Вересень 19, 2017

Пам’ятник Великому князеві Київському Володимиру відкрили у Борисполі

SONY DSC

17 вересня, у рамках відзначення Дня міста Борисполя, завдяки добрій волі міської влади, мецената Володимира Шіломова та за ініціативи настоятеля храму Святих Рівноапостольних Володимира і Ольги (УГКЦ) отця Ігоря Шабана відбулося відкриття пам’ятника Великому князеві Київському Володимиру по вулиці Головатого біля Храму Святих Володимира і Ольги (УГКЦ).

З такою приємною подією привітали бориспільську громаду голова Київської обласної державної адміністрації Олександр Горган, Бориспільський міський голова Анатолій Федорчук, Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Молдова в Україні Руслан Болбочан, координатор Офісу реформ на Київщині та президент Всеукраїнського громадського об’єднання «Клуб мерів» Володимир Удовиченко, співголова політичної партії «Наш край» Олександр Мазурчак та міський голова Переяслав-Хмельницького Тарас Костін.

Освячення пам’ятника здійснили Глава і Отець Української Греко-Католицької Церкви, Блаженніший Святослав (Шевчук) та настоятель храму Святих Рівноапостольних Володимира і Ольги отець Ігор Шабан.

Голова Київської ОДА Олександр Горган, провівши історичні паралелі із сучасністю, зауважив, що Бориспіль робить надзвичайно важливу справу, адже встановлення таких пам’ятників вчить нас знати і поважати своє минуле.

Міський голова Анатолій Федорчук у своєму виступі зауважив, що нинішню війну Росія веде не лише зброєю, а й привласненням нашої історії, маніпуляцією минулих подій. Встановлення пам’ятника рівноапостольному князю Київському Володимирові, це не просто данина пам’яті, а відновлення історичної справедливості. Міський голова висловив щирі слова вдячності тим, хто долучився до створення та встановлення пам’ятного знаку, а також вручив Подяки виконавчого комітету міської ради Львівській Національній Академії Мистецтв (ректор Одрехівський Володимир) за заслуги професорського та студентського колективів перед громадою міста Борисполя у відродженні культурної та духовної спадщини, творчий та високохудожній підхід у створенні пам’ятника Святому Рівноапостольному Великому князеві Київському Володимиру, настоятелю храму Святих Рівноапостольних Володимира і Ольги УГКЦ отцю Ігорю Шабану за ідейне натхнення та організаційну допомогу у створенні пам’ятника та голові Правління ПрАТ «Агробудмеханізація», депутату Бориспільської міської ради Володимиру Шалімову за фінансову та організаційну допомогу у створенні і встановленні пам’ятника князеві Київському Володимиру.

Завершився захід виступом Тетяни Брови, яка виконала для присутніх символічну композицію «Київська Русь».

Після відкриття пам’ятника гості взяли участь у висадці дерев та закладанні скверу на честь Святого Рівноапостольного Великого князя Київського Володимира.

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

Читайте також

tkachuk
Жовтень 23, 2017

У корейському Сеулі відбудеться чемпіонат світу з гирьового спорту

З 15 по 19 листопада в Сеулі (Південна Корея) відбудеться чемпіонат світу з гирьового спорту. В світовій першості у складі збірної України Київську область представлятимуть президент Союзу гирьового спорту Валентин Бербеничук та Микола Ткачук. Право виступати в Сеулі наші спортсмени вкотре довели на чемпіонаті України з гирьового спорту, який нещодавно відбувся в Харкові, де Валентин став чемпіоном, а Микола […]

Dsc09377
Жовтень 23, 2017

У Броварському районі відбувся профорієнтаційний захід «Обери майбутнє»

В актовому залі Мокрецького НВК Броварського району пройшов відбірковий етап профорієнтаційного змагально-мотиваційного заходу серед учнівських команд «Обери майбутнє». В першій грі відбіркового етапу взяли участь 4 команди Калитянської громади. Святково прикрашений зал, якій вмістив чимало вболівальників, протягом усієї гри відзначався піднесеним настроєм, ентузіазмом, та активною підтримкою вболівальників. Виступи команд дуже цікаві, учасники розкрили тематику гри, використовуючи […]

1
Жовтень 23, 2017

10 нових медико-санітарних автомобілів працюватимуть у Києво-Святошинському районі

Голова Києво-Святошинської РДА Мирослава Смірнова презентувала 10 нових медико-санітарних автомобілів, які одразу ж передадуть на місця – для місцевих амбулаторій. «Позитивні зміни у сфері охорони здоров’я – спільне досягнення. Дякую депутатському корпусу, а також відділу охорони здоров’я адміністрації, медичним працівникам за командну роботу», – зазначила Мирослава Смірнова. Для забезпечення належного рівня надання первинної медико-санітарної допомоги […]

15292780_1829897157251952_1669888009_o_16
Жовтень 23, 2017

Як отримати інсулін пацієнтам, які потребують інсулінотерапії

У 2017 році Уряд запровадив електронний реєстр пацієнтів, що потребують інсулінотерапії. Раніше закупівля препаратів інсуліну здійснювалася за тендерною процедурою регіонами. Однак, цей спосіб показав себе як неефективний, з великою кількістю недоліків: – формування потреби було неточним; – номенклатура закупівель могла ставати предметом маніпуляцій; – ціни закупівлі препаратів інсуліну суттєво різнилися від регіону до регіону; – […]