Серпень 10, 2020

Перспективи сміттєпереробки обсудили в КОДА

10 серпня голова Київської облдержадміністрації Василь Володін обсудив проблеми та перспективи поводження з відходами з представниками компаній  «Веолія Україна» та AWECT.

«Проблема  утворення та накопичення відходів на території Київської області є гострою. Це відбувається через недостатню переробку, відсутність сучасних полігонів, потребу в реконструкції, рекультивації існуючих», – зазначив Василь Володін.

Виконавчий директор з управління відходами у Центральній та Східній Європі компанії Veolia, директор регіону Україна Маттіас Фогель розповів присутнім про сфери діяльності компанії, до яких належить поводження з відходами всіх видів, водопостачання й водовідведення та виробництво енергії. Та наголосив, що компанія готова ділитися своїм досвідом у галузі поводження з ТПВ та інших сферах діяльності.

Голова області повідомив потенційних інвесторів, що на Київщині розробляють Регіональний план управління відходами до 2030 року. Це необхідно для ефективного функціонування системи на інноваційних засадах, упровадження стратегічного планування, що передбачатиме реформування та удосконалення управління відходами.

Учасники зустрічі обсудили розширення діяльності по збору та вивезенню ТПВ в області, перспективи будівництва сміттєпереробних заводів, будівництво  нових полігонів.

Домовилися про подальшу взаємодію, початком якої стане створення спільної робочої групи, до складу якої увійдуть представники влади та бізнесу. А після внесення змін до українського законодавства, на які очікують найближчим часом, буде розроблена дорожня карта. Згідно з нею відбуватиметься модернізація системи сміттєпереробки області. Галузь поводження з відходами в Київській області має значний потенціал, тому керівництво області готово надавати всю можливу підтримку інвесторам.

В нараді взяли участь перший заступник голови КОДА Олександр Скляров, заступник голови КОДА Євген Калінін, експерт з питань житлово-комунального господарства, будівництва та цивільної інженерії Георгій Біркадзе, керівник підприємства Veolia в Україні Олександр Королюк, технічний консультант та експерт компанії AWECT в Україні Юрій Магера, виконавчий директор урядового офісу UkraineInvest Сергій Цівкач та інші.

Повідомляє пресслужба КОДА.

Читайте також

Вересень 29, 2020

Підприємства Київщини сплатили до Державного бюджету майже 2 млрд грн податку на прибуток

За період січень-серпень підприємства Київщини сплатили до Державного бюджету майже 2 млрд грн  податку на прибуток, збільшивши суму відрахувань на 15% або 261 мільйон гривень. Про це повідомили в ГУ ДПС у Київській області. Зокрема, найбільші суми забезпечили підприємства Києво-Святошинського району – 292,4 млн грн, Броварського – 237,6 млн грн та Бориспільського районів – 228,1 млн […]

Вересень 29, 2020

Київщина єдина в Україні ініціювала офіційну співпрацю з мобільними операторами

Київська область єдина в Україні започаткувала співпрацю з мобільними операторами на офіційному рівні. Наміри задекларували у відповідному меморандумі. Про це заявив голова ОДА Василь Володін сьогодні, 29 вересня, під час звітної пресконференції. «Ми розуміємо важливість оперативної та якісної комунікації у сучасному світі, тож поставили собі за мету покращити в області рівень надання послуг мобільного зв’язку […]

Вересень 29, 2020

Очільник Київщини Василь Володін: «За час епідемії коронавірусу точок доступу до кисню в лікарнях збільшили вдесятеро»

Для лікарень Київської області придбали нові точки доступу пацієнтів до кисню. У десять разів збільшити їх кількість вдалось лише за кілька місяців. Основні кроки в напрямі протидії поширенню хвороби голова ОДА Василь Володін озвучив журналістам сьогодні, 29 вересня, під час пресконференції. «Для ефективної боротьби з коронавірусом важливо було оптимально консолідувати всі можливі зусилля і забезпечити […]

Вересень 29, 2020

Презентовано інноваційні трансформації змісту та форм роботи Київського обласного територіального відділення МАН

Якою має бути сучасна  модель науково-освітнього простору в Малій академії наук учнівської молоді? Які нові конкурсні платформи та наукові проєкти очікують на  учасників освітнього процесу в системі позашкільної освіти дослідницько-екпериментального напряму? Ці та інші важливі питання були в полі зору учасників консалт-студії «Інноваційні трансформації змісту та форм роботи  Київського обласного територіального відділення МАН», що відбулася […]