Березень 14, 2019

ПАТ «Київоблгаз» викриває шахраїв

З метою попередження, викриття шахрайських дій та виявлення «незаконних схем», які можуть компрометувати діяльність компанії, відділ економічної безпеки ПАТ «Київоблгаз» постійно співпрацює з правоохоронними органами.

Так, на початку лютого місяця 2019 року правоохоронними органами Київщини у співпраці з відділом економічної безпеки ПАТ «Київоблгаз» було викрито особу, яка вимагала незаконним шляхом кошти від громадянина за коригування технічних умов.

На теперішній час триває досудове розслідування та подальша співпраця, щодо виявлення причетних осіб до створення «незаконних схем».

Шановні мешканці Київщини!

Просимо Вас своєчасно та оперативно реагувати на дії підозрілих осіб чи сторонніх підрядних організацій, які представляючись працівниками компанії обіцяють за допомогою незаконних дій владнати Ваші питання:

– проектування та будівництва газових систем;

– пришвидшення етапів роботи газорозподільної організації, які за нормами мають проводитись довше;

– або інших питань, що стосуються газопостачання.

У разі виникнення підозри шахрайства просимо Вас миттєво надавати інформацію до відділу економічної безпеки ПАТ «Київоблгаз» за телефоном 044-428-98-44 або безпосередньо звертатися до правоохоронних органів. В свою чергу ПАТ «Київоблгаз» реагуватиме на подібні дії відповідно до чинного законодавства.

Крім того, нагадуємо, що з метою надання якісних послуг з питань газопостачання, створені Центри обслуговування клієнтів, які працюють за принципом «Єдиного вікна», тобто один оператор допомагає вирішити всі Ваші питання на місці уникаючи великої кількості посередників.

Читайте також

Травень 26, 2019

Привітання голови Київської ОДА Олександра Терещука з Днем Києва

Дорогі кияни та гості столиці! Прийміть найщиріші вітання з Днем Києва! Столиці нашої держави виповнюється 1537 років! Таке древнє та, водночас, прогресивне місто, яке з прадавніх часів славиться талановитими людьми. Ці люди – і є Київ. Київ – автономна територіальна одиниця, нерозривно пов’язана з Київським регіоном. Сьогодні між столицею та областю налагоджена тісна співпраця, яка […]

Травень 25, 2019

На Київщині відзначили Міжнародний день сім’ї

Голова Київської ОДА Олександр Терещук взяв участь в урочистому святкуванні Міжнародного дня сім’ї, яке відбулось у селі Циблі Переяслав-Хмельницького району. З метою популяризації родинних відносин, привернення особливої уваги до питань влаштування на виховання в сім’ї дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування та з нагоди свята родин «Щастя бути разом» очільник Київщини вручив подарунки прийомним, патронатним і […]

Травень 24, 2019

«Україна є і буде!»: в Гостомелі відбулися урочистості з нагоди святкування 4-ої річниці створення військової частини

Голова Київської обласної державної адміністрації Олександр Терещук взяв участь в урочистих заходах із нагоди святкування 4-ї річниці з Дня створення військової частини 3018 в смт Гостомель. З метою вшанування мужності та героїзму захисників України і зміцнення патріотичного духу очільник області Олександр Терещук вручив військовим відзнаки голови Київської обласної державної адміністрації. «Цей підрозділ Нацгвардії бойовий. Ви […]

Травень 24, 2019

Зваблення дітей у мережі – як уважним дорослим впоратися з новим викликом

Міністерство соціальної політики України та Всеукраїнська благодійна організація „Український фонд „Благополуччя дітей” привертають увагу дорослих до проблеми зваблення дітей та підлітків у мережі Інтернет та способів  протистояти та протидіяти. Наше гасло: “Батьківство – це виклик. Будьте пильними, аби чогось не проґавити” «За оціночними даними Ради Європи, кожна п’ята дитина в Україні стикається з сексуальним насильством […]