Вересень 19, 2017

Пам’ятник Великому князеві Київському Володимиру відкрили у Борисполі

17 вересня, у рамках відзначення Дня міста Борисполя, завдяки добрій волі міської влади, мецената Володимира Шіломова та за ініціативи настоятеля храму Святих Рівноапостольних Володимира і Ольги (УГКЦ) отця Ігоря Шабана відбулося відкриття пам’ятника Великому князеві Київському Володимиру по вулиці Головатого біля Храму Святих Володимира і Ольги (УГКЦ).

З такою приємною подією привітали бориспільську громаду голова Київської обласної державної адміністрації Олександр Горган, Бориспільський міський голова Анатолій Федорчук, Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Молдова в Україні Руслан Болбочан, координатор Офісу реформ на Київщині та президент Всеукраїнського громадського об’єднання «Клуб мерів» Володимир Удовиченко, співголова політичної партії «Наш край» Олександр Мазурчак та міський голова Переяслав-Хмельницького Тарас Костін.

Освячення пам’ятника здійснили Глава і Отець Української Греко-Католицької Церкви, Блаженніший Святослав (Шевчук) та настоятель храму Святих Рівноапостольних Володимира і Ольги отець Ігор Шабан.

Голова Київської ОДА Олександр Горган, провівши історичні паралелі із сучасністю, зауважив, що Бориспіль робить надзвичайно важливу справу, адже встановлення таких пам’ятників вчить нас знати і поважати своє минуле.

Міський голова Анатолій Федорчук у своєму виступі зауважив, що нинішню війну Росія веде не лише зброєю, а й привласненням нашої історії, маніпуляцією минулих подій. Встановлення пам’ятника рівноапостольному князю Київському Володимирові, це не просто данина пам’яті, а відновлення історичної справедливості. Міський голова висловив щирі слова вдячності тим, хто долучився до створення та встановлення пам’ятного знаку, а також вручив Подяки виконавчого комітету міської ради Львівській Національній Академії Мистецтв (ректор Одрехівський Володимир) за заслуги професорського та студентського колективів перед громадою міста Борисполя у відродженні культурної та духовної спадщини, творчий та високохудожній підхід у створенні пам’ятника Святому Рівноапостольному Великому князеві Київському Володимиру, настоятелю храму Святих Рівноапостольних Володимира і Ольги УГКЦ отцю Ігорю Шабану за ідейне натхнення та організаційну допомогу у створенні пам’ятника та голові Правління ПрАТ «Агробудмеханізація», депутату Бориспільської міської ради Володимиру Шалімову за фінансову та організаційну допомогу у створенні і встановленні пам’ятника князеві Київському Володимиру.

Завершився захід виступом Тетяни Брови, яка виконала для присутніх символічну композицію «Київська Русь».

Після відкриття пам’ятника гості взяли участь у висадці дерев та закладанні скверу на честь Святого Рівноапостольного Великого князя Київського Володимира.

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

Читайте також

Квітень 19, 2018

У Василькові відбулося урочисте вручення Бойового Прапору

Сьогодні, 19 квітня 2018 року, у місті Василькові в міському Будинку культури відбулося урочисте вручення Бойового Прапору 138-му Центру спеціального призначення Військової служби правопорядку та з нагоди 16-ї річниці з Дня створення Військової служби правопорядку у Збройних Силах України. Вручив Бойовий Прапор Державний секретар Міністерства оборони України генерал-полковник Олександр Дублян. Наказ Міністра оборони України зачитав […]

Квітень 19, 2018

До 100-річчя Товариства Червоного Хреста України в Обухові відбулися урочистості

18 квітня 2018 року виповнилося 100 років від дня заснування Товариства Червоного Хреста України. Це найвпливовіша і найбільша за чисельністю в країні громадська організація, основним завданням якої є сприяння органам державної влади в їх діяльності в гуманітарній сфері. Взявши на себе з перших днів свого існування благородну місію турботи про здоров’я людей та їх благополуччя, […]

Квітень 19, 2018

В Ірпені відбулося фольклорне-етнографічне свято «Кроковеє колесо»

18 квітня в Ірпінському Центральному будинку культури відбулося фольклорне-етнографічне свято «Кроковеє колесо». Нагадаємо, що метою та завданням фольклорно-етнографічного свята «Кроковеє колесо» є збереження кращих зразків української, фольклорної спадщини весняного циклу: веснянки, гаївки, народні ігри, популяризація народної творчості серед учнівської молоді міста Ірпеня. «Неперевершена атмосфера самобутності наших традицій, гордість і захоплення культурою нашого народу – ось, […]

Квітень 19, 2018

Проведення Всеукраїнської акції «Майбутнє лісу в твоїх руках» на Фастівщині

В рамках проведення Всеукраїнської акції «Майбутнє лісу в твоїх руках», 17 квітня 2018 року ДП «Фастівське лісове господарство» на території Дорогинського лісництва проводило посадку сіянців сосни, ялини та модрини. В акції взяли участь: заступник голови Фастівської районної державної адміністрації Юрій Волков; Фастівський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді; працівники служби у справах дітей; […]