Липень 5, 2018

Андрій Анісімов провів виїзну нараду щодо створення ОТГ на території Київської області

4 липня в Бородянці відбулась нарада під головуванням першого заступника голови Київської обласної державної адміністрації Андрія Анісімова. Тема обговорення: створення об’єднаних територіальних громад, яке продовжується на теренах усієї України.

В роботі засідання взяли участь директор департаменту містобудування та архітектури КОДА Дмитро Ликов, т.в.о. голови Бородянської районної державної адміністрації Валентин Корнієнко, голова Бородянської районної ради Георгій Єрко, обласні та районні депутати, керівники органів місцевого самоврядування, представники ЗМІ.

Відкриваючи нараду, Андрій Анісімов у своєму виступі виокремив головну складову, на якій повинна базуватися будь-яка новостворена ОТГ – вона має працювати для людей, стовідсотково забезпечуючи отримання громадянами повного спектру соціальних та інших видів послуг.

Директор департаменту містобудування та архітектури КОДА Дмитро Ликов окреслив загальну ситуацію щодо децентралізації на Київщині, та наголосив, що фінансова спроможність кожної перспективної ОТГ є гарантом подальшого сталого розвитку.

Наступна частина наради відбулась у форматі конструктивної та предметної дискусії, в ході якої обговорено питання кореляції колишніх сільських та селищних рад із центром ОТГ, зокрема, збереження та розвиток інфраструктури, подальший соціально-економічний розвиток громади задля досягнення спільних стратегічних цілей тощо.

В рамках засідання селищний голова Бородянки Олександр Сахарук презентував перспективну територіальну громаду на базі смт Бородянка та запросив усіх взяти участь в громадському обговоренні.

Читайте також

Вересень 21, 2018

Подвійне свято відзначили на Рокитнянщині: 95-річчя району та 500-річчя селища

У п’ятницю, 21 вересня, з нагоди відзначення 95-річчя Рокитнянського району та 500-річчя селища Рокитне до району з приємними новинами та подарунками завітав голова Київської обласної державної адміністрації Олександр Горган. У рамках візиту очільник Київщини відвідав дитячий будинок сімейного типу родини Багатих, де мав нагоду поспілкуватися зі зразковою патронатною сім’єю Тетяни Георгіївни та Ігоря Володимировича. У […]

Вересень 21, 2018

Відбувся мітинг з нагоди Дня партизанської слави у Кагарлицькому районі

21 вересня в Кагарлицькому міському парку біля меморіалу «Слави» відбувся мітинг з нагоди Дня партизанської слави. У ході заходу було покладено квіти до меморіалу, хвилиною мовчання вшановано пам’ять всіх загиблих в Другій світовій війні. Перед присутніми виступив перший заступник голови Кагарлицької міської ради Олег Пурій. Тематичні твори читали учні міської школи. Участь у заході взяли голова […]

Вересень 21, 2018

День визволення Яготинщини від нацистських загарбників

21 вересня в Яготині відбувся урочисто-траурний мітинг, присвячений 75-ій річниці визволення району та Дню партизанської слави, розпочавшись біля пам’ятника загиблим воїнам, і пройшовши урочистою ходою до Вічного вогню та меморіалу на Алеї Слави. Віддати данину вдячності й пошани всім, хто пройшов дорогами страшної війни, хто лишився живим і тим, хто поліг у бою за наш […]

Вересень 21, 2018

Круглий стіл «Археологічні пам’ятки Київщини» в КЗ КОР «Яготинський історичний музей»

Археологічні пам’ятки різноманітні і численні. Вони в тій чи іншій мірі зберігають історичну пам’ять про минуле у вигляді залишків споруд, поселень, місць полювань і відображають діяльність людей минулої епохи. 19 вересня 2018 року в рамках року охорони культурної спадщини в Україні в Археологічному музеї «Добранічівська стоянка» відбувся круглий стіл «Археологічні пам’ятки Київщини». Захід відкрив директор […]