Липень 5, 2018

Андрій Анісімов провів виїзну нараду щодо створення ОТГ на території Київської області

4 липня в Бородянці відбулась нарада під головуванням першого заступника голови Київської обласної державної адміністрації Андрія Анісімова. Тема обговорення: створення об’єднаних територіальних громад, яке продовжується на теренах усієї України.

В роботі засідання взяли участь директор департаменту містобудування та архітектури КОДА Дмитро Ликов, т.в.о. голови Бородянської районної державної адміністрації Валентин Корнієнко, голова Бородянської районної ради Георгій Єрко, обласні та районні депутати, керівники органів місцевого самоврядування, представники ЗМІ.

Відкриваючи нараду, Андрій Анісімов у своєму виступі виокремив головну складову, на якій повинна базуватися будь-яка новостворена ОТГ – вона має працювати для людей, стовідсотково забезпечуючи отримання громадянами повного спектру соціальних та інших видів послуг.

Директор департаменту містобудування та архітектури КОДА Дмитро Ликов окреслив загальну ситуацію щодо децентралізації на Київщині, та наголосив, що фінансова спроможність кожної перспективної ОТГ є гарантом подальшого сталого розвитку.

Наступна частина наради відбулась у форматі конструктивної та предметної дискусії, в ході якої обговорено питання кореляції колишніх сільських та селищних рад із центром ОТГ, зокрема, збереження та розвиток інфраструктури, подальший соціально-економічний розвиток громади задля досягнення спільних стратегічних цілей тощо.

В рамках засідання селищний голова Бородянки Олександр Сахарук презентував перспективну територіальну громаду на базі смт Бородянка та запросив усіх взяти участь в громадському обговоренні.

Читайте також

Липень 17, 2018

Білоцерківщина долучається до ефективної комунікації з громадськістю через систему «UVAGA.UA»

Налагодження повноцінного діалогу між владою і суспільством, особливо у період проведення реформ, потребує системи комунікацій, що не тільки розрахована на розповсюдження інформації, а й передбачає налагодження двостороннього діалогу з метою залучення громадськості до процесу вирішення важливих питань соціально-економічного розвитку. Тому для досягнення успішних результатів реформ необхідне налагодження комунікації як двостороннього зв’язку між владою і суспільством […]

Липень 16, 2018

Відбулось закриття Всеукраїнського етапу військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)

15 липня відбулося масштабне закриття ювілейного – 10-го Всеукраїнського етапу дитячо-юнацької військово-патріотичної гри “Сокіл” (“Джура”). Більше 300 учасників з усіх областей України пройшли урочистою ходою від будівлі Київської міської державної адміністрації до Верховної Ради України. Саме у Верховній Раді, за участі голови парламенту Андрія Парубія, відбулась заключна частина – нагородження учасників цьогорічного національного етапу “Джури”. […]

Липень 16, 2018

Підведено підсумки роботи Бориспільського об’єднаного управління за І півріччя 2018 року

Результати роботи Бориспільського об’єднаного управління  Пенсійного фонду України Київської області у І півріччі 2018 року було підведено 13 липня. Нарада пройшла під головуванням заступника начальника головного управління Пенсійного фонду України у Київській області Олени Зорки у актовій залі комунального підприємства «ЖРЕУ» та за участю керівника цього підприємства Івана Хворостяника. На нараді були присутні голова Бориспільської […]

Липень 16, 2018

На Київщині відбулась таборівка «Молодь в громаді»

З 9 по 13 липня 2018 року на території Вишгородського району (на березі Київського моря) відбувся наметовий табір «Молодь в громаді» для молодих лідерів, членів молодіжних громадських організацій та представників місцевого самоврядування Київщини. Організатори наметового табору «Молодь в громаді»: Управління молодіжної політики та національно-патріотичного виховання Київської обласної державної адміністрації спільно з Комунальним закладом Київської обласної […]