорт доступний кожному

В Київській області продовжується відкриття “активних” парків. Спортивні майданчики встановлюють в рамках проєкту Президента України Володимира Зеленського “Здорова Україна”. Наразі на Київщині встановлено 59 сучасних, спортивних локацій. “Для мене важливо, щоб кожен бажаючий, в кожній громаді, міг займатися спортом в будь-який зручний для себе час. Мені приємно констатувати, що проєкт “Активні” парки працює. Вже відкрито […]