Вересень 19, 2017

Пам’ятник Великому князеві Київському Володимиру відкрили у Борисполі

17 вересня, у рамках відзначення Дня міста Борисполя, завдяки добрій волі міської влади, мецената Володимира Шіломова та за ініціативи настоятеля храму Святих Рівноапостольних Володимира і Ольги (УГКЦ) отця Ігоря Шабана відбулося відкриття пам’ятника Великому князеві Київському Володимиру по вулиці Головатого біля Храму Святих Володимира і Ольги (УГКЦ).

З такою приємною подією привітали бориспільську громаду голова Київської обласної державної адміністрації Олександр Горган, Бориспільський міський голова Анатолій Федорчук, Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Молдова в Україні Руслан Болбочан, координатор Офісу реформ на Київщині та президент Всеукраїнського громадського об’єднання «Клуб мерів» Володимир Удовиченко, співголова політичної партії «Наш край» Олександр Мазурчак та міський голова Переяслав-Хмельницького Тарас Костін.

Освячення пам’ятника здійснили Глава і Отець Української Греко-Католицької Церкви, Блаженніший Святослав (Шевчук) та настоятель храму Святих Рівноапостольних Володимира і Ольги отець Ігор Шабан.

Голова Київської ОДА Олександр Горган, провівши історичні паралелі із сучасністю, зауважив, що Бориспіль робить надзвичайно важливу справу, адже встановлення таких пам’ятників вчить нас знати і поважати своє минуле.

Міський голова Анатолій Федорчук у своєму виступі зауважив, що нинішню війну Росія веде не лише зброєю, а й привласненням нашої історії, маніпуляцією минулих подій. Встановлення пам’ятника рівноапостольному князю Київському Володимирові, це не просто данина пам’яті, а відновлення історичної справедливості. Міський голова висловив щирі слова вдячності тим, хто долучився до створення та встановлення пам’ятного знаку, а також вручив Подяки виконавчого комітету міської ради Львівській Національній Академії Мистецтв (ректор Одрехівський Володимир) за заслуги професорського та студентського колективів перед громадою міста Борисполя у відродженні культурної та духовної спадщини, творчий та високохудожній підхід у створенні пам’ятника Святому Рівноапостольному Великому князеві Київському Володимиру, настоятелю храму Святих Рівноапостольних Володимира і Ольги УГКЦ отцю Ігорю Шабану за ідейне натхнення та організаційну допомогу у створенні пам’ятника та голові Правління ПрАТ «Агробудмеханізація», депутату Бориспільської міської ради Володимиру Шалімову за фінансову та організаційну допомогу у створенні і встановленні пам’ятника князеві Київському Володимиру.

Завершився захід виступом Тетяни Брови, яка виконала для присутніх символічну композицію «Київська Русь».

Після відкриття пам’ятника гості взяли участь у висадці дерев та закладанні скверу на честь Святого Рівноапостольного Великого князя Київського Володимира.

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

Читайте також

Липень 16, 2018

Відбулось закриття Всеукраїнського етапу військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)

15 липня відбулося масштабне закриття ювілейного – 10-го Всеукраїнського етапу дитячо-юнацької військово-патріотичної гри “Сокіл” (“Джура”). Більше 300 учасників з усіх областей України пройшли урочистою ходою від будівлі Київської міської державної адміністрації до Верховної Ради України. Саме у Верховній Раді, за участі голови парламенту Андрія Парубія, відбулась заключна частина – нагородження учасників цьогорічного національного етапу “Джури”. […]

Липень 16, 2018

Підведено підсумки роботи Бориспільського об’єднаного управління за І півріччя 2018 року

Результати роботи Бориспільського об’єднаного управління  Пенсійного фонду України Київської області у І півріччі 2018 року було підведено 13 липня. Нарада пройшла під головуванням заступника начальника головного управління Пенсійного фонду України у Київській області Олени Зорки у актовій залі комунального підприємства «ЖРЕУ» та за участю керівника цього підприємства Івана Хворостяника. На нараді були присутні голова Бориспільської […]

Липень 16, 2018

На Київщині відбулась таборівка «Молодь в громаді»

З 9 по 13 липня 2018 року на території Вишгородського району (на березі Київського моря) відбувся наметовий табір «Молодь в громаді» для молодих лідерів, членів молодіжних громадських організацій та представників місцевого самоврядування Київщини. Організатори наметового табору «Молодь в громаді»: Управління молодіжної політики та національно-патріотичного виховання Київської обласної державної адміністрації спільно з Комунальним закладом Київської обласної […]

Липень 16, 2018

З початку року Київський обласний центр зайнятості забезпечив тимчасовою зайнятістю понад 5,1 тис. громадян

Зокрема, 1 655 осіб взяли участь у громадських роботах та 3 446 осіб в інших роботах тимчасового характеру. «Тимчасові роботи є дієвим інструментом забезпечення зайнятості та однією з форм соціального захисту громадян, які залишилися без роботи. Саме за рахунок тимчасової зайнятості можна оперативно задовольнити потреби роботодавців у робочій силі та виконати певні види робіт», – […]