Березень 14, 2019

ПАТ «Київоблгаз» викриває шахраїв

З метою попередження, викриття шахрайських дій та виявлення «незаконних схем», які можуть компрометувати діяльність компанії, відділ економічної безпеки ПАТ «Київоблгаз» постійно співпрацює з правоохоронними органами.

Так, на початку лютого місяця 2019 року правоохоронними органами Київщини у співпраці з відділом економічної безпеки ПАТ «Київоблгаз» було викрито особу, яка вимагала незаконним шляхом кошти від громадянина за коригування технічних умов.

На теперішній час триває досудове розслідування та подальша співпраця, щодо виявлення причетних осіб до створення «незаконних схем».

Шановні мешканці Київщини!

Просимо Вас своєчасно та оперативно реагувати на дії підозрілих осіб чи сторонніх підрядних організацій, які представляючись працівниками компанії обіцяють за допомогою незаконних дій владнати Ваші питання:

– проектування та будівництва газових систем;

– пришвидшення етапів роботи газорозподільної організації, які за нормами мають проводитись довше;

– або інших питань, що стосуються газопостачання.

У разі виникнення підозри шахрайства просимо Вас миттєво надавати інформацію до відділу економічної безпеки ПАТ «Київоблгаз» за телефоном 044-428-98-44 або безпосередньо звертатися до правоохоронних органів. В свою чергу ПАТ «Київоблгаз» реагуватиме на подібні дії відповідно до чинного законодавства.

Крім того, нагадуємо, що з метою надання якісних послуг з питань газопостачання, створені Центри обслуговування клієнтів, які працюють за принципом «Єдиного вікна», тобто один оператор допомагає вирішити всі Ваші питання на місці уникаючи великої кількості посередників.

Читайте також

Квітень 13, 2021

У Київській ОДА затвердили план заходів щодо заборони вилову риби під час весняно-літнього нересту

Голова Київської обласної державної адміністрації Василь Володін підписав розпорядження, яким  затвердив план заходів з підготовки і проведення весняно-літньої нерестової заборони й охорони водних біоресурсів на рибогосподарських водних об’єктах регіону в 2021 році. План передбачає охорону риби на таких водоймах, як: – Київське та Канівське водосховища впродовж квітня-червня; – річки Рось та Роставиця упродовж квітня-травня; – річки Тетерів, […]

Квітень 13, 2021

На Київщині розпочинається вакцинація CoronaVac/Sinovac Biotec

Найближчими днями в Київській області розпочнеться щеплення вакциною CoronaVac/Sinovac Biotec, яку область отримала 13 квітня. Про це повідомив голова Київської облдержадміністрації Василь Володін. «Загалом Київський регіон отримав 11600 доз вакцини CoronaVac. Їх вистачить для щеплення 5800 осіб. Вакцина призначена для щеплення маломобільних груп населення, їхніх опікунів, працівників освіти, які будуть залучені до проведення зовнішнього незалежного […]

Квітень 13, 2021

11 туристичних магнітів Київщини ввійдуть до національного «Водного маршруту Дніпром»

Одразу 11 туристичних маршрутів Київщини ввійдуть до національного проєкту «Водний маршрут Дніпром». Про це зазначив голова Київської облдержадміністрації Василь Володін сьогодні, 12 квітня. «Розвиток туристичної сфери прямо пов’язаний з залученням інвестицій, вдосконаленням інфраструктури та покращенням транспортної логістики. Саме тому ми багато працюємо над створенням нових туристичних атракцій у нашому регіоні. Безпосередньо зараз наша область активно […]

Квітень 13, 2021

Анонс. Онлайн брифінг заступника голови КОДА

14 квітня заступник голови Київської облдержадміністрації Андрій Лісовик проведе онлайн-брифінг присвячений перебігу реалізації програми “Велике будівництво” на території Київщини. Час брифінгу: 14.00 Трансляцію дивіться на сторінці облдержадміністрації у Facebook.   Повідомляє пресслужба Київської ОДА