Липень 5, 2018

Андрій Анісімов провів виїзну нараду щодо створення ОТГ на території Київської області

4 липня в Бородянці відбулась нарада під головуванням першого заступника голови Київської обласної державної адміністрації Андрія Анісімова. Тема обговорення: створення об’єднаних територіальних громад, яке продовжується на теренах усієї України.

В роботі засідання взяли участь директор департаменту містобудування та архітектури КОДА Дмитро Ликов, т.в.о. голови Бородянської районної державної адміністрації Валентин Корнієнко, голова Бородянської районної ради Георгій Єрко, обласні та районні депутати, керівники органів місцевого самоврядування, представники ЗМІ.

Відкриваючи нараду, Андрій Анісімов у своєму виступі виокремив головну складову, на якій повинна базуватися будь-яка новостворена ОТГ – вона має працювати для людей, стовідсотково забезпечуючи отримання громадянами повного спектру соціальних та інших видів послуг.

Директор департаменту містобудування та архітектури КОДА Дмитро Ликов окреслив загальну ситуацію щодо децентралізації на Київщині, та наголосив, що фінансова спроможність кожної перспективної ОТГ є гарантом подальшого сталого розвитку.

Наступна частина наради відбулась у форматі конструктивної та предметної дискусії, в ході якої обговорено питання кореляції колишніх сільських та селищних рад із центром ОТГ, зокрема, збереження та розвиток інфраструктури, подальший соціально-економічний розвиток громади задля досягнення спільних стратегічних цілей тощо.

В рамках засідання селищний голова Бородянки Олександр Сахарук презентував перспективну територіальну громаду на базі смт Бородянка та запросив усіх взяти участь в громадському обговоренні.

Читайте також

Листопад 16, 2018

Алла Арешкович взяла участь у Всеукраїнській нараді з питань реформ охорони здоров’я

Cьогодні, 16 жовтня, у Вінниці відбулася Всеукраїнська нарада з питань реформи охорони здоров‘я під головуванням прем‘єр-міністра України Володимира Гройсмана. В заході взяла участь заступник голови Київської ОДА Алла Арешкович. Під час зустрічі Глава уряду закликав органи місцевої влади максимально інвестувати в покращення сервісу та якості медичних послуг. Окрім цього, серед пріоритетних завдань зазначено: -завершення реформи […]

Листопад 16, 2018

На Київщині поширюється безбар’єрний простір: доступ забезпечено до 90 відсотків шкіл

На сьогодні установи та заклади системи соціального захисту населення, управління Пенсійного Фонду України, заклади державної служби зайнятості області повністю доступні для громадян з обмеженими можливостями (облаштовані пандусами, кнопками виклику, написами шрифтом Брайля). У 90% закладах загальної середньої освіти створено умови для безбар’єрного доступу до них дітей з обмеженими можливостями. Серед закладів охорони здоров’я Київської області […]

Листопад 16, 2018

Заступник голови Київської ОДА В’ячеслав Кучер провів черговий особистий прийом громадян

Керівництвом Київської обласної державної адміністрації систематично проводяться особисті прийоми громадян. 16 листопада проблемні питання жителів області під час особистого прийому громадян розглянув заступник голови Київської облдержадміністрації В’ячеслав Кучер. У роботі прийому також взяли участь директор департаменту соціального захисту населення Ігор Мещан, заступник начальника управління житлово-комунального господарства Лілія Резніченко, представники служби у справах дітей та відділу […]

Листопад 16, 2018

Вітання голови Київської ОДА Олександра Терещука з нагоди Дня працівників радіо, телебачення та зв’язку

Шановні працівники радіо, телебачення та зв’язку! Щиро вітаю вас із професійним святом! Незалежні та об’єктивні ЗМІ – запорука демократії в Україні. Демократія забезпечується наполегливою працею всіх, хто безпосередньо бере участь у створенні новин. Саме завдяки журналістам українці мають можливість отримувати правдиву інформацію, бути причетними до суспільних процесів у державі та за її межами. В час, […]